חיטוי נגד קורונה

תוכן עניינים

אנו מבצעים חיטוי נגד קורונה בפריסה ארצית

רוצים להזמין חיטוי נגד קורונה? הגעתם למומחים בתחום! אנחנו בפשפשג'וק יודעים לבצע חיטוי מפני הנגיף עבור עסקים, משרדים, קניונים ואזורים תיירותיים, אנו עושים זאת באמצעות שימוש בחומר החיטוי הקטלני בעולם, חומרי החיטוי שלנו ירוססו על ידי מפוח שיבטיח כי חומר החיטוי יגיע לכל מקום באזור בו מתבצע החיטוי. אנו בפשפשג'וק מתחייבים לספק לכם שירותי מהיר (מעכשיו לעכשיו) יסודי ומקצועי הכולל מחירים הגונים ביחס למחירים המקובלים בשוק.

נגיף הקורונה התפרץ לחיינו בסוף שנת 2019, כיום – אין אחד שלא שמע על הנגיף, כמעט וכל המדינות בעולם סובלות מהתפרצותו, הנגיף הקטלני חזק פי 17 על פי מחקרים מהשפעת הרגילה שאנו מכירים, אחוזי התמותה שלו גבוהים מאוד והוא מסכן ציבור רחב מאוד בעולם  (בעיקר את המבוגרים).

השפעת הנגיף על האדם מהרגע בו הוא נדבק יכולה לקחת שבועיים, בשל כך אנשים רבים נדרשים להימצא בבידוד בתקופת הזמן הזו, החשש העיקרי הוא כי ישנם אנשים רבים שנושאים את הנגיף – מדביקים אנשים אחרים ואינם מודעים לכך! בשל כך נדרשות פעולות חיטוי חוזרות ונשנות על מנת להקטין ולמזער את התפשטות הנגיף בישראל ובעולם כולו. על מנת לצמצם את מספר החולים יש לשתף פעולה עם ההנחיות הציבוריות.

צריכים שירות של חיטוי נגד קורונה? הגעתם למובילים בתחום!
ביצוע חיטוי נגד נגיף הקורונה – ללא שימוש ברעלים 

אחריות בכתב בסיום שמבטיחה 100% תוצאות חיטוי ללקוחותינו 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום ההדברה 
שירות בפריסה ארצית 24 שעות ביממה
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ לבצע חיטוי מפני נגיף הקורונהחיטוי נגד קורונה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

חיטוי נגד קורונה מחיר

המחיר עבור החיטוי נגד נגיף הקורונה משתנה בהתאם לגודל השטח בו יש לטפל וגם כמובן לאופי השטח בו אנו מטפלים, לפניכם בטבלה ניתן לראות את המחירון המלא לטיפול בנגיף:

איפה מבצעים את החיטוי נגד הקורונה:מחירון חיטוי נגד קורונה:
כמה עולה לחטא משרד 100 מ"ר מקורונה

ביצוע חיטוי לכל המשרד כולל מקלדות, שולחנות, מחשבים, שירותים, חלל המשרד, שולחנות, כסאות וכד'
500-600 ₪
חיטוי חנות נגד קורונה

חיטוי חנויות מזון, חיטוי חנויות בגדים, כולל חיטוי של כל המגירות, הדלפקים, המוצרים וחלל החנות.
החל מ-450 ₪ (תלוי בגודל החנות)
חיטוי של דירה מקורונה

ביצוע חיטוי לדירה לאחר הבידוד
300-800 ₪ (תלוי בגודל הדירה)
ביצוע חיטוי לגינה ציבורית (שטח פתוח)

ביצוע חיטוי לכל מתחם גן השעשועים, כולל המתקנים, הספסלים ושטח הגן.
3-5 ₪ למטר רבוע.
חיטוי בניין נגד קורונה

כולל חיטוי של הקומות באופן מדויק, כולל חיטוי של המעליות, של הלובי, של החניה, של אזור המחסנים ושל המקלט.
החל מ-5 ₪ למטר
חיטוי קורונה בשטח סגור של מעל 1000 מ"ר

בדרך כלל חיטוי במוסדות ציבוריים, בקניונים, בהאנגרים וכד'
3 ₪ למ"ר
חיטוי קורונה בשטח פתוח של מעל 1000 מ"ר

בדרך כלל חיטוי מסוג זה מתבצע בגנים ציבוריים, בפארקים וכד'
3 ₪ למ"ר

חיטוי נגד נגיף הקורונה לבתי ספר וגני ילדים

עם חזרתם הצפויה של גני הילדים ובתי הספר כדאי מאוד לבצע פעולות חיטוי לפני החזרה אל המבנים המוסדיים, פעולות חיטוי נגד הנגיף יבטיחו כי התלמידים לא יידבקו מהנגיף עם חזרתם ללימודים, פעולות חיטוי מסוג זה יש לעשות באמצעות הקפדה על מספר דברים:

חיטוי משטחים – כידוע נגיף הקורונה מסוגל להמצא על משטחים זמן רב, ישנם משטחים כמו מקלדות או שולחנות אוכל עליהם לא ניתן לרסס, בשל כך חוה לעבור באופן ידני עם מגבוני חיטוי על אותם המשטחים ובכך להבטיח את התוצאה הטובה ביותר.

חיטוי חלל המבנה – חשיבת גדולה מאוד גם כן לבצע חיטוי בחללים השונים במבנים, בחללים הפתוחים והסגורים כאחד, יש לערפל ביסודיות קירות, תקרות, מערכות מיזוג ועוד.

חיטוי האוויר – הנגיף מתפזר באוויר ומסוגל "לרחף" באוויר זמן רב, לכן חשוב מאוד לחטא את האוויר ולא רק את חלל המבנה עצמו, הכוונה היא שצריך ממש לרסס כל חלק בו נמצא אוויר במבנה.

איך מתבצע החיטוי

החיטוי מתבצע על ידי מדביר מומלץ במספר שלבים, בסופם אותו מבנה יהיה נקי מפני חיידקים – ביניהם גם הנגיף:

השלב הראשון – בשלב זה יש להכין את המבנה לקראת הטיפול בנגיף – ההכנה דורשת לדאוג כי המבנה יהיה נקי, מסודר וניתן יהיה לבצע בו את פעולות ריסוס חומר החיטוי (מידע נוסף אודות הכנת המבנה בהמשך המאמר).

השלב השני – השלב השני הוא להכין את חומר החיטוי בהתאם לגודל המבנה אותו אנחנו צריכים לחטא, חומר החיטוי מוכנס אל תוך מרסס המפוח שמתאים במיוחד למשימה הזאת, אנו מודדים את כמות חומר החיטוי לפי יחס של 1:15 – ליטר חומר לכל 15 מטרים רבועים.

השלב השלישי – בשלב זה יש לסרוק את השטח, לוודא שהוא אכן מוכן לקראת ביצוע החיטוי, לוודא שאכן אפשר לבצע את הריסוס מבלי לפגוע במוצרים ובמזון.

השלב הרביעי – כעת יש להצטייד בחליפה ובמסיכה המיועדים לטיפול בקורונה, שיגנו עלינו במידה ואכן יש התפשטות נגיף קורונה במתחם בו אנחנו מטפלים.

השלב החמישי – בשלב זה אנו נתחיל ונבצע את הריסוס בצורה יסודית והרמטית, נדאג לחטא את כל המתחם, כולל כל קירות המתחם, תקרת המתחם, פתחים וכניסות למתחם, מעטפת המתחם, פאנלים וחריצים, מכשירים ומוצרים כמו מכונות כביסה, מחשבים, מקלדות וכד'

השלב השישי – לאפשר לחומר להיספג ולהתייבש, להיכנס למתחם לאחר כשעה בו החומר כבר סיים את פעולת החיטוי בכל המתחם בו הוא רוסס.

השלב השביעי – להמשיך ולשמור על פעולות היגיינה הבסיסיות, כולל שימוש בחומרי חיטוי רגילים (פשוטים יותר מהחומרים שלנו), לדאוג לניקיון שטיחים ואבק.

חומר חיטוי נגד קורונה
חומר חיטוי נגד קורונה

טיפים לצמצום התפשטות נגיף הקורונה

על מנת לצמצם את התפשטות נגיף הקורונה יש להישמע להוראות משרד הבריאות נגד נגיף הקורונה, לפניכם ניתן לראות מספר טיפים חיוניים לצמצום התפשטות הנגיף:

הטיפ הראשון – לשטוף ידיים: כדאי ואפילו חובה לשטוף את הידיים מפעם לפעם, לפחות מספר פעמים בכל יום, לבצע את השטיפה בעזרת שימוש בחומר חיטוי נגד חיידקים.

הטיפ השני – לשמור מרחק: הישראלים ידועים ככאלו שאוהבים להתחבק, להתנשק, ללחוץ את הידיים ובכלל לבוא במגע עם הסובבים אותם, יש להימנע לחלוטין מפעולות אלו על מנת לצמצם ולמנוע את האפשרות להדבקות בנגיף הקורונה.

הטיפ השלישי – להימנע ממגע עם הפה, האף והעיניים: מבלי לשים לב אנו כל הזמן נוגעים או משפשפים את העיניים, האף והפה, הימנעות מפעולות אלו יפחיתו את הסיכוי של חדירת חיידקים אל תוך מערכת הנשימה שלנו.

הטיפ הרביעי – לשמור על היגיינה: ישנן פעולות היגיינה חשובות מאוד אליהם אנחנו לא כל כך רגילים, התעטשות אל המרפק ולא אל חלל העולם תמנע מהחיידקים להתפזר ולהגיע אל אנשים אחרים בקרבתכם, גם שימוש בניירות טישו חד פעמיים לצורך הפעולה הזאת תעשה את העבודה.

הטיפ החמישי – להיות דרוכים וזהירים: יש להישמע לחלוטין להוראות – אם אתם מרגישים לא טוב, יש לכם קשיים בנשימה או שאתם משתעלים, יש לדווח על כך ולפעול באופן מיידי, אם בסביבתכם היה אדם שנשא את הנגיף יש לשהות בבידוד למשך שבועיים, גם במידה וחזרתם מחו"ל יש להישמע להוראות ולשהות בבידוד.

הטיפ השישי – להמשיך ולהתעדכן בהוראות: כל הזמן יוצאים הוראות והנחיות חדשות בקשר לנגיף, יש להמשיך ולהתעדכן על מנת להישמע להוראות העדכניות ביותר.

איך להכין את המבנה לקראת חיטוי הנגיף

כאשר אתם מזמינים שירותי חיטוי נגד קורונה יש לבצע לפני כן מספר פעולות על מנת שפעולות החיטוי יהיו מוצלחות ככל שאפשר:

הפעולה הראשונה – יש לבצע ניקיון כללי למקום, לשטוף את הרצפה, לנקות חלונות וכד'

הפעולה השניה – יש להרים חפצים שונים מהרצפה, יש לדאוג לסידור משטחים כמו שולחנות באותו החלל אותו רוצים לחטא.

הפעולה השלישית – יש לנקות מאבק את כל האזור, את המשטחים, את השטיחים או המזרנים.

שאלות ותשובות בנושא חיטוי נגד קורונה

ניתן למנוע הדבקות בנגיף הקורונה על ידי שמירה על היגיינה והשמעות להוראות משרד הבריאות, שמירה על הוראות אלו תפחית משמעותית את סיכויי ההדבקות שלכם.

החיטוי אינו מסייע לאנשים שכבר נדבקו, אך הוא כן מסייע לאנשים הסובבים אותו להימנע מהדבקות גם כן על ידי אותו אדם שנושא את הנגיף.

המחיר עבור ביצוע חיטוי נגד נגיף הקורונה משתנה בהתאם לאופי וגודל השטח בו יש לטפל, המחירים נעים בין 3-10 שקלים עבור כל מטר רבוע.

החיטוי מתבצע על ידי ריסוס של חומר חיטוי בכל החלל בו יש לטפל.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם