הדברת נדל ארסי

צריכים לבצע הדברת נדל ארסי בגינה \ בחצר? אנו בפשפשג'וק מעניקים שירות זה כבר עשרות שנים בכל חלקי הארץ ויודעים איך לטפל בצורה הטוב ביותר בנדלים ארסיים. כשמדובר בנדלים ארסיים כדאי למהר בטיפול הבעיה מהשורש, אנו מתמחים בכך וגם נותנים תעודת אחריות בכתב ללקוחות שלנו עבור הטיפול בנדלים.

כידוע הנדלים נמצאים בשטחים הפתוחים ומגיעים מהשטחים אל תוך הבית כמו הרבה חרקים זוחלים אחרים, הנדל הארסי אינו שונה משאר הנדלים וגם הוא מגיע באופן טבעי מהשטחים הפתוחים, אין דרך למנוע מראש מהנדלים להגיע אבל כן יש לבצע פעולות חיטוי והדברה בשטח הבית על מנת שנדלים שאכן חדרו אל תוך אזור חצר הבית ייפגעו מפעולות ההדברה, ימותו ולא יוכלו להתרבות בשטח הבית.

צריכים שירותי הדברת נדל ארסי בגינה או בבית? הגעתם לחברה המובילה בתחום!
טיפול בכל סוגי הנדלים

התחייבות בכתב ל-100% תוצאות הצלחה
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק
מעל 20 שנות ניסיון בתחום
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ להיפטר מהנדליםהדברת נדל ארסי

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

איך להרוג נדל ארסי

טיפול בנדלים ארסיים הוא אינו משחק ילדים, כמובן שכמו שדורכים על תיקן והוא מת כך גם הנדל אך במידה ומצאתם בשטחכם נדל ארסי סביר לוודאי שישנם עוד עשרות נדלים בקרבת מקום, במצב כזה מומלץ לבצע טיפול הדברה רציני ומקיף כנגד הנדלים הארסיים ולפתור את הבעיה מהשורש ולהרחיק לחלוטין את הנדלים משטח הבית והחצר.
תמיד תוכלו להתייעץ עם שירותי חברת הדברה מוסמכת איך ניתן לטפל בנדלים בדרך הטובה ביותר.

איך לזהות נדל ארסי

בישראל ישנו אך ורק נדל ארסי אחד, שמו הוא "רבנדל ארסי" – לא קשה לזהות את הרבנדל הארסי בכלל, בעלי חיים מסוכנים בדרך כלל צבועים בצבעי אזהרה, צבעים בצבע אדום צהוב ושחור בדרך כלל יגידו לנו שבעל חיים זה הוא מסוכן, כמו למשל הצרעות והדבורים שצבועות בצבעי צהוב ושחור, גם הרבה נחשים ארסיים צבועים בצבעים אלו בתוספת הצבע האדום, כך גם הרבנדל הארסי – צבע גופו הינו שחור וקווים צהובים מעטרים את גופו, רגליו אדומות ועל כן יהיה קל מאוד לזהותו, הנדלים הרגילים חסרי הארס לא מכילים צבעי אזהרה אלו.

הדברת נדל ארסי מחיר

המחיר עבור ביצוע פעולת הדברה נגד נדלים ארסיים הוא בדיוק אותו המחיר של ביצוע פעולת הדברה נגד נדלים רגילים, אין פעולות מיוחדות שצריך לבצע נגד הנדלים הארסיים שהרי אותה ההדברה בדיוק נגד הנדלים תעבוד באותו האופן ובאותה השיטה גם על הנדלים הארסיים.
טווח המחירים להדברת נדל ארסי – טווח המחירים להדברת נדל ארסי ינוע בין 350 שקלים ל800 שקלים.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם