הדברת חרקי עץ

תוכן עניינים

חרקי עץ אלו הם החרקים המטרידים ביותר, לרוב לא רואים אותם כי הם נמצאים בתוך העץ ולא מבחינים בהם ובחלק מהמקרים גם לא ניתן למנוע את הופעתם על ידי פעולת הדברת מנע.
חרקי העץ מכרסמים את העץ ויוצרים בו חורים ובכך בעצם הורסים אותו וגורמים נזק לרכוש, לעתים מדובר בנזק של אלפי שקלים ולפעמים במאות בודדים אך נזק שנגרם על ידי חרקים זה דבר מעצבן בהחלט שצריך למנוע באופן מיידי ולשם כך צריך להזמין הדברת חרקי עץ בהקדם.

הדברת חרקי עץ 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

חרקים אוכלי עץ

ישנם כמה חרקים אוכלי עץ נפוצים מאוד שהם עושים את רוב הנזק בדרך כלל, אנו נמנה כאן את שלושת החרקים הנפוצים ביותר ונסביר עליהם.
תולעת היקרונית או בשמה השני יקרונית הרהיטים – יקרונית הרהיטים מכרסמת עץ עוד משלב הזחל שלה ולכן רבים קוראים לה תולעת היקרונית אך גם בשלבים הבוגרים יותר שלה היא ממשיכה לכרסם וגם היא כמו תולעת הליקטוס יוצרת נקישות בעץ בזמן הריסוס.
תולעת ליקטוס – תולעת עץ הליקטוס כמו שאר חרקי העץ אוהבת מאוד לכרסם, ניתן להבדיל בינה לבין חרקי עץ אחרים על ידי כך שהיא משאירה מן אבקה תחת המקומות בהם כרסמה או בתוכם, אבקה זו נדבקת לרגליה ויוצרת גם עקבות שעל ידיהן ניתן לדעת היכן היא פעילה, תולעת הליקטוס פעילה ומכרסמת את העץ בשעות הלילה ואם נהיה קרובים לרהיט הנגוע נוכל ממש לשמוע את הכרסומים שלה בעץ.
טרמיטים – טרמיטים הוא חרק העץ המוכר ביותר, מסוגל לעשות נזקים רבים יותר מחרקי העץ האחרים מכיוון שהטרמיטים הם חרקים חברתיים – הם משתפים פעולה ומכרסמים בקבוצות של מאות פריטים בו זמנית, הדברת טרמיטים קשה יותר ודורשת קידוחים ברצפה לצורך ההדברה.
חדקונית הדקל – מזיק נוסף אשר עושה נזק לעצים (אומנם לעצים פיזיים ולא לרהיטים) הוא חדקונית הדקל, החדקונית פוגעת בעץ, עושה בו חורים ועלולה להרוג אותו במידה ולא מטפלים בה כמו שצריך.

הדברת מזיקי עץ

הדברת מזיקי עץ לא נחשבת לקשה או מסובכת יותר מדי בדרך כלל, לרוב ניתן להדביר על ידי שימוש בחומר המיועד למזיק הספציפי ובכך לפתור את הבעיה, ישנם מקרים בהם מדובר בטרמיטים למשל שמגיעים מתחת לאדמה לתוך הדירה ובמקרה זה צריך לבצע קידוחים ברצפה על מנת להחדיר חומר לאזור הנגוע ובכך לפתור את הבעיה בצורה מוחלטת.
כשמדובר במזיקי עץ תמיד מומלץ להזמין באופן מיידי מדביר חרקי עץ מקצועי ולא לנסות ולפתור את הבעיה לבדכם כי הדבר עלול שלא להצליח והנזקים ברהיטי הבית ימשיכו ואף יווצרו נזקים נוספים ורבים יותר לרכוש.

הדברת חרקי עץ מחיר

המחיר לטיפול והדברת חרקי עץ תלוי בסוג המזיק, תלוי ברמת הנגיעות ובכמות השטחים הנגועים, ככל שמסובכות העבודה גדולה יותר כך המחיר גדל.
טווח המחירים להדברת חרקי עץ – טווח המחירים להדברת חרקי עץ עשוי לנוע בין 300-2500 ש"ח.

שאלות ותשובות בנושא הדברת חרקי עץ

חרקי העץ הנפוצים יותר הם חדקונית הדקל, טרמיטים ותולעי עץ כמו תולעת ליקטוס ותולעת היקרונית.

מחיר הדברת חרקי עץ נקבע בעיקר לפי רמת הנגיעות וכמות השטחים הנגועים.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו