הדברת זבובים

תוכן עניינים

אנו מקשרים את הופעת הזבובים עם מחלות שונות כמו מחלות מעיים , טיפוס ועוד. הזבובים מעבירים אל בני אדם את המחלות כאשר הם מטילים את הביצים שלהם במקומות בעלי זיהום כמו אשפה וממשיכים הלאה להעביר את החיידקים שלהם. על מנת למנוע את ההופעה של הזבובים יש לבצע הדברת זבובים באמצעות שימוש בחומרי הדברה שונים וכמובן להקפיד על סביבה נקייה ככל הניתן.

רוצים לבצע הדברת זבובים? אנו מבצעים הדברת זבובים במקצועיות וביעילות ועם תוצאות מעולות!
 חייגו עכשיו לטלפון 050-672-2020 לקבלת הצעת מחיר.
הנחות מיוחדות למגיעים דרך אתר האינטרנט שלנו.הדברת זבובים

 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

מהו מסלול החיים של הזבובים

רגע לפני ביצוע הדברת זבובים, יש להבין את מסלול החיים שלהם. הם עוברים מספר שלבים בחייהם: ביצים, זחלים, גלמים וכמובן בוגרים. הליך בין היווצרות ביצה לבוגר עשוי להימשך לתקופה של 8 עד 10 ימים ולכן חשוב ביותר לטפל בהופעה של הזבובים באמצעות הדברה על מנת למנוע את ההתרבות שלהם. הזבובים נכנסים אל הבתים ונוחתים על בני אדם וגורמים להם למטרד. נוסף על כך הם מפריעים לשמור על סביבה נקייה ולכן חשוב מאוד לבצע הדברה.

אילו שיטות הדברה קיימות

בעת ביצוע הדברת זבובים בצורה מקצועית על ידי חברת הדברה חשוב ביותר להקפיד על חיסול בתי הדגירה שלהם. אחת הדרכים היא באמצעות הצבת מלכודות ופיתיונות על מנת ללכוד את הזבובים. אותן מלכודות מבוססות על בסיס צמחי וניתן להציב אותן במקומות הומי אדם כמו בריכות שחייה או מקומות בילוי.

דרך נוספת אשר מיועדת להדברה עצמאית  היא באמצעות  מכשירים חשמליים המיועדים לקטול את הזבובים באמצעות משיכתם למנורה אולטרה סגולית- הם נמשכים למנורה ואז מוצאים את מותם.  עם זאת, הדברה של זבובים באמצעות חומרים איכותיים הנעשית על ידי מדביר מקצועי  נחשבת יעילה במיוחד וטרם הביצוע  יש חשיבות להתאים את חומר ההדברה לשטח הנגוע.

למה כדאי לבחור חברת הדברה בעלת ניסיון בהדברת זבובים

אמנם הזכרנו שיטות שונות של הדברת זבובים אשר ניתן לבצע בצורה עצמאית, אך כאשר יש רצון להיפטר מהבעיה בצורה מקצועית ומקיפה, יש להיעזר בשירותי הדברה מקצועית.  כאשר מדובר על כמות גדולה של זבובים ואין יכולת להשתלט על הכמות בלי לסכן את שלומם של בני הבית,יש צורך להזמין הדברה מקצועית. על מנת לטפל בבעיה המטרידה של זבובים בבית , מדביר מקצועי יכיר את אורח החיים של הזבובים לרבות המזון וסביבת המחייה שלהם וכמובן דרכי ההתרבות על מנת למגר את ההופעה שלהם.  כאשר יורדת החשכה הזבובים בוחרים מקומות מוגנים וקרובים לתקרה. מתחת ל16 מעלות צלזיוס הזבובים אינם פעילים ואילו כאשר הטמפרטורות גבוהות יותר הם מחפשים מקום מחסה.

חברת הדברה מקצועית תהיה חברה אשר תעבוד עם רישיון הדברה וחומרים מורשים וכן תציע שיטות  שונות של הדברה כמו למשל הדברה ירוקה הנחשבת בטוחה, היות ובמסגרתה אין שימוש בחומרים כימיים.  מדובר בחומר המאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה וניתן לעשות בו שימוש לצורך הדברה של זבובונים.

הדברת רימות

הדברת רימות מתבצעת בצורה נקודתית על מנת למגר את הופעתם של הזבובים. ההדברה מתבצעת באמצעות בחירת חומר הדברה ייעודי המתאים לרימות זבובים. לאחר ביצוע ההדברה קיימת חשיבות עליונה לשמור על המקום נקי באמצעות ביצוע ניקיון על מנת למנוע הופעה חוזרת. מדביר מטעם חברת הדברה יאתר את המקומות של הרימות כגון פחי אשפה, מתחת לכיורים ולאחר מכן יבצע את ההדברה.

מדביר מקצועי יעשה שימוש בחומר אשר שייך לקבוצת IGR- מדובר בחומר אשר משפיע על הליך הגדילה של הזבובים וגורם לחיסול הרימות טרם ההתפתחות. נדגיש כי החומר אינו פוגע בחיות משק או בטורפים של הזבובים ונמצא יעיל נוסף על הדברה ביולוגית.

שאלות ותשובות בנושא הדברת זבובים

הדברה נגד זבובים תתבצע על ידי הצבת מלכודות ופיתיונות נגד זבובים בשטח הנגוע וריסוס בחומר הדברה מיוחד נגד מעופפים.

כמובן, אנו מספקים את כל שירותי ההדברה שלנו בפריסה ארצית.

בוודאי, אנו מספקים את כלל שירותינו לכל סוגי הלקוחות, פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו