לוכד חולדות בתל אביב

תוכן עניינים

חולדות בתל אביב זה כבר מזמן דבר שבשגרה אבל כשחולדה נכנסת הביתה ואתם צריכים להזמין לוכד חולדות בתל אביב זה כבר סיפור אחר לגמרי, צריך לחפש את הלוכד המושלם עם שלל המלצות ברחבי הרשת ומחירים נוחים. אם החולדה נכנסה בלילה? תצטרכו שירותי לוכד חולדות 24 שעות ביממה.

מלאו את טופס צור הקשר באתר או חייגו לטלפון 050-672-2020 והזמינו עוד עכשיו לוכד חולדות בתל אביב 24 שעות ביממה, מחירים נוחים וכל השירותים הנלווים על מנת להרחיק את החולדות לצמיתות!

לוכד חולדות בתל אביב

 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

חולדות בתל אביב

אחת הבעיות המרכזיות בעיר תל אביב היא בעיית החולדות, החולדות מתרבות בקצב מהיר, מהיר יותר מהקצב בו הן מתות בגלל היעדר פעולות הדברה משמעותיות בעיר תל אביב, לחולדות יכולת הישרדות והן מחפשות להיות בקרב האדם על מנת "להישען" עליו בכל הנוגע להשגת המזון.

החולדות בתל אביב מגיעות לבתים דרך כבלים של חשמל או גז מחוץ לבניינים או דרך טיפוס על עצים המגיעים עד לחלונות הדירות ובכך הן חודרות פנימה לתוך בתי מגורים בלי שאף אחד מרגיש או חושד בדבר.

החולדות מעבירות מחלות דרך הצואה שיכולות להגיע לאדם ולפגוע בו, מעבר לכך הן מהוות מטרד סביבתי ופוגעות ברכוש על ידי כרסום במוצרים והריסתם, בנוסף לכך החולדות מסוגלות לפגוע באופן פיזי בבני האדם על ידי נשיכה בעזרת שיניהם החזקות והמושחזות היטב.

בשל כל הסיבות הללו היעדר טיפול בחולדות בעיר עשוי להוביל לאסון כאשר מספר החולדות רק עולה וגדל, אם הנושא לא יעלה לסדר היום ויטופל בהקדם גם כמות החולדות שמצליחות לחדור לתוך הדירות תעלה ותצבור תאוצה, לשם כך יש לבצע הדברה בתל אביב שתמעיט את מספר החולדות.

הדברת חולדות בתל אביב

כאשר אתם מזמינים שירות של לוכד חולדות בתל אביב ישנה גם האפשרות להזמין שירות שנקרא הדברת חולדות בתל אביב, אז מה ההבדל בין השניים?
לוכד חולדות בתל אביב – כאשר מזמינים לוכד חולדות בתל אביב על הלוכד להביא עמו את הציוד הדרוש לביצוע לכידה, על הלוכד לתפוס באופן פיזי את החולדה ולהוציא אותה מהבית באופן מיידי.
הדברת חולדות בתל אביב – כאשר מדובר בהדברת חולדות בתל אביב על המדביר לבצע אך ורק הדברת חולדות ולא לתפוס את החולדה כעת אלא להציב מלכודות ורעלים על מנת שהחולדה תלכד או תמות בסופו של דבר.

שלבים בלכידת החולדה בתל אביב

• השלב הראשון – בשלב הראשון יגיע הלוכד עם הציוד הנדרש וינסה להבין כיצד החולדה נכנסה לדירה, באיזה אזורים היא פעילה ומשאירה אחריה עקבות רגליים, עקבות גללים או כרסומים במזון או במוצרים, מהו מסלול הפעילות שלה והיכן היא עלולה להתחבא, האם יש לה דרך יציאה וכניסה לבית פתוחה לרווחה או שלמעשה היא "לכודה" בבית בלי יכולת לצאת, האם יש רק חולדה אחת בבית או שמא יש כמה חולדות יחד.

לאחר שיבין הלוכד את כל התשובות לשאלות שמנינו למעלה יהיה לו קל יותר לחפש אותה וגם למצוא אותה.
• השלב השני – בשלב השני יחל לוכד החולדות בחיפוש אחר החולדה על ידי פינוי של מוצרים מארונות או פינוי חפצים ממגירות וארונות, הלוכד ינסה לאתר את החולדה וזהו תהליך שעלול לקחת זמן לכן דרוש להיות מאוד מקצועי וממוקד ולא להתייאש לאחד מספר בודד של דקות.

• השלב השלישי – בשלב זה הלוכד אמור כבר לאתר את החולדה ולהתכונן לקראת הלכידה, לסגור היטב את כל המקומות אליהם היא עלולה לברוח בזמן שינסה ללכוד אותה, להציב מלכודות דבק או קפיץ מסביב למתחם שאולי יעזרו בלכידה של החולדה בזמן שתנסה לברוח ולדאוג כי החולדה לא תוכל להגיע לחללים נוספים בבית ולהיעלם בהם.

• השלב הרביעי – כעת כשהשטח מוכן אפשר לקחת את הלוכדן ולתפוס בעזרתו את החולדה, היא בוודאי תנסה להימלט או להסתתר אך גם בשלב הזה דרושה מיומנות, מקצועיות ודבקות במטרה ולאחר מספר דקות החולדה תלכד ותהיה בידיו הבטוחות של הלוכד.


• השלב הנוסף – במקרה בו הלוכד לא הצליח לאתר את החולדה אין ברירה אלא להשאיר בשטח מלכודות או רעלים בצורה מסודרת ואחראית על מנת שבע"ח אחרים או בני אדם לא ייפגעו.
במידה ולוכד החולדות יעשה זאת כמו שצריך החולדה צפויה להיתפס בשעות הלילה ולא יאוחר מ24 שעות מרגע הצבת המלכודות.

לוכד חולדות בתל אביב 24 שעות

החולדות חיות ופעילות בעיקר בלילה ולכן ברוב המקרים בשעות הללו הן חודרות לדירות, הן מוצאות פתח בחלון או פרצה בקיר בכדי להגיע לתוך הדירה שלכם, בשל כך במקרים רבים אחד מבני המשפחה פוגש בחולדה בשעת לילה מאוחרת ומיד מזמין שירות של לוכד חולדות בתל אביב 24 שעות ביממה.

שימו לב כי לא כל חברה מספקת שירות של לוכד חולדות 24 שעות ולכן עליכם לבחור חברה אשר מפרסמת בשעות הפעילות שלה שהיא אכן פעילה כל שעות היממה.

שימו לב כי בשעות הלילה המחיר עבור ביצוע לכידה של חולדה בתל אביב יהיה יקר יותר מהמחיר הרגיל בגלל שזוהי שעה מיוחדת שדורשת שירות בתעריף 2.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו