הדברת עש המזון

תוכן עניינים

רואים כל הזמן מעופפים במטבח? כנראה שאתם סובלים מעש המזון וזקוקים לביצוע פעולות הדברת עש המזון, קל להבחין בעש המזון על ידי כך שהם עפים לאט מאוד וניתן אפילו לפגוע בהם עם היד בקלות רבה, כשאתם פותחים את המזווה אתם רואים פרפר עף ממנו? זה סימן נוסף לעש המזון, העשים מתמקמים בתוך אריזות האוכל, גם אלו שנראות לכם שסגורות טוב על ידי גומייה או סוגר מיוחד עלולות להיות נגועות, העשים מתרבים במהירות בתוך האריזות וגורמים למטרד גדול מאוד לתושבי הבית.

הדברת עש המזון 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

עש המזון טיפול

עש המון ידוע בכינוי זה משום שהוא ממוקם ומתפתח בתוך המזון עצמו, פסטה, אורז ואפילו תבלינים מסוימים זה רק חלק מהדברים האהובים על עש המזון, כל מה שנחשב בגדר קטניות יהיה מצוין עבורו ומקום נהדר לבנות בו את הקן המשפחתי. ישנן פעולות מנע שניתן לבצע בפשטות רבה על מנת למנוע את הופעתם של העשים.
1)אור השמש – יש לפתוח את ארון האוכל ולחשוף אותו לאור השמש פעם בכמה ימים לתקופה ממושכת, העשים רגישים לאור השמש ולא יוכלו להתפתח ולהתרבות כאשר השמש תקרין על המזווה.
2)אריזות סגורות – יש לשמור על המוצרים באריזות סגורות מיוחדות ומיועדות לכך ולא אריזות ניילון שבתוכם הגיע המוצר מראש, אריזות פלסטיק סגורות הרמטית או פחיות אחסון סגורות לחלוטין יהיו כלי אחסון מצוינים שימנעו התפתחות של העשים בתוך המזון, לעשים לא תהיה יכולת לחדור את האריזות הללו.
3)ניקיון – יש לשמור על המזווה נקי תמיד, במידה והמזווה לא יהיה נקי העשים לא יצטרכו לחדור אל תוך המזון מכיוון שיש שאריות מזון כבר בתוך הארון עצמו, זה יעשה את החיים של העשים קלים יותר והם יתפתחו בקצב גבוה מאוד.
4)טיפול בעת הזיהוי – בעת הזיהוי של העשים על ידי סימנים כמו: עשים מתעופפים מהארון כשפותחים אותו, קורים\תולעים לבנות(זחלים)\עשים בתוך מזון יש לטפל באופן מיידי ולבצע הדברת עש המזון על מנת למנוע את המשך ההתרבות וההתפתחות של העשים, כמו גם ניתן להשתמש במלכודות פורומון על מנת למשוך את העשים, ללכוד אותם ולהפחית את הנגיעות.

עש המזון מלכודת

כולכם בוודאי שמעתם בעבר על מלכודות להדברת עש המזון, מלכודות אלה נקראות "מלכודות פורומון", פורומון זהו ריח שיוצא מגוף העש וקורא להם להזדווג, ברגע שנקבע משחררת פורומון זה העשים האחרים נמשכים אליה, במלכודות הדבק ישנו ריח זהה לריח הפורומון והעשים נמשכים למלכודת במהירות. שימו לב כי שימוש במלכודות אלו ללא מניעה של העשים המתרבים בתוך מוצרי המזון לא תפתור את הבעיה, העשים ימשיכו להתרבות, אומנם רבים מהם ילכדו במלכודת אבל כשהמלכודת תתמלא המצב יחזור לקדמותו ולא תרגישו בשיפור, לכן יש לבצע את פעולות המניעה להתרבות העשים לפני הצבת מלכודות הדבק.

הדברת עש המזון מחיר

המחיר להדברת עש המזון קבוע ואינו משתנה מכיוון שהעשים נמצאים במטבח בלבד וכל עוד אין מספר מטבחים או נגיעות חמורה מאוד המחיר יהיה זהה.
טווח מחירים להדברת עש המזון – המחיר עבור טיפול בעש המזון יהיה 350 שקלים, במידה ורמת הנגיעות חמורה מאוד או שמדובר בעסק עם כמה מטבחים המחיר עלול לטפס.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו