הדברת מעופפים

תוכן עניינים

הדברת מעופפים הינה קטגוריה רחבה מאוד בתחום הדברת המזיקים שכן ישנם כל כך הרבה מעופפים שמטרידים אותנו ועלולים להופיע בחצר הבית במטבח או בחדרי השירותים ואפילו בחדרי הילדים.

המעופפים הנפוצים הדורשים הדברת מעופפים בדירות הם: יתושים, צרעות, יתוש עש, עש המזון, עש הבגד, זבובים, ברחשים, דבורים ועוד.

כל החרקים הנ"ל דורשים הדברת מעופפים יסודית על מנת להרחיקם לצמיתות משטח הבית, לכל מעופף שיטת הדברה ייחודית משלו שפוגעת בו בצורה היעילה ביותר ולטווח האורך ביותר.

הדברת מעופפים

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הדברת מעופפים בגינה

כפי שציינו ישנם מספר גדול של חרקים מעופפים באזור הבית, בפסקה הבאה נפרט על המעופפים העלולים להימצא בגינת הבית ולהוות מטרד עבורנו.

דבורים – כפי שכולנו יודעים הדבורים נמשכים לפרחים על מנת לקחת מהם את הצוף, אם הגינה שלנו מלאה פרחים ייתכן כי דבורים רבים יימשכו לאזור הגינה וירבצו שם שעות רבות במשך היום.
את הדבורים ניתן לרסס בעזרת חומר המיועד להדברת דבורים, במידה והדבורים בנו קן בגינה נצטרך לבצע הדברה לקן הדבורים ולחסל אותו.

צרעות – צרעות בקיץ כבר מזמן הפך לדבר שבשגרה, הצרעות נמשכות למי ביוב ולבשר ולעתים יגיעו גם לחצר הבית שלנו, בשעות החשכה הצרעות מפסיקות את פעילותן.
במידה ואנו רואים צרעות באופן קבוע בחצר הבית אזי יש לנו קן צרעות בקרבת מקום וזה ידרוש מהמדביר לבצע חיסול לקן הצרעות על ידי שימוש בחומר הדברה בפורמולציית אבקה ותרסיס ביחד.

יתושים – היתושים מתפתחים ושוהים בקרבת מקווי מים עומדים, יש לדאוג לשפוך כל דלי או כד עם מים שנמצא סתם כך בגינה כי סביר להניח שהיתושים אותם אתם רואים בחצר הגיעו משם, מעבר לכך ניתן לבצע הדברה בעזרת חומר ריסוס בעצים ובמקומות בהם רובצים היתושים על מנת להפחית את כמותם.

ברחשים – כמו היתושים גם הברחשים שוהים בעצים בתוך סדקים וחריצים בעץ ובין ענפיו, גם את הברחשים ניתן לסלק ולחסל על ידי שימוש בתרסיס חומר הדברה על העצים שם הברחשים רובצים.

הדברת מעופפים בבית

כמו בחצר כך גם בבית מעופפים מצליחים להיכנס פנימה ולהוות מטרד גדול יותר, אם קודם נכתב על מעופפים מטרידים בצר כשהמעופפים נכנסים פנימה הביתה  מטרידים אותנו פי כמה וכמה.
ברחשים – הברחשים שמופיעים בגינה מצליחים ועלולים להיכנס גם לבית, הברחשים קטנים כל כך שהם מסוגלים לעבור דרך חורי הרשת הקטנים שמוצבים בחלונות לצורך מניעת חרקים.

יתוש עש – יתושי עש אלו הם היתושים הקטנים שנמצאים במקלחות ובשירותים לרוב, הם מגיעים מפתחי הניקוז שבאמבטיה ונתלים לרוב על הקיר.

עש המזון – כולנו סובלים מתי שהוא ממתקפת עשים בבית, עש המזון מוצא אריזת אוכל פתוחה במזווה שלנו, זה יכול להיות פסטה, אורז או מוצר אחר שלא סגור מספיק טוב, עש המזון נכנס פנימה ומתרבה בתוך מוצר המזון הזה.

עש הבגד – בדומה לעש המזון גם לעש הבגד יש את הפריט בארון שהוא אוהב, בדרך כלל איזה חולצת כותנה ממנה הוא מפיק את הנרתיק שלו (ומשאיר חור בחולצה) ותולה את הנרתיק בתקרת הבית.

זבובונים – הזבובונים הקטנים שנראים לעתים באזור הכיור נמשכים לשאריות המזון והירקות שבכיור, שמירה על מטבח נקי תפחית ותמנע את המשך הגעתם.

זבוב הבית – זבוב הבית גם הוא נמשך ללכלוך, הוא מחבב יותר אשפה אורגנית ובשר מקולקל, אגב בבשר המקולקל הזבוב נוהג להטיל את ביציו שהופכים עד מהרה לרימות (תולעים).

הדברת נמלים מעופפות

כל אחד בחייו ראה פעם נמלה מעופפת, נמלים מעופפות הינם המלכות שבקן שבעלות כנפיים או הזכרים שנועדו להזדווג איתם, רוב הנמלים שנראה יהיו כמובן ללא כנפיים, רבים נוהגים להתבלבל ולראות טרמיטים מעופפים (דומים מאוד לנמלים) ולחשוב שהם רואים נמלים מעופפות, אם ראיתם מספר גדול של נמלים מעופפות בבית סביר להניח שאלו היו טרמיטים ולא נמלים, טרמיטים הינם חרקים אוכלי עץ ומומלץ לטפל בהם בדחיפות.

הדברת מעופפים מחיר

המחיר עבור טיפול וביצוע פעולות הדברת מעופפים משתנה כמובן מכיוון שישנם המון סוגי מעופפים וכל סוג ומין דורש טיפול ייחודי משלו, מה גם שגודל השטח ורמת הנגיעות של החרקים עלולה לשטות ולייקר את המחיר לכן במקרה הזה לא ניתן לציין טווח מחירים להדברת מעופפים.

שאלות ותשובות בנושא הדברת מעופפים

ודאי, לעתים חומר ההדברה בו משתמשים להדברת מעופפים הוא שונה אך ברוב הפעמים שיטת ההדברה משתנה ממעופף למעופף.

כמובן, את כל שירותי ההדברה שלנו בפשפשג'וק אנו מספקים בפריסה ארצית.

אנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו למגזר הפרטי – לדירות וועדי בתים, למגזר העסקי – למשרדים, עסקי מזון ואולמות אירועים, למגזר המוסדי – לבתי ספר וגנים עירוניים.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו