פשפשג'וק
תפריט
תפריט

לוכד חולדות

חברת פשפשג'וק הינה החברה המובילה בישראל בתחום לכידת חולדות, אנו יודעים לספק ללקוח לוכד חולדות מקצועי שיגיע מיד ללקוח לצורך לכידת החולדה, הלוכד מיומן ומונחה לא לצאת מהבית ללא החולדה במידת האפשר, המחירים שלנו הוגנים בהחלט והשירות מעל הכל, במידה ואתם מעוניינים להזמין לוכד חולדות תוכלו ליצור איתנו קשר דרך הטלפון שבאתר, במאמר הבא נסביר על תהליך הלכידה של החולדה.

לוכד חולדות
לוכד חולדות

 

איך לוכדים חולדה?

בכדי ללכוד חולדה שחדרה הביתה מהחלון (בדרך כלל) או ממקומות האחרים נבצע קודם כל פעולת ניטור, פעולה זאת היא בעצם התחקות אחרי צעדיה של החולדה, בודקים מהיכן נכנס לדירה, מחפשים כרסומים שלה במוצרי מזון וצואה שלה בדירה, כמובן שגם תשאול הלקוחות תורם מאוד להבנה היכן החולדה מסתתרת, בדרך כלל שתחייגו ללוכד חולדות ז"א שראיתם את החולדה ממש קודם אז אתם בהחלט תוכלו לסייע ולספר היכן ראיתם אותה.

לכידת חולדה בחדר:

החולדות חמקמקות ומהירות מאוד, הן לעתים נכנסות לחדרי השינה למרות שיעדיפו את המטבח (שם יש אוכל), הן יודעות להסתתר בצורה נהדרת וכשהן בחדר זה הופך קשה יותר מכיוון שבחדר יש כל כך הרבה מקומות להסתתר, בין בגדים בארון או בתוך מגירות, הסתתרות זאת של החולדה תיאלץ אותנו להתחיל בהוצאת דברים מהחדר עד לחשיפה של החולדה ולכידה שלה בעזרת כפפה או בעזרת מוט מיוחד המיועד ללכידת נחשים וחולדות.

לכידת חולדה במטבח:

אז כפי שציינו המקום בו החולדות הכי אוהבות לשהות ובדרך כלל אכן יהיו בו זה המטבח של הדירה ואם יש מזווה בצמוד למטבח זה טוב עוד יותר, החולדות מסוגלות להיכנס למגירות שבמטבח במידה ויש פתח וגישה וגם לארונות המטבח, הן עלולות לכרסם אוכל סגור כמו פסטות וחטיפים שנמצאות במגירות האלה, המקום בו החולדות יסתתרו בדרך כלל במטבח זה החלל שבין ארונות המטבח התחתונים לבין הרצפה, יש חלל של כ-10 ס"מ ששם החולדות אוהבות לשהות ובמידה והפאנל של אותו חלל נישלף אפשר להוציא אותו ולחשוף את החולדה וללכוד אותה, במידה והפאנל אינו נשלף תצטרכו לשים מלכודות באזור המטבח ולבצע מה שנקרא הדברת חולדות.
שימו לב כי החולדות לא תמיד יהיו בחלל שמתחת לארונות המטבח, לעתים הן יכולות לחכות גם בתוך אחד הארונות או המגירות או בשטח אחר שבו ניתן להסתתר במטבח.

 

קראו עוד על הדברת מכרסמים

לוכד חולדות 24 שעות

חברתנו מספקת שירות לכידת חולדות 24 שעות ביממה על ידי לוכד חולדות מקצועי המגיע מטעם החברה (פשפשג'וק שירותי הדברה), אנו מתחייבים לשלוח לוכד מקצועי ומיומן עם רישיון הדברה בתוקף, הלוכד יוציא את החולדה מדירתכם ולא יצא בלעדיה במידה ואכן ניתן לבצע לכידה.
לוכד חולדות 24 שעות ביממה עם המלצות זה רק בחברת פשפשג'וק, המחירים הוגנים והשירות הוא הדגל שלנו.

 

לכידת חולדות מחיר

לפני שנזמין לוכד חולדות מקצועי נרצה לדעת כמה עולה ללכוד חולדה, כמובן שכמו בכל דבר בחיים זה משתנה והמחיר הוא אינו קבוע, הפרמטרים שיכולים להשפיע על המחיר הם כמה חולדות יש בדירה ומהי השעה בה אתם מזמינים את השירות.
לכידת חולדה בשעות היום תעלה בין 450-550 שקלים.
לכידת חולדה בשעות הלילה תעלה בין 600-1000 שקלים.
לכידת כל חולדה נוספת בדירה מעבר לחולדה הראשונה תהיה בעלות נוספת של כ-200 שקלים.

המשרד להגנת הסביבה
משרד הבריאות
הדברה ירוקה

מדביר מוסמך
מס. 2798