הדברת עש הבגד

תוכן עניינים

עש הבגד הוא בהחלט אחד המזיקים הגדולים יותר, במיוחד לאלו שאוהבים את ארון הבגדים שלהם.
עש הבגדים עושה חורים קטנים ומעצבנים בבגדים שלנו, בעיקר באלו המיוצרים מהחומר כותנה, על ידי כך העשים גורמים לנו נזק רב לרכוש, בגדינו יקרים וכל פריט בארון עולה מאות שקלים וחורים בכמה חולצות יגרמו לנו להפסד רב.
חברת פשפשג'וק מתמחה בביצוע הדברת עש הבגד בצורה יעילה והטובה ביותר ובמחיר משתלם.

הדברת עש הבגד 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

עש הבגדים

עש הבגדים ידוע בכינוי זה מכיוון שהוא עושה חורים בבגדים, מדוע העשים בכלל עושים חורים אלו? העשים רוצים לבנות לעצמם נרתיק, הם משתמשים בחתיכה של בד שנלקחה מהבגד שלנו ובד זה משמש אותם לבניית הנרתיק, כשהם לוקחים את הבד מהבגד זה משאיר את החורים הקטנים והמעצבנים שכולנו מכירים.
עש הבגדים מכרסם את הבגדים ויעדיף בגדים בעלי ריח רע, כתמי מזון או זיעה, ניתן למנוע מראש את פעילותו של העש בארונות הבגדים שלנו על ידי מספר פעולות פשוטות:
1)אור השמש – יש לפתוח את ארון הבגדים ולחשוף אותו לאור השמש פעם ביום, העשים רגישים לאור זה ולא יוכלו להתפתח כאשר השמש תקרין על ארון הבגדים.
2)כביסה – יש להכניס לארון אך ורק בגדים מכובסים, העשים אוהבים בגדים בעלי ריח רע וזיעה, יש לבצע כביסה אחת לעונה לבגדים שלא נמצאים בשימוש (למשל מיועדים לעונה אחרת).
3)שואב אבק – יש לשאוב את דפנות הארונות על ידי שואב אבק אחת לחודש על מנת לשאוב כל אפשרות של העשים להתפתח ולהתרבות בארון.
4)סידור הארון – יש לפתוח בגדים שאינם בשימוש לנער אותם היטב ולקפל שוב על מנת לוודא שאין בתוכם ביצי עש הבגד.
5)טיפול בעת הזיהוי – בעת הזיהוי של העשים על ידי כמה מהסימנים הבאים: קורים בפינות הארון, חוטים פרומים בבגדים ו\או חורים בבגדים יש לטפל באופן מידי בארון על מנת למנוע את המשך התרבות העש בארון הבגדים.

עש בונה הנרתיק

שם נוסף לעש הבגדים הוא עש בונה הנרתיק, שם זה מגיע מכיוון שעש הבגדים תמיד יבנה נרתיק מבד הבגדים שלנו וידביקו בתקרת הבית או בקיר, אפשר לזהות את הבגד הפגוע ע"י צבע הנרתיק של העש הרי כי צבע הנרתיק יהיה זהה לצבע הבגד ששימש לבניית הנרתיק.
עש בונה הנרתיק פעיל בלילה ויחכה לשעות שאחר הצהריים כדי לצאת מהנרתיק שלו ולהתעופף לנו בבית, ביום הם כמעט ואינם פעילים, כידוע אור השמש מפריע מאוד לפעילותם לכן גם מומלץ להשאיר את דלתות הארון פתוחות ולחשוף אותם לשמש במידה ויש נגיעות של עש הבגדים בארונות.

הדברת עש הבגד מחיר

המחיר עבור הדברת עש הבגד יחסית קבוע אך גם הוא נע בין טווח מסוים, הפרמטרים שמשפיעים על המחיר הם גודל הבית, מספר הארונות הנגועים ורמת הנגיעות.
טווח מחירים להדברת עש הבגד – טווח המחירים עבור טיפול עש הבגדים נע בין 350-500 שקלים, תלוי במספר הארונות הנגועים, בגודלו של הבית וברמת הנגיעות.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו