הדברת זבובונים

"שלום אנחנו צריכים הדברת זבובונים, יש לנו זבובונים מעופפים כאלה.."
מדי יום אנו מקבלים המון שיחות כאלה, בעיקר בתקופה הזאת של הקיץ, אנשים נתקלים בזבובונים במקלחת או במטבח ולא בדיוק יודעים להסביר מה הם רואים, במאמר הבא נעשה סדר ונמליץ על הפתרונות למניעת הזבובונים.

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הזבובונים בהם את תתקלו בדרך כלל הם "יתוש עש" או "זבובי פירות" בפסקאות הבאות נמנה את ההבדלים ביניהם, מקומות המחיה וההתרבות שלהם, ממה הם ניזונים וכמובן מה לעשות כדי לסלק אותם בנוסף נציג תמונות כדי שלא תתבלבלו יותר בין המזיקים השונים.
חשוב לציין שהזבובים הללו לא מהווים סכנה אלא רק מטרד אסתטי.

הדברת יתוש עש

יתוש עש זהו חרק קטן שגודלו נע בין 1-3 מילימטר, הצבע שלהם הוא חום או אפור, הם נמצאים בדרך כלל בחדרי שירותים ואמבטיות ולעתים גם במטבחים, הבוגרים נמצאים בחללים אלו ומגיעים מפתחי הניקוז, הזחלים גדלים בתוך צינורות הניקוז שם יש חומר אורגני רטוב.
איך מטפלים בבעיה? במקרה יש יתוש עש יש לרסס היטב את כל פתחי הניקוזים בבית בצורה יסודית עם חומר שמיועד לכך ומאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה.

יתוש עש
יתוש עש

הדברת זבוב פירות

זבובי הפירות מעט יותר קטנים, גודלם נע בין 0.5-1 מילימטר, הם מתרבים ונמצאים בדרך כלל בתוך פירות רקובים אבל כשאין כאלו בבית הם מסתדרים מצוין גם בתוך סמרטוטים מסריחים או אזורים מעופשים, יכולים לחיות גם בתוך הפח או בצנרת.
איך מטפלים בבעיה? קודם כל לדאוג לסדר וניקיון, לשמור על הפירות במקרר ולא מחוצה לו, לדאוג שאזור המטבח או חדר הכביסה יהיו נקיים, הם נמשכים ומתרבים גם במצב של רטיבות ועובש בקיר, גם בזה צריך לדאוג לטפל.


בנוסף מומלץ לשפוך מסיר שומנים בפתחי הניקוזים במטבח בחדר הכביסה ובאזורים בהם הם נמצאים – הם מתרבים בשומן וכשאין שומן  הם לא יכולים להתרבות.


מה עושים עם הבוגרים? את הבוגרים תצטרכו לחסל בעצמכם, עם כל תרסיס שמוכרים לכם בחנות לבית ולגן שמתאים לטיפול במעופפים, צריך לרסס אותם באופן ידני בצורה יסודית, ניתן גם להזמין מדביר לביצוע המשימה הזאת.

זבוב פירות
זבוב פירות

הדברת זבובונים מחיר

אז מה המחיר שחברת הדברה תגבה מכם עבור טיפול במעופפים הללו? תלוי בגודל וברמת הנגיעות, בדרך כלל המחיר ינוע בין 300-400 שקלים כל עוד הבית בגודל סטנדרטי ואין רמת נגיעות גבוהה למדי.

שאלות ותשובות בנושא הדברת זבובונים

מחיר הדברת זבובונים משתנה בעיקר לפי סוג המעופף, גודל השטח שיש לרסס ורמת הנגיעות במקום.

אנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו למגזר הפרטי – לדירות וועדי בתים, למגזר העסקי – למשרדים, עסקי מזון ואולמות אירועים, למגזר המוסדי – לבתי ספר וגנים עירוניים.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם