לוכד חולדות בירושלים

אתם גרים בירושלים ונתקלתם בחולדה מטיילת בחופשיות במטבח או בסלון בשעת לילה מאוחרת? עליכם להזמין לוכד חולדות בירושלים אך לפני שאתם ניגשים לעשות את זה תקדישו כמה דקות וקראו את המאמר הבא שמסביר איך לעשות את זה נכון צעד אחר צעד – המאמר הזה יהיה שווה עבורכם הרבה!

הזמינו עכשיו דרך האתר לוכד חולדות בירושלים במחירים משתלמים, שירות כולל לכידת החולדה באופן מיידי ואטימת חורים במידת הצורך, חייגו עכשיו: 050-672-2020

לוכד חולדות בירושלים

 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

שאלה שרבים שואלים היא איך החולדות בירושלים נכנסות לדירות? הרי זה מוזר, לעתים חולדות נכנסות אפילו לדירות בקומה הרביעית והחמישית, אז איך זה קורה? התשובה לכך היא פשוטה, לסוג מסוים של חולדות (חולדת העליות) יכולת טיפוס מרשימה, היא מסוגלת לטפס על כבלים של חשמל או על עצים שסמוכים לבית ודרך כך להיכנס דרך חלונות הבית, במקרים נוספים ייתכן והחולדות נכנסות דרך חורים ופרצות בקירות הבית, יש לסתום את החורים הללו כחלק מהליך הלכידה.

מה ההבדל בין לכידת חולדות בירושלים לבין הדברת חולדות

יש הבדל רב בין ביצוע שירות של לכידת חולדות לבין ביצוע שירות של הדברת חולדות, כאשר מזמינים לוכד חולדות בירושלים על הלוכד לתפוס את החולדה ולהוציא אותה באופן פיזי מהבית, במקרה בו אנו מזמינים שירות של הדברת חולדות אין על המדביר חובה לסלק את החולדה באופן מיידי וזהו לא השירות שהזמנו, המדביר ישים מלכודות ורעלים שעל ידיהם החולדה תלכד בסופו של דבר.

כמה חולדות יש בדירה

כאשר לקוחות רבים פותחים קריאת שירות ומזמינים לכידת חולדות באזור ירושלים הם לא תמיד יודעים להגיד האם יש בביתם חולדה אחת או יותר, שימו לב כי ברוב המקרים ישנה רק חולדה אחת שהצליחה "להסתנן" לדירתנו, במקרים בהם יש כמה חולדות אלו מקרים בהם הייתה המלטה בדירה, ברוב הפעמים אם הייתה המלטה בדירה זה קרה בעקבות הזנחה וחוסר טיפול בחולדות שנכנסו לדירה.

לוכד חולדות מומלץ בירושלים 24 שעות

אנו נוכל לספק לכם בכל עת לוכד חולדות מומלץ בירושלים שמגיע אליכם ומדביר 24 שעות ביממה, גם בשעות המאוחרות ביותר!
תוכלו לחפש אותנו ברשת ולקרוא עלינו מאות המלצות ברחבי הרשת מצפון הארץ ועד לדרום, אנו חברת פשפשג'וק חברה וותיקה בתחום ומתמחה בתחום לכידת החולדות.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו