הדברת דבורים

על פי החוק בישראל, הדברת דבורים מותרת במקרה בו לא ניתן להיפטר מהדבורים בכל צורה אחרת. מה הכוונה? כאשר נחיל דבורים נמצא במקום בו יש אנשים ואין כל אמצעים לסילוק של נחיל הדבורים מלבד הדברה. במידה וקיים סיכוי בו הדבורים יעקצו את בני האדם ויגרמו להם סכנה, הרי יש לנקוט בשיטות הדברה שונות ולהזמין חברת הדברה מקצועית.

רוצים לבצע הדברת דבורים? אנו מבצעים הדברת דבורים במקצועיות וביעילות ועם 100% תוצאות!
 חייגו עכשיו לטלפון 050-672-2020 לקבלת הצעת מחיר.
הנחות מיוחדות למגיעים דרך אתר האינטרנט שלנו.הדברת דבורים

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הדברת דבורים יש לעשות בצורה מקצועית ולא לקחת זאת על עצמכם, זאת בשל העובדה כי מדובר בחרקים מעופפים אשר חיוניים ביותר במסגרת הליך ההאבקה בטבע. יש האומרים כי במקרה בו הדבורים ייעלמו מן העולם הרי אנשים לא יצליחו לשרוד תקופה משמעותית בשל הרעב אשר יווצר.

במקרים בהם יש לבצע הדברה מקצועית יש צורך לפנות אל חברה מומחית בתחום אשר לה ציוד מקצועי המסייע להגנה מפני עקיצות הדבורים. יתרה מזאת, חברת הדברה מקצועית מביאה איתה גם ציוד אשר מסייע להעביר את כוורת הדבורים מהמקום בו היא נמצאת אל מקום רחוק יותר. במידה ואתם רואים דבורים חשוב מאד לא להשמיד אותן בשל העובדה כי קרוב למוות שלהן הן ישחררו פרומונים אשר עשויים להרתיע דבורים אחרות מפני סכנה קרבה ובמצב כזה הדבורים עשויות להיות תוקפניות במיוחד.

כיצד ניתן להרחיק דבורים מהבית

רגע לפני ביצוע הדברת דבורים ישנם מספר דברים אשר ניתן לעשות בבית על מנת למזער את ההופעה של הדבורים. מה למשל? חשוב ביותר למלא את הסדקים בקיר כך שהדבורים לא יצליחו ליצור שם כוורת,כאשר אחת הדרכים לעשות היא באמצעות שימוש בקצף מתרחב. במידה ויש לכם בריכה בבית, אחת הדרכים להרחיק את הדבורים מהבריכה היא באמצעות פיזור של קליפות מלפפון ולשתול עשב ציטרונלה. דרך נוספת להרחיק את הדבורים היא לפזר אבקת שום בגינה- הדבורים לא אוהבות את הריח הזה ואז הן יתרחקו מהסביבה.

כמה זה יעלה לכם

מחיר של הדברת דבורים נע בין 149-500 שח ומשתנה בהתאם להיקף הפעולה. חשוב ביותר לא להתפשר על המחיר אלא לבחור את החברה אשר מציעה את המחיר המשתלם ביותר לצד ביצוע העבודה בצורה הטובה ביותר.

מהם החומרים באמצעותם יש לבצע את ההדברה

במידה ונחיל הדבורים גורם נזק משמעותי לאנשים, אזי יש להזמין מדביר לצורך הדברת דבורים באמצעות שימוש בחומרים כימיים הכוללים בין היתר Deltamethrin אשר פוגע במערכת העצבים שלהן וגורם להן לשיתוק. זאת ועוד מדבירים עשויים לעשות שימוש בחומר נוסף השייך לקבוצה בשם ניאוניקוטינואידים וגורם לכך כי הדבורה לא תזכור את הדרך לכוורת שלה. למעשה, כאשר הדבורים באות במג עם החומרים הללו הדבר גורם לחיסול המושבה.

הדברה ירוקה נגד דבורים

בשנים האחרונות ניתן לראות כי מדבירים בוחרים לבצע הדברת דבורים באמצעות הדברה ירוקה – שיטה במסגרתה נעשה שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. החומרים הללו מבטיחים פגיעה בדבורים ולא נשארים על פני הקרקע או באזורים פתוחים. את הריסוס באמצעות החומרים הללו על המדביר לבצע באמצעות שימוש בציוד מגן הכולל כפפות וגם מסכה. החומרים אינם כוללים ריח ובסיום ההדברה ניתן לחזור לבית תוך זמן קצר. יתרה מזאת, בסיום ההדברה המדביר מעניק אישור על ביצוע ההדברה וכן תעודת אחריות הכוללת את שם החומר אשר רוסס במקום.

אישור מטעם המשרד להגנת הסביבה

במסגרת הדברת דבורים חשוב מאד לוודא כי חברת ההדברה עושה שימוש בחומרים אשר אושרו על ידי המשרד להגנת הסביבה ולא מחליטה על דעת עצמה באילו חומרים לעשות שימוש.

שאלות ותשובות בנושא הדברת דבורים

מחיר הדברת דבורים נקבע בעיקר  לפי רמת הנגיעות של השטח והאם יש צורך בעבודה בגובה או לא.

אנו נותנים אחריות מלאה עבור כל שירותי ההדברה אותם אנו מספקים.

כמובן, את כל שירותינו בפשפשג'וק אנו מספקים בפריסה ארצית.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו