לוכד חולדות בנתניה

תוכן עניינים

אנו נותנים שירותי לוכד חולדות בנתניה והסביבה

צריכים לוכד חולדות בנתניה? עזרנו כבר למאות מתושבי העיר להיפטר מהחולדות, הגענו אליהם במהירות ולכדנו את החולדות, לאחר מכן אטמנו חורים מהם נכנסו החולדות במידה ואכן היה צריך ולבסוף הדרכנו את בני הבית איך להימנע מכניסה נוספת של חולדות לדירה, עדיין מתלבטים? אותם הלקוחות מנתניה השאירו עלינו מגוון המלצות בכל רחבי הרשת, קראו את ההמלצות.

כשאתם מחפשים לוכד חולדות בנתניה אתם מחפשים אדם או חברה שיגיעו ופשוט יתפסו את החולדה ויוציאו אותה מהדירה, בנוסף לכך אתם רוצים לדעת מניין החולדה נכנסה ואיך ניתן למנוע את זה בעתיד, אתם בוודאי תתבאסו אם יגיע אדם חסר ניסיון שרק ישים מלכודות ולא יצליח לתפוס את החולדה, אתם בטח תתאכזבו אם אותו אדם לא יידע להגיד לכם איך החולדה נכנסה לדירה ואיך ניתן למנוע את זה בעתיד, בשל כך כדאי לחפש אחר לוכד חולדות מומלץ.

מחפשים לוכד חולדות מקצועי בנתניה?
חייגו והזמינו עכשיו לוכד חולדות מומלץ בנתניה 050-672-2020
 השירות הטוב ביותר, מחירים הוגנים לכל כיס וזמינות 24 שעות ביממה
אנו מספקים שירותי אטימת חורים במידת הצורך ובכך נותנים ללקוחותינו פתרון מלא תחת קורת גג אחת

לוכד חולדות בנתניה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

שירותי לכידת חולדות שסיפקנו בנתניה

לפניכם חלק משירותי לכידת החולדות שסיפקנו למגזר הפרטי ולמגר העסקי בעיר נתניה כולל פירוט אודות השירות והמחירים שסיפקנו ללקוחותינו:

איפה ביצענו לכידת חולדות בנתניה:פרטים אודות שירות הלכידה:המחיר שגבה לוכד חולדות מומלץ בנתניה:
לכידת חולדות בתוך שטח בית ספר בנתניהבבית ספר ידוע בעיר נתניה הייתה נגיעות גבוהה של חולדות שכללה גללי צואה בחלק גדול מהכיתות, דווח לנו על חולדה באחת הכיתות, הלוכד הגיע למקום ולכד את החולדה.350 ₪
לכידת חולדות בבית קפה בעיר נתניהביום עבודה שגרתי בבית קפה ברחבי העיר נכנסה פתאום חולדה דרך דלת הכניסה והחלה להתרוצץ בין הסועדים, הלוכד שלנו הגיע מהר מאודו לכד את החולדה.400 ₪
לכידת חולדה בתוך דירה בנתניהבשעות הלילה המאוחרות חולדה הופיעה לפתע במטבח לעיניו של אחד מבני המשפחה, הלוכד שלנו הגיע ולכד אותה במהירות.450 ₪
לכידת חולדה בתוך מאפיה מוכרת בנתניההחולדה הסתובבה בחופשיות במאפיה וכרסמה שקיות מזון בשעות הלילה כשהמאפיה הייתה סגורה, לוכד עכברים בנתניה הגיע לשם ולכד אותה במהירות.400 ₪
לכידת חולדה בתוך מקלט של בניין מגורים בנתניהדיירי הבניין ירדו למקלט המוגן בכדי לערוך אספת דיירים אך פגשו בחולדה בתוך המקלט, הלוכד שלנו הגיע במהירות ולכד אותה.350 ₪

נזקיהן של החולדות בנתניה

החולדות מצליחות להיכנס לדירות בנתניה דרך פתחים במבנה, דרך העצים מחוץ למבנה שמובילים אל חלונות הדירות ודרך תעלות הביוב, מעבר לאימה שמטילות החולדות על חלק מהאנשים הן גם גורמות לנזקים שונים.

נזק לרכוש – החולדות גורמות נזק לרכוש בכך שהן מכרסמות כבלים של מוצרי חשמל שונים כמו תנורים ומכונות כביסה והורסות את מוצרי החשמל, הן מכרסמות אפילו בגדים, נעליים וכל מה שמתחשק להן באותו הרגע, בכך החולדות עלולות לגרום לנזקים של אלפי שקלים.

העברת מחלות – החולדות מעבירות את המחלות שלהן דרך הצואה ודרך השתן, ישנן מחלות קשות בהחלט כמו מחלת הדבר למשל שהחולדות מעבירות, המחלה יכולה לעבור במידה והחולדה תעשה צואה על אוכל שנמצא על השיש כמו בננות או אבוקדו ולאחר מכן אנחנו נאכל מזה.

בשל הסיבות הללו אין לחכות עם הטיפול בחולדה, יש לטפל בחולדות בהקדם ובאופן מיידי בהחלט ובכך להימנע מנזקים בריאותיים ומנזקים לרכוש.

איך לוכד חולדות בנתניה מוצא את החולדה

כשאתם מזמינים לוכד חולדות בנתניה על הלוכד לחפש סימנים שיעזרו לו באיתור החולדה, החולדות משאירות אחריהן סימנים רבים כמו צואה, עקבות רגליים, מוצרים מכורסמים ושאריות אוכל. לוכד חולדות מקצועי בנתניה ידע בעזרת כל הסימנים הללו לגלות מהו מסלול הפעילות של החולדה, היכן בעיקר היא פעילה והיכן סביר לוודאי המקום בו היא מסתתרת.

לאחר שהלוכד יידע להעריך היכן החולדה מסתתרת הוא יחל בחיפושים אחריה, החולדה לרוב תסתתר היטב בפינה ומאחורי הדברים, על הלוכד לפנות את השטח לאט לאט עד שיחשוף היכן היא בדיוק. כשלוכד החולדות ימצא את החולדה עליו יהיה לתפוס אותה בזריזות לפני שתברח על ידי שימוש בלוכדן מקצועי או אפילו בעזרת כף היד(עם כפפה נגד הנשיכות).

*שימו לב כי בכל מקרה בו הזמנו לוכד חולדות על הלוכד יהיה לתפוס את החולדה ולא להשאיר לנו רעלים ומלכודות, לכידה בעזרת מלכודות ורעלים נחשבת לביצוע הדברת חולדות(שירות זול יותר).

לוכד חולדות בנתניה 24 שעות ביממה

כאשר אתם מתחילים בחיפושים אחר לוכד חולדות בנתניה כדאי לחפש לוכד שנותן שירותים ללקוחותיו 24 שעות ביממה, החולדות הן פעילות לילה לכן רוב קריאות השירות עבור לכידת חולדות נפתחות גם כן בלילה, לוכד חולדות שנותן שירותים ללקוחותיו רק בשעות היום לא יוכל באמת לעזור לכם במקרים מסוג זה.

אנו בפשפשג'וק מספקים שירות של לוכד חולדות בנתניה 24 שעות ביממה לכל לקוחותינו בעיר.

שאלות ותשובות בנושא לוכד חולדות בנתניה

לוכד החולדות מאתר את מקומות הפעילות שלה ותופס אותה בעזרת לוכדן חולדות מקצועי שנועד בדיוק בשביל זה.

מרגע שנפתחת קריאת שירות לא משנה האם בוקר ערב או אמצע הלילה אנו נשלח אליכם לוכד חולדות בנתניה שיגיע אליכם בתוך פחות משעה.

כן, אנו עובדים 24 שעות ביממה ורוב שירותי לכידת החולדות שלנו מתבצעים בלילה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם