הדברת פשפש המיטה

תוכן עניינים

אנו מבצעים הדברת פשפש המיטה בפריסה ארצית

מחפשים חברה שתבצע עבורכם הדברת פשפש המיטה? הגעתם למומחים בתחום! אנחנו יודעים לבצע הדברה נגד פשפשי מיטה בשיטה מתקדמת, אנו מתחייבים לחסל את פשפשי המיטה לצמיתות, במחירים הוגנים ביחס למחירי השוק, והנושא הכי חשוב כמובן הוא האחריות, אצלנו תקבלו אחריות ל10 שנים, כן זה לא בדיחה – 10 שנות אחריות עבור הטיפול בפשפשי המיטה!

הדברת פשפש המיטה הינה אחת ההדברות הקשות ביותר כיום, הפשפשים גורמים נזקים רבים בעיקר במטרד העקיצות שלהם, הם מתרבים במהירות ומצליחים להסתתר בסדקים בקירות ואפילו בתוך תעלות מערכת החשמל של הבית, להיפטר מהם זה בכלל לא עניין פשוט אך איך ניתן בכל זאת לעשות את זה? אם אתם סובלים מפשפשי מיטה – אל תפספסו את הקריאה של המאמר הזה!

טיפול בפשפשי המיטה ביסודיות רק אצל המומחים!
הדברת פשפש המיטה עם 100% תוצאות ✅
 ואחריות בכתב בסיום העבודה! ✅
כולל טיפול בתעלות החשמל, במזרנים ובחפצים בבית ✅
החל מ-999 ש"ח בלבד עבור ההדברה ✅
אל תהססו! 050-672-2020 חייגו עכשיו!הדברת פשפש המיטה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פשפש המיטה - מה עושים ?

אנשים רבים מנסים למצוא דרכים להיפטר מפשפשי המיטה ללא חברת הדברה, הם מאמינים כי ישנם דרכים להיפטר מפשפשי המיטה לבד ובכך לחסוך את העלויות הגבוהות של הזמנת חברת הדברה. אנו בפשפשג'וק מאמינים בכך שישנם אכן מקרים שניתן לטפל במזיקים לבד, למשל בהדברת נמלים בשיש וכד', כאשר מדובר בפשפשי מיטה אין סיכוי להתגבר עליהם לבד ללא התערבות של מדביר.

לפניכם סרטון שמראה את רמת הנגיעות של פשפשי המיטה, את המקומות בהם הם מסתתרים, בכך נמחיש לכם כמה קשה להתגבר עליהם:

פשפש המיטה טיפול

הטיפול בפשפשי המיטה הוא קשה ומורכב והוא נחשב לטיפול הקשה ביותר שיש בתחום ההדברה [וגם היקר ביותר].
הפשפשים נכנסים לתוך סדקים וחריצים ונכנסים גם לתעלות החשמל, לספרים, בגדים וחפצים נוספים – בשל כך יש לבצע טיפול נגד פשפש המיטה בכל החפצים ובכל המוצרים שיש בבית בלי לפספס שום דבר (היזהרו – פספוס של פשפשים יוביל להתרבות חוזרת שלהם והמצב יחזור לקדמותו).

ריסוס נגד פשפשי המיטה – ריסוס נגד פשפשי המיטה הינו ריסוס שנחשב לחזק במיוחד, זה לא ריסוס כמו שמשתמשים בהדברה ירוקה למשל, החומר הוא חומר כימי וחזק במיוחד מכיוון שהפשפשים עמידים יחסית לחומרי ההדברה הרגילים, לאחר הריסוס יש לפנות את הדירה 24-48 שעות.
יש לרסס בתוך סדקים וחריצים ובכל פינות הבית, בנוסף יש לרסס היטב מקומות בהם אנו יודעים כי הפשפשים מתפתחים.

טיפול בחשמל נגד פשפשי המיטה – יש לטפל בחשמל באמצעות איבוק כל שקעי החשמל בדירה, האבקה חודרת לתעלות החשמל ומחסלת כל פשפש מיטה שימצא שם, אין לטפל בחשמל בריסוס רגיל מכיוון שזה יגרום לקצר בבית.
טיפול בביצים של פשפשי המיטה – טיפול בביצים של פשפשי המיטה יעשה באמצעות שימוש בקיטור (חום) במקומות בהם יתגלו ביצים.

טיפול בחפצים נגד פשפשי המיטה – יש לטפל בכל החפצים בבית, לארוז את כל החפצים היטב לתוך שקיות וואקום המיועדות לביצוע הדברת פשפש המיטה, משקיות אלה ניתן להוציא את האוויר ובכך להרוג את הפשפשים אשר הסתתרו בתוך חפצים כמו צעצועים וספרים.

טיפול בבגדים נגד פשפשי המיטה – יש לטפל בכל הבגדים כחלק מתהליך הדברת פשפש המיטה, יש לבצע הרתחה לבגדים או כביסה של לפחות 60 מעלות חום, פשפשי המיטה לא מסוגלים לשרוד מעל 56 מעלות חום וכל הפשפשים שנמצאים בבגדים ימותו.

טיפול במזרנים נגד פשפשי המיטה – גם במזרנים יש לטפל באמצעות קיטור (חום), בתוך הקפלים של המזרנים מסתתרים פשפשי מיטה וגם הביצים שלהם ולכן יש לעבור על כל המזרן ביסודיות.

פשפש המיטה מניעה

פשפשי המיטה לא מגיעים אלינו לדירה סתם כך, לרוב כשדירה נגועה בפשפשי מיטה יש סיבה ספציפית לכך שקל מאוד להצביע עליה, בד"כ זה קורה לאחר חזרה מטיול בחו"ל (מביאים את הפשפשים במזוודות), לאחר טיול ולינה בשטח במחנה של הצופים או במחנה של הצבא, אם קנינו מיטה משומשת או רהיט משומש, בדרך כלל אלו התופעות הנפוצות ביותר לפני הופעתם של פשפשי המיטה בדירה.

ניתן למנוע את חדירתם של פשפשי המיטה לדירה על ידי ערנות מוגברת ובדיקת נגיעות של פשפשים על ידי מדביר מומלץ במידה ואתם מרגישים עקיצות בזמן טיול כלשהו.

טיפ ראשון – הטיפ הראשון הוא לבדוק היטב את התיקים של הילדים והחפצים שנמצאים בתוך התיק כשהם חוזרים ממחנה כלשהו בצבא או בצופים, להוציא מהתיק את החפצים ולכבס אותו היטב.

טיפ שני – לא מומלץ לקנות רהיטים משומשים מיד שנייה, בעיקר לא כשמדובר במזרנים או בסיסים של מיטות, אם החלטתם שכן לקנות לפחות תבדקו אם ברהיטים השונים ישנה נגיעות של פשפשי מיטה.

איך בודקים פשפש המיטה

פשפשי המיטה משאירים אחריהם סימנים רבים, הם מוצצים לנו את הדם ולכן משאירים כתמי דם רבים במזרנים, הם משאירים נקודות אדומות במקומות בהם הם פעילים במיוחד, בנוסף לכך ניתן לחפש את פשפשי המיטה בתוך דקים וחריצים ובכך למצוא אותם באופן פיזי.

פשפשי המיטה לרוב יהיו בקפלים של המזרן, מאחורי תמונה או בסדקים שבקיר, בתוך השידה ובין החפצים בשידה, בחריצים בבסיס המיטה ומאחורי שקעי החשמל.

במידה וראיתם אפילו רק אחד מהסימנים מומלץ לצלם את זה מיד ולשאול מדביר מה דעתו על כך, סימן אחד בודד יכול להעיד על המצאות פשפשי מיטה בדירה וכדאי לטפל בזה בהקדם לפני שזה יתפשט.

סימנים של פשפש המיטה
סימנים של פשפש המיטה

פשפש המיטה עקיצות

עקיצות של פשפש המיטה הם בכל גוף האדם, לפשפשים אין אזורים שאליהם הם מגיעים ואזורים אליהם הם לא מגיעים כמו פרעושים לדוגמה, העקיצות הן בדרך כלל רצופות וצמודות אחת לשנייה באותו האזור.

כאשר אתם נעקצים ורוצים לדעת ממה נעקצתם והאם מדובר בפשפשי מיטה מומלץ בדרך כלל להתייעץ עם מדביר ולא עם רופא, הרופאים פחות יודעים להצביע על המזיק שעקץ אתכם, הם יותר בקיאים בטיפול נגד העקיצה, לעומת זאת מדביר ידע להגיד איזה מזיק ביצע את העקיצה.

פשפש המיטה עקיצות
פשפש המיטה עקיצות

פשפש המיטה ביצים

צבעם של הביצים של פשפשי המיטה הוא לבן סגלגל, הפשפשים מטילים את הביצים שלהם באזורי המסתור שלהם בדרך כלל, בתוך הסדקים והחריצים או בבד המיטה, המזרן או הספה.

הביצים של פשפשי המיטה עמידות לחומרי הדברה ולכן יש לטפל בהם בעזרת חום, הרעל לא מסוגל לחדור לתוך הביצה ולחסל את הפשפש שעשוי לבקוע ממנה ואילו החום מחסל את הביצה ללא שימוש ברעל.

הביצים של פשפשי המיטה שבהם לא בוצע טיפול נכון עלולות לבקוע בין שבוע-לשבועיים לאחר ביצוע הדברת פשפש המיטה, בשל כך חברות הדברה רבות מבצעות טיפול נוסף כשבועיים לאחר הטיפול הראשון על מנת למנוע מצב בו יבקעו ביצים והפשפשים יחזרו.

ביצים של פשפשי מיטה
ביצים של פשפשי מיטה

פשפש המיטה תרופות סבתא

הרבה אנשים פונים אלינו ושואלים אותנו האם קיימת תרופת סבתא כנגד פשפשי המיטה – התשובה היא חד משמעית לא, הטיפול בפשפשי המיטה כל כך קשה וכל כך יסודי, מצריך שימוש במכשירים מיוחדים וחומרים מאוד חזקים, כמובן ששום תרופת סבתא לא תצליח לחסל את פשפשי המיטה, ברגע שיש נגיעות של פשפשי מיטה יש להזמין בדחיפות מדביר מוסמך.

הדברת פשפש המיטה מחירים

המחיר עבור טיפול בפשפשי המיטה תלוי גם ברמת הנגיעות של הפשפשים וגם בכמות החדרים בבית, על מנת לקבל אחריות עבור ההדברה יש לטפל בכל הבית, טיפול בחדר אחד עלול לגרום לפשפשים שנמצאים בתעלות החשמל להגיע לחדרים אחרים ולהתפתח בהם.

מחיר לטיפול בכל חדר ינוע בין 499 ש"ח ל-999 ש"ח לפי רמת הנגיעות, ז"א שהמחיר עבור טיפול בדירת 3 חדרים הנגועה בפשפשי מיטה ינוע בין 1500-3000 ש"ח.

לעיון בתפריט המחירים המלא יש להיכנס למחירון הדברה.

שאלות ותשובות בנושא פשפשי מיטה

אנו נותנים אחריות למשך של שנה שלמה עבור טיפול יסודי בפשפשי מיטה, כמעט אף חברת הדברה לא נותנת אחריות כזאת!

המחיר המומלץ עבור טיפול בפשפשי מיטה הוא בין 499 ש"ח ל-999 ש"ח עבור כל חדר, המחיר תלוי ברמת הנגיעות של הפשפשים.

אנו מבקשים מלקוחותינו לצאת מהבית למשך של לפחות 24-48 שעות מרגע ביצוע ההדברה, שימו לב כי ההדברה חזקה מאוד והחומרים איתם משתמשים נחשבים למסוכנים.

אחרי הטיפול נגד פשפשי המיטה יש להמתין את זמן השהייה מחוץ לבית לפי הוראותיו של המדביר, לאחר מכן אפשר לחזור לדירה ולהתחיל להחזיר את החפצים, לאחר כשבועיים מרגע הטיפול הראשון יש לבצע טיפול נוסף נגד הביצים שעלולות לשרוד.

הדברת פשפשי מיטה היא ארוכה במיוחד, כל הטיפול כולו יכול לנוע בין 3-5 שעות עבודה רצופות של כמה אנשי צוות.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו