לוכד עכברים בגבעתיים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים בגבעתיים

ראיתם עכבר בדירה או בחצר? הזמינו עכשיו לוכד עכברים בגבעתיים מהמומחים בלכידת עכברים! אנו מתחייבים לספק ללקוחותינו בעיר גבעתיים שירות מעכשיו-לעכשיו, הגעה ללקוח תוך פחות משעה ופתרון מהיר לבעיה, הפתרון כולל לכידת העכבר באופן פיזי ומיידי, ללא שימוש במלכודות או ברעלים שיתפסו אותו בהמשך – אנו נעשה הכל על מנת להוציא את העכבר עכשיו מהדירה! אנו מספקים שירות זה לתושבי העיר כבר שנים רבות, בזכות השירות המהיר והמחירים הנוחים אנו זוכים לקבל מדי יום המלצות חמות ברחבי רשת האינטרנט.

ברוב המקרים כאשר אנו מקבלים דיווח על חולדה או עכבר בגבעתיים זה בשעת לילה מאוחרת, לאחר שהמכרסם הצליח לחדור לדירה דרך טיפוס על עץ או כבל חשמל שהובילו אל חלון המבנה, חוץ מלכידת העכבר צריך גם למנוע מעכברים או חולדות נוספים לחדור לדירה, קראו ותבינו איך לוכד עכברים צריך לפתור את הבעיה מהשורש: .

מחפשים לוכד עכברים וחולדות בגבעתיים? הגעתם למומחים!
לוכד עכברים עם התוצאות הטובות ביותר 

אחריות על כך שהחולדה תיתפס 
מחירים הוגנים ביחס למחירים המקובלים בשוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
כל השירותים הנלווים כמו אטימת חורים תחת קורת גג אחת 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר למאות לקוחות בעיר גבעתיים להיפטר מהעכברים והחולדות

לוכד עכברים בגבעתיים

 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

לוכד חולדות בגבעתיים

כאשר אנו מקבלים דיווח על עכבר אנחנו תחילה מנסים להבין האם אכן מדובר בעכבר או שמא מדובר בחולדה? לרוב הלקוחות נוהגים לטעות ואכן לדווח על עכבר אך ברוב המקרים מתברר כי מדובר בחולדה.

במקרים אלו צריך להזמין לוכד חולדות בגבעתיים ולא לוכד עכברים, הפעולה עצמה היא אומנם דומה, אך יש לוכדים שחוששים לבצע לכידת חולדה, אם אכן היה מדובר בעכבר הם היו עושים זאת בלי בעיה, זה קורה מכיוון שעכבר אינו תוקפני כלל ואילו החולדה כן מסוגלת לתקוף ולנשוך.

בשל כך כאשר אתם מזמינים חברת הדברה, כדאי לוודאי כי הלוכד שמגיע מסוגל וערוך ללכוד גם חולדות וגם עכברים, תוודאו כי אכן יש לו את הציוד המתאים לבצע את שתי הפעולות הללו.

אנחנו בפשפשג'וק מעסיקים לוכדים מוסמכים שמבצעים גם לכידת עכברים וגם לכידת חולדות, הלוכדים תמיד הולכים עם כל הציוד הרלוונטי לכל עבודה ועבודה, כך שלא תתפסו אותנו לא מוכנים, גם אם נגלה כי מדובר בחולדה – יגיע אליכם מיד לוכד חולדות בגבעתיים.

מה עושה לוכד עכברים בגבעתיים שלב אחרי שלב

לוכדי העכברים שלנו ברחבי הארץ דרוכים, בעיקר בשעות הלילה – בשעות אלו נפתחות רוב קריאות השירות. ברגע שנפתחת קריאת השירות, לוכד העכברים מקבל את כל האינפורמציה אודות הבעיה, הוא מגיע לדירה כשהוא יודע את כל הפרטים שהלקוח מסר בטלפון, זה מקל עליו ומאפשר לו לעלות עם כל הציוד המקיף שיעזור לו לטפל בבעיה הזאת.

כעת לוכד העכברים עושה דרכו אל הכתובת אותה מסרו לנו, הוא יודע כבר מה עליו לעשות, הוא יגיע אל הלקוח תוך פחות משעה [30 דקות בממוצע], דבר שיאפשר לו לטפל בעכבר מבלי שיספיק לברוח או לזוז למקום אחר.

כאשר הלוכד יגיע לדירה עם כל הציוד הדרוש, בשלב הראשון הוא יחל להבין היכן העכבר פעיל בעיקר, איך הוא נכנס לדירה והיכן סביר להניח המקום בו הוא מסתתר. הוא ישתמש במידע אותו העברתם בשיחת הטלפון כאשר פתחתם את קריאת השירות.

לאחר שהבין הלוכד כיצד נכנס העכבר לדירה, כעת עליו למנוע מעכברים נוספים להיכנס, אם העכבר נכנס דרך חור במבנה – עליו יהיה לסתום את החור, אם העכבר נכנס דרך החלון – הלוכד ינחה את המשפחה לשמור על החלון סגור בשעות הערב ו\או לשים רשת בחלון על מנת למנוע מעכברים נוספים להיכנס.

לאחר שהבין הלוכד היכן פעיל העכבר, כעת הוא ינסה למצוא אותו, הוא יפנה בעדינות חפצים מאחוריהם העכבר עשוי להסתתר, הוא ינקה כמה שניתן את השטח כדי שיהיה לו קל לתפוס את העכבר ברגע שיצא. בשלב זה על הלוכד להיות סבלני וערני לרגע בו העכבר יצא מהמחבוא.

לאחר שיאתר הלוכד את העכבר כל שיישאר לו הוא לתפוס אותו בעזרת כפפה או בעזרת מכשיר הלוכדן המקצועי שלו.

לוכד בגבעתיים מחיר

כמו בכל שירות הדברה, גם כאשר מדובר בלכידת עכברים ולכידת חולדות המחיר אינו קבוע ומשתנה בהתאם למספר פרמטרים, לפניכם פירוט אודות כל הפרמטרים אשר מרכיבים את הצעת המחיר, בעזרת התעמקות בפרמטרים אלו תוכלו להבין איך ניתן לשלם פחות אודות שירותי לוכד עכברים וחולדות, מתי כדאי לכם להזמין את השירות ומתי ולמה השירות יהיה יקר יותר:

איפה לוכדים את העכבר או החולדה? – אם העיר שלכם נמצאת ברשימת אזורי השירות שלנו לא תהיה תוספת תשלום עבור השירות, אם העיר איננה נמצאת, אנו נצטרך להגיע אליכם במיוחד ותהיה תוספת תשלום של כ-50 שקלים.

מתי לוכדים? – במידה ומדובר בשעת עבודה רגילה לא תחול תוספת תשלום עבור הפעולה, אם תזמינו אותנו באופן מיוחד בשעת לילה מאוחרת, המחיר עשוי לקפוץ בכמה עשרות אחוזים.

באיזה תאריך? – בתאריכים מיוחדים כמו שבתות או חגים, המחיר עשוי להיות יקר יותר באופן ניכר מאשר בימי עבודה רגילים.

עכבר או חולדה? – הפרמטר הזה משפיע גם כן מעט על המחיר, במקרים בהם מדובר בעכבר המחיר יהיה זול בכ-50 שקלים בממוצע מאשר בהזמנת לכידת חולדה, זה מכיוון שהחולדות תוקפניות ומסוכנות יותר.

יש חורים במבנה? – אטימת חורים הינה פעולה חשובה והכרחית בחלק מהמקרים, אנו נבצע אותה ונאטום את החורים במבנה בעזרת חומר מיוחד, עבור האטימה אנו נגבה מכם תשלום נוסף.

לפניכם חלק מפעולות לכידת העכברים והחולדות שביצענו לאחרונה בעיר גבעתיים, הצעות המחיר מורכבות בין היתר מהפרמטרים שצוינו בפסקה זאת:

באיזה מכרסם מטפלים:שעת העבודה:המחיר שגבה לוכד בגבעתיים:
טיפול בעכבר בגבעתייםהלוכד הגיע ללקוח בגבעתיים תוך 35 דקות, הלוכד לכד את העכבר בזריזות.400 ₪
טיפול בעכבר בגבעתיים + טיפול בחורים במבנההלוכד הגיע ללקוחה בגבעתיים תוך 25 דקות, הוא סגר חורים במבנה, ולכד את העכבר במהירות.550 ₪
טיפול בחולדה בגבעתיים מחוץ לשעות העבודה הרגילותהלוכד הגיע לבית קפה בגבעתיים בשעה 03:20 בלילה, הוא לכד את החולדה במהירות.600 ₪
טיפול בחולדה בגבעתיים כולל טיפול בחורים במבנההלוכד הגיע ללקוחה בגבעתיים בתוך 32 דקות, הוא לכד את החולדה וטיפל בחורים במבנה מהם החולדה הייתה נכנסת.600 ₪

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים בגבעתיים

לוכד העכברים שלנו יגיע אליכם תוך פחות משעה, אנו מגיעים ללקוחותינו בממוצע תוך כ-30 דקות.

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים בגבעתיים כבר למעלה מ-10 שנים, ניתן למצוא עלינו אינספור המלצות ברשת האינטרנט.

לוכד עכברים
לוכד עכברים
הדברת חולדות
הדברת חולדות
לוכד חולדות
לוכד חולדות
הדברה בגבעתיים
הדברה בגבעתיים
הדברת עכברים
הדברת עכברים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו