הדברת טרמיטים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברת טרמיטים בפריסה ארצית

כשמדברים על הדברת טרמיטים מדברים על מזיקי העץ הגורמים לנזק הרכוש הגבוה בעולם, באמריקה ידוע שהרבה בתים נבנים מעץ והטרמיטים פשוט אוכלים את הבית, בארץ כידוע הבניה היא בניה חזקה מבטון אך הטרמיטים שחיים כ4 מטרים מתחת לקרקע מוצאים חריצים וסדקים בבטון כדי להגיע לדירות ולחפש רהיטים ומוצרים מעץ שזהו בעצם המזון שלהם.

הדברת טרמיטים תיעשה לרוב בשיטת קידוחים דקים במקומות שלא נראים לעין על מנת לספק הגנה מסביב לבית או באזור נקודתי ובעייתי. הקידוחים ייעשו בעזרת מקדח עם קוטר צר ביותר על מנת לא לפגוע באסתטיקה של הבית, לתוך החורים הצרים יוחדר חומר הדברה המיועד לטרמיטים והמאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה, החומר יוחדר בלחץ גבוה על מנת לספק את התוצאות האיכותיות ביותר.

הדברת טרמיטים החל מ-299 ש"ח כולל אחריות בכתב בסיום ההדברה! ניתן לבצע את ההדברה גם ללא קידוחים בחלק מהמקרים, לייעוץ השאירו פרטים באתר או חייגו עכשיו: 050-672-2020הדברת טרמיטים

 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הדברת טרמיטים ללא קידוח

כמובן שאתם כלקוחות תעדיפו שאנחנו לא נבצע קידוחים בדירה כאשר אנו מבצעים הדברת טרמיטים ולכן תחפשו חברה שמתמחה בהדברת טרמיטים ללא קידוחים, הדברה בשיטה זו היא כמובן פחות טובה ופחות יעילה מכיוון שהטרמיטים נמצאים מתחת לקרקע ומשם הם גם מגיעים לדירה, אולם ישנם מקרים של נגיעות טרמיטים נמוכה מאוד באזור מאוד קטן וצדדי בבית בהם ניתן לבצע הדברת טרמיטים ללא קידוח ברצפה ולפתור את הבעיה בשיטה זו.

שימו לב כי השימוש בקידוח ברצפה לא יצור נזק לריצוף או לאסתטיות של הבית מכיוון שאנו משתמשים במקדח בעל קוטר מאוד צר ואנו מבצעים את הקידוח בין חריצי המרצפות ולא באמצע המרצפות כך שהחור שנוצר הוא בקושי נראה.
הטרמיטים יוצרים נזקים גדולים בבית ולפעמים צריך לבצע את הקידוחים אותם כמובן נעדיף לא לעשות על מנת לפתור את הבעיה.

טרמיטים במשקוף

כפי שהבנתם אם הבנתם נכון טרמיטים הם אוכלי עץ בלבד והם ניזונים מעץ, בהרבה מאוד דירות אחד ממוצרי העץ האהובים ביותר לכרסום הוא משקוף הבית, המשקוף מגיע ממש מן הרצפה ונשא לגובה, הטרמיטים שגם הם מגיעים מן הרצפה נכנסים ישירות אל תוך המשקוף ומכרסמים בו מבפנים.

טיפול במשקוף נגוע בטרמיטים יתבצע על ידי קידוח בחיבור המשקוף בקרקע באמצע ובגובה על ידי מקדח עם קוטר צר על מנת לא לפגוע ביופי המשקוף והחדרת חומר בלחץ לקרקע ולתוך המשקוף על מנת לסכל את פעולות הטרמיטים בצורה הטובה ביותר ועם התוצאות האיכותיות ביותר.

נזק של טרמיטים

כידוע הטרמיטים גורמים נזקים רבים לרהיטים, למשקופים ובעצם לכל דבר שעשוי מעץ, לפניכם בתמונה ניתן לראות בבירור חורים רבים שיצרו טרמיטים בעץ, הם יפרקו כל דבר העשוי מעץ עד שיתפורר לגמרי ולא יישאר מבחינתם מה לאכול בו.

נזק של טרמיטים
נזק של טרמיטים

טרמיטים מכונפים

ישנן תקופות מסוימות בעונה בהם הטרמיטים יהיו מעופפים, תופעה זאת נקראת "מעוף כלולות הטרמיטים" , במעוף הכלולות הטרמיטים מתעופפים כדי להזדווג עם המלכות, בסיום ההזדווגות הזכרים ימצאו את מותם.

אין פעולות הדברה מיוחדות לטרמיטים מכונפים ואילו היכולת שלהם לעוף לא תעזור להם לשרוד את חומרי ההדברה, פעולות ההדברה ימשכו כרגיל ללא שינוי או הכנה עקב מעוף הכלולות.

הדברת טרמיטים מחיר

המחיר לטיפול והדברת טרמיטים תלוי בשטח הבית הנגוע, אם השטח הנגוע הינו בודד וקטן מאוד אזי אפילו אפשר יהיה לבצע ריסוס נגד טרמיטים בלבד וללא קידוח, ככל שהשטח יהיה גדול והנגיעות תהיה רבה יותר והשטח בו נצטרך לבצע את הקידוחים יהיה גדול יותר כך גם המחיר יעלה.

טווח המחירים להדברת טרמיטים – המחיר להדברת טרמיטים עשוי לנוע בין 300-2500 ש"ח תלוי בשטח הנגוע וברמת הנגיעות.

שאלות ותשובות בנושא הדברת טרמיטים

מחיר הדברת טרמיטים נקבע בעיקר לפי גודל השטח הנגוע, רמת הנגיעות במקום והאם יש צורך בקידוחים בכדי להדביר את הטרמיטים.

כמובן, אנו מספקים אחריות בכתב בסיומה של כל הדברה אותה אנו מבצעים.

בוודאי, את כל שירותי ההדברה שלנו בפשפשג'וק אנו מספקים בפריסה ארצית.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו