לוכד עכברים בבאר שבע

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים בבאר שבע

מחפשים אחר לוכד עכברים בבאר שבע? אתם בוודאי רוצים למצוא לוכד מומלץ שנותן שירותים בעיקר בעיר באר שבע, כזה שיגיע אליכם תוך פחות משעה ויתפוס את העכבר או החולדה במהירות האפשרית. אנו בפשפשג'וק מספקים שירותי לכידת עכברים בבאר שבע כבר למעלה מעשר שנים, הלוכד המוסמך שלנו מגיע אל הלקוחות במהירות ובכל שעה [גם בלילה] בשביל לתפוס את העכבר או החולדה, אנו מנוסים ומקצועיים ומתחייבים לספק ללקוחותינו את התוצאות האיכותיות ביותר וגם את כל השירותים הנלווים במידת הצורך.

כידוע העכברים והחולדות פעילים בעיקר בשעות הלילה, הם חמקמקים, זריזים ובעלי יכולת טיפוס מדהימה, אם באזור מגוריכם בבאר שבע יש חולדות ועכברים ושכחתם לסגור את החלון – לא מן הנמנע כי באותו הלילה ייכנס לביתכם עכבר או חולדה, גם אם אתם גרים בקומה גבוהה מאוד העכברים והחולדות לא יתקשו לטפס על עצים או כבלים של חשמל שמובילים אל חלון דירתכם.

מחפשים לוכד עכברים וחולדות בבאר שבע? הגעתם למומחים!
לוכד עכברים עם התוצאות הטובות ביותר 

אחריות על כך שהחולדה תיתפס 
מחירים הוגנים ביחס למחירים המקובלים בשוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
כל השירותים הנלווים כמו אטימת חורים תחת קורת גג אחת 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר למאות לקוחות בעיר באר שבע להיפטר מהעכברים והחולדות

לוכד עכברים בבאר שבע

 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

לוכד חולדות בבאר שבע

כאשר מזמינים לוכד עכברים בבאר שבע כדאי לוודא כי הלוכד מתמחה גם בלכידת חולדות, החולדות בעלות אופי והתנהגות דומה אך שונה מזו של העכברים, החולדות גדולות יותר, זריזות יותר ותוקפניות הרבה יותר.

במקרה כי מדובר בחולדה והלוכד אינו בעל ניסיון עם חולדות, הוא עלול לחשוש מהמגע איתה, בשל כך מומלץ לוודא עוד בשיחת הטלפון כי הלוכד יעשה את עבודתו ככל שיידרש גם במידה ומדובר בחולדת חוף או בחולדת עליות.

הלוכדים שלנו מנוסים ועברו התמחות בלכידת חולדות ועכברים, בידיהם כל הציוד הנדרש לביצוע פעולות אלו ופעולות נוספות כמו אטימת חורים במבנה למניעת כניסת מכרסמים במידת הצורך.

אנשים רבים מבקשים מאיתנו לבצע ריסוס חומר הדברה נגד עכברים, שימו לב כי לא ניתן לרסס את העכבר בחומר הדברה ובכך לחסל אותו, נכון לעכשיו אין בישראל חומר ריסוס מאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה כנגד עכברים וחולדות.

עבודתו של לוכד עכברים בבאר שבע

עבודתו של לוכד העכברים בבאר שבע אינה פשוטה כלל, באר שבע רחוקה משאר הערים המרכזיות ובשל כך כמות הלוכדים שנותנים שירות באזור זה היא נמוכה ביחס לכמות העכברים והחולדות בעיר, ישנם מצבים בהם הלוכדים שלנו מבצעים כ5-6 קריאות שירות בלילה אחד בתוך העיר באר שבע.

כאשר הלוכד מגיע לדירה הוא צריך להבין תחילה האם מדובר בעכבר או בחולדה, הוא עושה זאת באמצעות פעולות ניטור, בפעולות אלו הוא בודק אחר סימנים שהשאירו המכרסמים, בין הסימנים הנפוצים ניתן לראות גללי צואה, כרסומים וסימני רגליים.

לאחר שהלוכד הבין באיזה סוג של מכרסם מדובר, כעת הוא ינסה להבין כיצד אותו עכבר או חולדה נכנסו לדירה, האם זה דרך החלון, דרך תעלות הביוב, או אולי בכלל דרך חור במבנה דרכו נכנסים עכברים וחולדות.

לאחר שגילה הלוכד כיצד נכנסים מכרסמים לדירה, עליו למנוע דרך גישה זו, אם מדובר בחור בקיר אזי על הלוכד לסתום אותו, אם מדובר בכניסה דרך החלון – על הלוכד לתת הוראה לבני המשפחה לדאוג לשים רשת בחלון ולדאוג לסגור אותו מפעם לפעם.

כעת על הלוכד להבין מהו מסלול הפעילות של העכבר או החולדה, הוא צריך להבין על פי הסימנים שהשאיר היכן הוא נוהג להסתתר בעיקר והיכן סביר לוודאי המקום בו הוא מסתתר.

לאחר שהבין הלוכד מהם אזורי הפעילות של המכרסמים, כעת עליו להתחיל ולפנות משם חפצים על מנת לחשוף אותו, בדרך כלל המקום בו מתרחש התהליך הוא המטבח, העכברים והחולדות נוהגים להתחבא מתחת או בתוך ארונות המטבח וכעת צריך לפנות משם את הכלים והחפצים.

ברגע שיחשוף לוכד העכברים בבאר שבע את מקום מחבואו של העכבר הוא יצטרך להיות זריז וחד, הוא יצטרך לתפוס אותו באמצעות מכשיר הלוכדן או באמצעות כפפה, העכבר חמקמק וחוסר עירנות עלול לגרום לעכבר לברוח למקום אחר בו יהיה קשה יותר לתפוס אותו.

לוכד בבאר שבע מחיר

המחיר אותו תצטרכו לשלם עבור שירותי לוכד עכברים בבאר שבע אינו קבוע כלל, כמו שירותי הדברה רבים אחרים המחיר משתנה בהתאם לפרמטרים מסוימים.

הפרמטרים שמשפיעים על המחיר בעיקר הם:

שעת העבודה – במידה ומדובר בשעה שגרתית [08:00-20:00] התעריף נחשב לרגיל, במידה ומדובר בשעות אחרות ובשירות מעכשיו-לעכשיו המחיר יהיה יקר יותר באופן משמעותי יחסית.

יום העבודה – במידה ומדובר בחגים או בשבתות המחיר יהיה יקר יותר מאשר מהזמנת שירות בימים רגילים.

סוג המכרסם – החולדות מעט מסוכנות יותר ולכן הטיפול בהם נחשב למעט יקר יותר מאשר הטיפול בעכברים.

שירותים נלווים – במידה והלוכד צריך לבצע שירות נוסף כמו למשל אטימת חורים תחול תוספת מחיר בעבור זה.

לפניכם כמה מפעולות לכידת עכברים שביצענו לאחרונה בעיר באר שבע כולל פירוט מלא אודות הטיפול הכולל הסבר מפורט והמחיר ששילם הלקוח:

באיזה מכרסם מטפלים:שעת העבודה:המחיר שגבה לוכד בבאר שבע:
טיפול בעכבר בבאר שבעהלוכד הגיע ללקוח בבאר שבע תוך 35 דקות, הלוכד תפס את העכבר במהירות.400 ₪
טיפול בעכבר בבאר שבע + אטימת חוריםהלוכד הגיע ללקוחה בבאר שבע תוך 25 דקות, הוא אטם את החור במבנה ותפס את העכבר.550 ₪
טיפול בחולדה בבאר שבע מעבר לשעות הרגילותהלוכד הגיע לעסק של אוכל בבאר שבע בשעה 02:00 בלילה, הוא תפס את החולדה במהירות.600 ₪
טיפול בחולדה בבאר שבע כולל אטימת חוריםהלוכד הגיע ללקוחה בבאר שבע תוך 35 דקות, הוא תפס את החולדה ואטם את החור במבנה.600 ₪
לוכד עכברים
לוכד עכברים
הדברת חולדות
הדברת חולדות
לוכד חולדות
לוכד חולדות
הדברה בבאר שבע
הדברה בבאר שבע
הדברת עכברים
הדברת עכברים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו