לוכד חולדות

תוכן עניינים

שירותי לוכד חולדות בפריסה ארצית 24 שעות ביממה

מחפשים לוכד חולדות מומלץ בפריסה ארצית? הגעתם למובילים בתחום! אנו נוכל לשלוח אליכם לוכד חולדות בעל ניסיון שיתפוס את החולדה ויוציא אותה מהבית, הלוכד יוכל להגיע אליכם תוך שעה אחת בלבד, עדיין מתלבטים? עזרנו כבר לאלפי לקוחות ברחבי הארץ ללכוד את החולדות, ניתן למצוא עלינו מגוון המלצות ברחבי רשת האינטרנט.

החולדות נכנסות לדירות על מנת למצוא מזון ועלולות לגרום לנזקים רבים, בין הנזקים כרסום כבלים של מוצרי חשמל או כרסום של מוצרים אחרים, נזקים למזון בבית ואפילו העברת מחלות לבני האדם, טיפול בחולדות זה עסק למומחים בלבד, כאלו שצברו ניסיון בתחום וידעו לפתור את הבעיה לצמיתות וגם ידעו לתת לכם את הטיפים הנכונים איך למנוע מהחולדות לחדור שוב לדירה.

הגעתם לחברה המובילה בלכידת חולדות!
שירותי על ידי לוכד מקצועי בעל וותק של מעל ל-10 שנים 

שירות לכידת חולדות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית 
מתחייבים ללכוד את החולדה ולפתור את הבעיה 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
הגעה לבית הלקוח תוך שעה בלבד 
לפרטים חייגו: 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות ללכוד את החולדותלוכד חולדות

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

שירותי לכידת חולדות שסיפקנו לאחרונה בכל הארץ

אנו מספקים את שירותי לכידת החולדות בפריסה ארצית, מדי יום ולילה אנו יוצאים לכמה וכמה לכידות, רובן הגדול כמובן מסתיימות בכך שהחולדות בידינו בדרך החוצה מהבית, לפניכם טבלה בה ניתן לראות חלק מהעבודות האחרונות שביצענו בתחום לכידת החולדות, כולל פירוט אודות פעולת הלכידה והמחיר הסופי אותו גבינו מהלקוח:

פירוט הבעיה:הטיפול שלנו:המחיר שגבינו מהלקוח:
דווח לנו בשעה 01:30 על מפגע של חולדה בחדר של תינוק בפתח תקווההלוכד הגיע אל הלקוח המבוהל תוך כ-20 דקות, הוא מצא את החולדה מסתתרת בחדר והצליח ללכוד אותה.600 ₪
דווח לנו בשעה 10:55 על חולדות בתעלה של מזגן בתל אביבהלוכד הגיע ללקוח תוך כ-40 דקות, לא הייתה לו אפשרות לתפוס את החולדות לכן הוא הציב מלכודות, החולדה נתפסה במהירות.450 ₪
דווח לנו בשעה 18:40 על חולדה במטבח בגבעתייםהלוכד הגיע אל הלקוח תוך 25 דקות, הוא איתר את החולדה בארון ולכד אותה במהירות.450 ₪
דווח לנו בשעה 00:50 על חולדה מתחת לספה בסלון בחיפההלוכד שלנו הגיע ללקוחה תוך כ-35 דקות, הפך את הספה ותפס במהירות את החולדה.550 ₪

אם הלוכד לא מצליח לתפוס את החולדה

אנשים רבים שואלים מה יקרה במידה והלוכד לא ימצא את החולדה, או שמא לא יצליח ללכוד אותה. החולדות הן מהירות וחמקמקות, לכן גם הלוכדים הטובים ביותר לא תמיד יצליחו לבצע את הלכידה, החולדות עלולות להסתתר היטב בתוך מקומות אליהם לאדם אין גישה כלל וכלל.

במקרים מסוג זה לא תהיה ללוכד ברירה אלא להציב בדירה מלכודות לצורך תפיסת החולדות, ישנן מלכודות מסוגים שונים, הנפוצות ביותר הן מלכודות הדבק, מלכודות הכלוב ומלכודות הקפיץ, ברגע שהלוכד יציב את המלכודות עם הפיתיון המתאים – החולדה צפויה להילכד בתוך כמה שעות בודדות.

לכידת חולדות בתעלה של מזגן
לכידת חולדות בתעלה של מזגן

מניעה של חולדות משטח הבית

בבתים פרטיים באזורים בהם ידוע על מפגע של חולדות, כדאי מאוד לבצע פעולת מנע נגד חולדות, לא לחכות לרגע בו החולדות יצליחו לחדור אל תוך הבית, לטפל בבעיה עוד קודם ולחסל את כל החולדות שנמצאות סביב הבית.

פעולה זו מתבצעת ע"י הצבת תיבות האכלה עם רעל בתוכן, התיבות מונחות מסביב לכל שטח הבית, החולדות יגיעו אל התיבות על מנת לאכול ובכך ימותו לפני שיחדרו אל שטח הבית. הרעיון שבשיטה זו הוא לצמצם את כמות החולדות בשטח הבית עד לכמות של 0, ברגע שכל החולדות יחוסלו יהיה לכם שקט והבית יהיה נקי ממכרסמים.

טיפול בחולדות באמצעות רעל
טיפול בחולדות באמצעות רעל

מידע כללי אודות שירות לכידת החולדות:

חברת פשפשג'וק הינה החברה המובילה בישראל בתחום לכידת חולדות, אנו יודעים לספק ללקוח לוכד חולדות מקצועי שיגיע מיד ללקוח לצורך לכידת החולדה, הלוכד מיומן ומונחה לא לצאת מהבית ללא החולדה במידת האפשר, המחירים שלנו הוגנים בהחלט והשירות מעל הכל, במידה ואתם מעוניינים להזמין לוכד חולדות תוכלו ליצור איתנו קשר דרך הטלפון שבאתר, במאמר הבא נסביר על תהליך הלכידה של החולדה. 

איך לוכדים חולדה?

בכדי ללכוד חולדה שחדרה הביתה מהחלון (בדרך כלל) או ממקומות האחרים נבצע קודם כל פעולת ניטור, פעולה זאת היא בעצם התחקות אחרי צעדיה של החולדה, בודקים מהיכן נכנס לדירה, מחפשים כרסומים שלה במוצרי מזון וצואה שלה בדירה, כמובן שגם תשאול הלקוחות תורם מאוד להבנה היכן החולדה מסתתרת, בדרך כלל שתחייגו ללוכד חולדות ז"א שראיתם את החולדה ממש קודם אז אתם בהחלט תוכלו לסייע ולספר היכן ראיתם אותה.

לכידת חולדה בחדר:

החולדות חמקמקות ומהירות מאוד, הן לעתים נכנסות לחדרי השינה למרות שיעדיפו את המטבח (שם יש אוכל), הן יודעות להסתתר בצורה נהדרת וכשהן בחדר זה הופך קשה יותר מכיוון שבחדר יש כל כך הרבה מקומות להסתתר, בין בגדים בארון או בתוך מגירות, הסתתרות זאת של החולדה תיאלץ אותנו להתחיל בהוצאת דברים מהחדר עד לחשיפה של החולדה ולכידה שלה בעזרת כפפה או בעזרת מוט מיוחד המיועד ללכידת נחשים וחולדות.

לכידת חולדה במטבח:

אז כפי שציינו המקום בו החולדות הכי אוהבות לשהות ובדרך כלל אכן יהיו בו זה המטבח של הדירה ואם יש מזווה בצמוד למטבח זה טוב עוד יותר, החולדות מסוגלות להיכנס למגירות שבמטבח במידה ויש פתח וגישה וגם לארונות המטבח, הן עלולות לכרסם אוכל סגור כמו פסטות וחטיפים שנמצאות במגירות האלה, המקום בו החולדות יסתתרו בדרך כלל במטבח זה החלל שבין ארונות המטבח התחתונים לבין הרצפה, יש חלל של כ-10 ס"מ ששם החולדות אוהבות לשהות ובמידה והפאנל של אותו חלל נישלף אפשר להוציא אותו ולחשוף את החולדה וללכוד אותה, במידה והפאנל אינו נשלף תצטרכו לשים מלכודות באזור המטבח ולבצע מה שנקרא הדברת חולדות.

שימו לב כי החולדות לא תמיד יהיו בחלל שמתחת לארונות המטבח, לעתים הן יכולות לחכות גם בתוך אחד הארונות או המגירות או בשטח אחר שבו ניתן להסתתר במטבח.

קראו עוד על הדברת מכרסמים

לוכד חולדות 24 שעות

חברתנו מספקת שירות לכידת חולדות 24 שעות ביממה על ידי לוכד חולדות מקצועי המגיע מטעם החברה (פשפשג'וק שירותי הדברה), אנו מתחייבים לשלוח לוכד מקצועי ומיומן עם רישיון הדברה בתוקף, הלוכד יוציא את החולדה מדירתכם ולא יצא בלעדיה במידה ואכן ניתן לבצע לכידה.

הדברה 24 שעות ביממה עם המלצות זה רק בחברת פשפשג'וק, המחירים הוגנים והשירות הוא הדגל שלנו.

סוגי החולדות הקיימות בארץ

בארץ קיימים 2 סוגים נפוצים של חולדות והם:

• חולדת החוף – היא חולדה שמנה יותר במבנה הגוף שלה, אינה אתלטית אך היא יודע לשחות מצוין ובשל כך מסוגלת לחדור לבתים דרך מערכות הביוב דרך האסלה לדוגמה. הזנב של קצר יותר משל חולדת העליות והאוזניים שלה קטנות יותר, בגלל שהיא גדולה היא גם כבדה יותר ואטית יותר, היא אינה יודעת לטפס ולכן לא מסוגלת להגיע למקומות גבוהים. נחשבת לחולדה יותר מסוכנת ואמיצה.

• חולדת העליות – בעלת מבנה גוף רזה יותר, אתלטית ומסוגלת לטפס לדירות ולהיכנס דרך החלונות על ידי טיפוס על עצים סמוכים או כבלים של חשמל מחוץ לבניין, היא אפילו מסוגלת לטפס על קיר מחוספס ולקפוץ לגובה של כחצי מטר, הזנב שלה ארוך יותר מהגוף והאוזניים שלה גדולות יותר, עד כדי כך שאם תקפל אותם הם יכסו לה את העיניים. נחשבת לחולדה פחות מסוכנת ויותר פחדנית.

לכידת חולדות מחיר

לפני שנזמין לוכד חולדות מקצועי נרצה לדעת כמה עולה ללכוד חולדה, כמובן שכמו בכל דבר בחיים זה משתנה והמחיר הוא אינו קבוע, הפרמטרים שיכולים להשפיע על המחיר הם כמה חולדות יש בדירה ומהי השעה בה אתם מזמינים את השירות.

לכידת חולדה בשעות היום תעלה בין 450-550 שקלים.
לכידת חולדה בשעות הלילה תעלה בין 600-1000 שקלים.
לכידת כל חולדה נוספת בדירה מעבר לחולדה הראשונה תהיה בעלות נוספת של כ-200 שקלים.

שאלות ותשובות בנושא לכידת חולדות

המחיר המומלץ לתשלום עבור שירותי לוכד חולדות במידה והלוכד אכן הצליח לתפוס את החולדה ולא הניח מלכודות בלבד הוא בין 400-500 שקלים. בשעות לילה מאוחרות או בחגים ושבתות המחיר יהיה יקר יותר בכ-50%.

לא ניתן לקבוע בוודאות כמה חולדות יש בדירה אך לוכד חולדות מקצועי יוכל להבין כמה חולדות יש בדירה לפי עוצמת הפעילות ולפי ההבדלים בין הגללים שהשאירו.

לוכד החולדות צריך ללכוד את החולדות באופן פיזי על ידי שימוש במכשיר הלוכדן, הנחת רעלים ומלכודות בתוך הדירה נחשבת ל"הדברת חולדות" ולא נחשבת ללכידה.

הרעל אינו משפיע באופן מיידי על החולדה לכן חולדה שאכלה מהרעל תמות רק לאחר כ-2-4 ימים.

במידה ויש בעלי חיים בבית יש לשים את הרעל בתוך תיבות מיוחדות המיועדות לכך, לתיבות קוראים "תיבות האכלה" והן מיועדות בדיוק למטרה הזאת, לבעל החיים לא תהיה גישה להגיע אל תוך הרעל שנמצא בתיבה, רק חולדות ועכברים מסוגלים להגיע אל הרעל.

הפיתיונות הטובים ביותר הם בננות ואבוקדו, החולדות אוהבות את זה מאוד.

את מלכודת הדבק יש לשים בצמוד לקיר, החולדות ילכו תמיד בצמוד לקיר ובכך יגיעו למלכודת, החולדות עלולות לפספס מלכודות שנמצאות במרכז הבית.

לוכד חולדות ברמת גן
לוכד חולדות ברמת גן
לוכד חולדות בפתח תקווה
לוכד חולדות בפתח תקווה
לוכד חולדות בחדרה
לוכד חולדות בחדרה
לוכד חולדות באשקלון
לוכד חולדות באשקלון
לוכד חולדות ברחובות
לוכד חולדות ברחובות
לוכד חולדות בגבעתיים
לוכד חולדות בגבעתיים
לוכד חולדות ברמת השרון
לוכד חולדות ברמת השרון
לוכד חולדות בכפר סבא
לוכד חולדות בכפר סבא
לוכד חולדות ברמלה
לוכד חולדות ברמלה
לוכד חולדות בתל אביב
לוכד חולדות בתל אביב
לוכד חולדות בנתניה
לוכד חולדות בנתניה
לוכד חולדות בחיפה
לוכד חולדות בחיפה
לוכד חולדות בבית שאן
לוכד חולדות בבית שאן
לוכד חולדות בבאר שבע
לוכד חולדות בבאר שבע
לוכד חולדות בצפון
לוכד חולדות בצפון
לוכד חולדות בראש העין
לוכד חולדות בראש העין
לוכד חולדות בהרצליה
לוכד חולדות בהרצליה
לוכד חולדות בכרמיאל
לוכד חולדות בכרמיאל
לוכד חולדות בראשון לציון
לוכד חולדות בראשון לציון
לוכד חולדות בירושלים
לוכד חולדות בירושלים
הדברת חולדות
הדברת חולדות
לוכד חולדות באשדוד
לוכד חולדות באשדוד
לוכד חולדות בחולון
לוכד חולדות בחולון
לוכד חולדות בהוד השרון
לוכד חולדות בהוד השרון
לוכד חולדות בעפולה
לוכד חולדות בעפולה
לוכד חולדות בקריות
לוכד חולדות בקריות
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו