לוכד עכברים בחולון

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים בחולון

צריכים להזמין באופן בהול לוכד עכברים בחולון? אנו בפשפשג'וק מספקים שירותי לכידת עכברים או חולדות בעיר חולון כבר הרבה שנים, בעקבות הביקוש הרבה ללכידת עכברים וחולדות, אנו מחזיקים לוכד צמוד שמסתובב ברחבי העיר חולון באופן קבוע בשעות הלילה, כך שברגע שנפתחת קריאת שירות בעיר, הלוכד יגיע אליכם תוך פחות משעה אחת.
אנו מציעים ללקוחותינו מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק, אנו מתחייבים לתת את השירות הטוב ביותר שקיים הכולל אחריות על פתרון בעיית העכברים והחולדות.

כמעט כולם יודעים כי המכרסמים פעילים בעיקר בשעות הלילה, כשבני האדם ישנים והשטח פנוי הם יוצאים במטרה לחפש מזון או מקום מסתור, הם מטפסים על עצים על מנת להגיע אל חלונות הבתים או על כבלים של חשמל שמובילים אל פתחי החלונות, החולדות בעיקר בעלות כושר טיפוס טוב יותר וחלקן גם בעלות כושר שחייה ולכן מסוגלות להיכנס גם דרך תעלות הביוב.

מחפשים לוכד עכברים וחולדות בחולון? הגעתם למומחים!
לוכד עכברים עם התוצאות הטובות ביותר 

אחריות על כך שהחולדה תיתפס 
מחירים הוגנים ביחס למחירים המקובלים בשוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
כל השירותים הנלווים כמו אטימת חורים תחת קורת גג אחת 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר למאות לקוחות בעיר חולון להיפטר מהעכברים והחולדות

לוכד עכברים בחולון

 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

לוכד חולדות בחולון

במקרים רבים כאשר אנו מזמינים שירות של לוכד עכברים אנו טועים בזיהוי המכרסם, אנשים ללא ידע במכרסמים בד"כ לא מבדילים בין החולדות לעכברים, בשל כך כדאי לוודא עם חברת ההדברה כי היא מספקת גם שירותי לוכד חולדות ולא מטפלת רק בעכברים.

החולדות הן זריזות וחמקמקות, בדרך כלל יעדיפו להסתתר מתחת לארונות המטבח, במטבחים הישנים הפאנל של המטבח אינו נשלף ולכן לא ניתן להגיע אל החולדה כאשר היא מסתתרת שם, במידה וזה אכן המקרה גם בדירה שלכם, אנו נצטרך לבצע הדברה נגד חולדות ע"י שימוש במלכודות באזור בו החולדה השאירה סימני פעילות.

לוכד עכברים מומלץ בחולון [או חולדות] ידע בקלות לאתר את אזורי הפעילות של החולדה, הוא ידע גם כן להגיד איך היא נכנסה לדירה וכיצד למנוע זאת בעתיד.

עבודתו של לוכד עכברים בחולון

עבודתו של לוכד העכברים היא בעיקר בשעות הלילה, כאמור העכברים פעילים בתוך הדירות בשעות שכולנו ישנים, הם בד"כ עושים קצת רעש שגורם לאחד מבני המשפחה לקום, ולדווח לנו על המצאות עכבר בדירה.

מרגע פתיחת קריאת השירות לוכד עכברים בחולון יגיע אליכם תוך כחצי שעה בממוצע, הלוכד ייכנס עם כל הציוד המקצועי עליו, ציוד זה כולל כפפה על מנת לתפוס את העכבר מבלי להינשך, מלכודות מסוגים שונים במידה ולא יצליח לתפוס את העכבר באופן מיידי, וכמובן מכשיר לוכדן עכברים מקצועי שיעזור לו בתפיסת העכבר.

בשלב הראשון הלוכד ינסה לאתר את הסימנים שהשאיר העכבר על מנת להבין היכן הוא מסתתר ואיך נכנס בכלל לדירה, במידה והוא יאתר חור בקיר ממנו נכנס הלוכד יאטום את החור הזה עם חומר מיוחד על מנת לא לאפשר לעכברים נוספים להיכנס בעתיד.

לאחר שהבין הלוכד היכן בעיקר פעיל העכבר הוא ינסה למצוא אותו באותם המקומות, הוא יפנה לאט לאט חפצים ויהיה דרוך לקראת בריחתו של העכבר תוך כדי פינוי החפצים.

במידה והעכבר אכן ינסה לברוח הלוכד יצטרך להיות זריז מספיק בשביל לתפוס אותו באמצעות כפפה או באמצעות מכשיר הלוכדן.
במידה והלוכד לא ימצא את העכבר כלל הוא ייאלץ להשאיר מלכודות בצורה מקצועית שתגרום לעכבר להיתפס בהן, עם פיתיון מתאים שימשוך את העכבר.

בדרך כלל לאחר השארת מלכודות בצורה מקצועית בדירה העכבר ייתפס תוך פחות מ24 שעות.

לוכד בחולון מחיר

המחיר עבור טיפול בעכברים וחולדות משתנה ותלוי בכמה וכמה פרמטרים שמשפיעים באופן מיידי על המחיר, בשביל להבין זאת טוב יותר מנינו לפניכם את הפרמטרים בשביל שתוכלו להבין מה סדר גודל המחיר אותו אתם תצטרכו לשלם עבור שירותי לכידה בעיר חולון:

אזור שירות – במידה והעיר שלכם נמצאת ברשימת אזורי שירות להדברה לא תחול תוספת תשלום.

שעת העבודה – במידה ומדובר בשעה סטנדרטית שהיא חלק משעות הפעילות של חברת ההדברה, לא תחול תוספת מחיר עבור העבודה, במידה והשעה מאוחרת [02:00 למשל], זה דורש מאיתנו להגיע באופן "ספיישל" ללקוח ולכן המחיר יהיה יקר יותר.

יום מיוחד – במידה ואתם מבקשים שירות בימים מיוחדים כמו למשל שבתות או חגים המחיר עשוי להיות יקר יותר בכמה עשרות אחוזים.

באיזה מכרסם מדובר? – המחיר עבור טיפול בחולדות ועכברים הוא כמעט זהה, ישנן חברות שמוסיפות כ-50 שקלים עבור הטיפול בחולדות מכיוון שהן קצת מסוכנות יותר.

האם צריך לאטום חורים? – אטימת חורים כחלק מפעולת הלכידה אינה כלולה במחיר, במידה ונאטום חורים בדירה ע"י חומר אטימה מתקדם על הלקוח יהיה להוסיף סכום כסף עבור פעולה זאת.

הנה חלק מפעולות לכידת עכברים וחולדות שביצענו בעיר חולון לאחרונה, בטבלה הבאה ניתן לראות את הפרמטרים שהשפיעו על המחיר והמחיר הסופי אותו גבינו מהלקוח.

באיזה מכרסם מטפלים:שעת העבודה:המחיר שגבה לוכד בחולון:
טיפול בעכבר בחולוןהלוכד הגיע ללקוח בחולון תוך 25 דקות, הלוכד תפס את העכבר בזריזות.400 ₪
טיפול בעכבר בחולון + אטימת חוריםהלוכד הגיע ללקוחה בחולון תוך 32 דקות, הוא אטם חורים במבנה מהם העכבר היה נכנס, ותפס את העכבר במהירות.550 ₪
טיפול בחולדה בחולון בשעות מיוחדותהלוכד הגיע למסעדה בחולון בשעה 01:30 בלילה, הוא תפס את החולדה במהירות.600 ₪
טיפול בחולדה בחולון כולל אטימת חורים במבנההלוכד הגיע ללקוחה בחולון תוך 45 דקות, הוא תפס את החולדה ואטם את החורים במבנה מהם החולדה נכנסה.600 ₪
לוכד עכברים
לוכד עכברים
הדברת חולדות
הדברת חולדות
לוכד חולדות
לוכד חולדות
הדברה בחולון
הדברה בחולון
הדברת עכברים
הדברת עכברים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם