הדברת פרעושים

תוכן עניינים

אנו מבצעים הדברת פרעושים בפריסה ארצית

החתול חזר עם פרעושים מהגינה ואתם לא יודעים מה לעשות? אולי יש קן בסביבת הבית עצמו? הדברת פרעושים בבית, בחצר ובגינה במחיר הנמוך והמשתלם שתוכל למצוא, רק באתר פשפשג׳וק, רוצה להזמין הדברה נגד פרעושים ולקבל מחיר זול במיוחד? צור קשר כעת איתנו וקבל הצעת מחיר זולה משמעותית משאר המתחרים. הזמן עכשיו הדברת פרעושים במחיר משתלם.

הדברת פרעושים נחוצה על מנת להיפטר מהפרעושים בבית. פרעושים יכולים לגרום לשורה ארוכה של מחלות ולכן חשוב ביותר לבצע הדברה על ידי חברה מקצועית. כאשר תשכרו את השירות של חברה מקצועית בתחום תהיו בטוחים כי מדובר בחברה איכותית אשר תבצע את ההדברה במהירות. 

צריכים הדברת פרעושים מקצועית? הגעתם למובילים בתחום!
הדברת פרעושים בגינה, בבית ואפילו ברכב החל מ-149 ש"ח
✅
מדביר מוסמך על ידי המשרד להגנת הסביבה ✅
אחריות בכתב בסיום ההדברה ✅
עשרות שנות ניסיון בתחום ✅
הדברה ירוקה ללא ריח ✅
חייגו אלינו עכשיו לתיאום הדברה 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בכל חלקי הארץ

הדברת פרעושים

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברת פרעושים שביצענו לאחרונה

בפשפשג׳וק אנחנו מספקים את כל שירותי ההדברה לכל בעיות המזיקים, הדברת פרעושים גם נמצאת בין כל שירותי ההדברה שאנחנו מספקים בפריסה ארצית, לטיפול בכל בעיות הפרעושים במגוון דרכים ופתרונות מתקדמים.
הטבלה שלפניכם כוללת את חלק מפעולות הדברת הפרעושים שביצענו לאחרונה, מחיריהן ודרכי הפעולה שננקטו:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח:
הדברת פרעושים בחצר בית פרטי בחולוןההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר מיוחד נגד פרעושים בחצר הבית ובמלונת הכלב.300 ₪
הדברה נגד פרעושים בבית קפה בנתניהביצענו הדברה בכל רחבי בית הקפה כנגד פרעושים.750 ₪
הדברה נגד פרעושים בקרית אתאההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר המחסל ומרחיק את הפרעושים לצמיתות.250 ₪
הדברה נגד פרעושים בחולוןביצענו הדברה כנגד פרעושים בחולון באמצעות ריסוס חומר הדברה מתאים.350 ₪
הדברת פרעושים אורגנית בבית פרטי ברעננהההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר אורגני קוטל פרעושים בחצר הבית ובכניסה לבית. 450 ₪
הדברת פרעושים בדירה בבאר שבעהדברנו פרעושים ע"י ביצוע ריסוס בכל הפאנלים והפינות בבית בהם פרעושים מתחבאים.350 ₪

מה חשוב לדעת על פרעושים?

הדברת פרעושים נחוצה כאשר אתם מבחינים בפרעושים בבית. בשונה מרוב המזיקים הפרעושים הם מזיקים מוצצי דם. הפרעושים פעילים באביב ובעונת הקיץ וניזונים מדם של יונקים. המשמעות היא כי הפרעושים ניזונים גם מהדם שלכם ולכן חשוב ביותר לבצע הדברה מקצועית על מנת לא להבחין בפרעושים. במקרה בו אתם מבחינים בפרעושים בבית, חשוב ביותר לא להתעלם אלא לקרוא לחברת הדברה ובה מדבירים מורשים אשר קיבלו תעודת הסמכה ויש ביכולתם לבצע הדברה מקצועית בצורה הטובה ביותר על מנת להיפטר מהפרעושים.

למה לבצע הדברת פרעושים?

לשאלה מדוע לבצע הדברת פרעושים  בבית התשובה נחלקת למספר פרמטרים אשר נציג לכם כעת.

אנמיה בקרב בעלי חיים: הפרעושים מוצצים את הדם של חיית המחמד שלכם ועשויים להוביל את חיית המחמד למצב של אנמיה והדבר עשוי לבוא לידי ביטוי בההזדקקות לטיפול רפואי מצד בעל החיים בבית חולים ומעקב אחר המצב הרפואי על מנת לראות כי הפרעושים אינם גורמים נזק. אם אתם רוצים לשמור על בעלי החיים שלכם ולהבטיח כי לא יאונה להם דבר, הרי חשוב ביותר לא לוותר ולבצע הדברה של פרעושים באמצעותה של חברת הדברה. 

העברה של טפיל המכונה תולעת הסרט: ביכולתם של הפרעושים להעביר לבעלי חיים את הטפיל בשם תולעת הסרט אשר נחשב מסוכן ביותר. שימו לב, מדובר בטפיל מסוכן ביותר אשר עשוי במקרים מסוימים להוביל למוות של בעלי החיים ולכן חשוב ביותר לבצע הדברה. 

העברה של מחלות לבני אדם: יתרה מכך, הדברה של פרעושים נחוצה על מנת למנוע העברה של מחלות זיהומיות מהפרעושים לבני האדם. ביכולתם של הפרעושים להעביר לנו מחלות זיהומיות ולכן חשוב ביותר לבצע הדברה מקצועית. במקרה בו אתם יודעים על קיומם של פרעושים בבית ולא רוצים לקחת את הסיכון ולהידבק במחלה זיהומית, חשוב ביותר לפנות לחברת הדברה מקצועית. רק פנייה לחברת הדברה מקצועית בתחום תסייע לכם להיערך להדברה בצורה הטובה ביותר ולהבין מה כוללת ההדברה על מנת שלא תראו פרעושים באזור שלכם.

מתי יש לבצע הדברה של פרעושים?

לשאלה מתי יש לבצע הדברת פרעושים, התשובה נחלקת למספר פרמטרים. כעת נציג לכם את הפרמטרים השונים:

רמת נגיעות גדולה: במקרה של רמת נגיעות גדולה, הרי תראו מספר רב של פרעושים בבית שלכם. בו ברגע שתהיו בפינה מסוימת בבית, הפרעושים יקפצו עליכם וכבר יהיה צורך בביצוע הדברה מקצועית בשל הסכנות הרבות שהם עשויים לגרום כתוצאה מההימצאות שלהם בסביבה. 

רמת נגיעות קטנה: כאשר מדובר על רמת נגיעות קטנה, הרי יהיה קצת יותר קשה לזהות האם יש לכם פרעושים בבית. אחת הדרכים לגלות האם יש לכם פרעושים בבית היא באמצעות התבוננות היטב על המקום בו אתם מאמינים כי יש פרעושים. 

אחריות על ההדברה: לאחר ביצוע ההדברה, חברת ההדברה תעניק לכם אחריות על ההדברה וכך תהיה לכם האפשרות לפנות לחברה במקרה של ביצוע הדברה נוספת. 

כך או אחרת, חשוב ביותר לקרוא מיד לשירות של חברת הדברה מקצועית. רק חברת הדברה מקצועית תגיע עם חומרי ההדברה המתאימים ביותר לביצוע הדברה של פרעושים בהתאם לרמת הנגיעות ותקפיד לחלק לכם הוראות ברורות מה לעשות בתום ההדברה.

שאלות ותשובות בנושא הדברת קרציות

הדברת פרעושים מתבצעת על ידי ריסוס חומר נגד פרעושים במיטה ובמקומות נגועים עד גובה חצי מטר.

טווח המחירים נע בין 280-700 ש"ח, המחיר משתנה בהתאם לשטח הריסוס.

לרוב פרעושים אינם מסוכנים ורק מהווים מטרד לא נעים, אך במקרים של אלרגיה הגוף יכול להגיב בצורה של פריחה, אסתמה או הלם אנפילקטי.

לרוב הפרעושים מגיעים דרך בעלי החיים אך לא רק בהכרח, מכיוון שהפרעושים יכולים לקפוץ עד לגובה חצי מטר הם גם יכולים לקפוץ לרגלי בני אדם ולחדור לביתם.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו