לוכד עכברים ביבנה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים ביבנה

נמאס לכם מעכברים שמסתובבים בסביבת העסק או הבית? הגיע הזמן להיפטר מהבעיה באופן יסודי עם שירות לוכד עכברים ביבנה של פשפשג׳וק. אנו מספקים שירותי לכידת עכברים ביבנה על ידי לוכדים מנוסים ומיומנים שיסייעו לכם להיפטר מכל בעיית מכרסמים בסביבתכם. הזמינו עכשיו לוכד עכברים ביבנה ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

מציאת עכבר בבית  מאפשרת לכם להרגיש לא בנוח ולכן חשוב ביותר לקרוא לשירות של לוכד עכברים ביבנה על מנת לבצע לכידה אפקטיבית ומהירה ביותר. העכבר ידוע בתור חיה אשר יש ביכולתה לזהות מקור סכנה ולחמוק במהירות. רק לוכד מקצועי יסייע לכם להיפטר מהמטרד באמצעות זיהוי ובחירת אמצעי לכידה מתאים. 

צריכים לוכד עכברים ביבנה? אנחנו כאן לשירותכם!
אל תהססו וחייגו עכשיו למספר הטלפון שלנו שמופיע באתר 050-672-2020
זמינות 24/7, שירות מקצועי עם ציוד מתקדם ואטימת חורים במידת הצורך.

לוכד עכברים ביבנה

 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה ביבנה

אנחנו בפשפשג׳וק מספקים מגוון שירותי הדברה ביבנה, בין שירותים אלו תוכלו למצוא שירותי לוכד עכברים ביבנה, לאורך שנות פעילותינו בעיר ביצענו מאות לכידות עבור תושבי העיר והסרנו דאגה מלבם בכל הקשור לבעיות מכרסמים.
לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות לכידת העכברים שביצענו ביבנה בשנים האחרונות:

איפה ביצענו לכידת עכברים ביבנה:פרטים אודות שירות הלכידה:המחיר שגבה לוכד עכברים מומלץ ביבנה:
לכידת עכבר בתוך מקלט של בניין מגורים ביבנהאחד מדיירי הבניין ירד למקלט ופגש בעכבר, הלוכד שלנו הגיע במהרה ולכד אותו בקלות.350 ₪
לכידת עכבר בתוך בית קפה ביבנההעכבר הופיע פתאום בתוך בית הקפה, הלוכד שלנו הגיע במהרה, איתר אותו ולכד אותו.400 ₪
לכידת עכבר בתוך מאפיה ביבנההעכבר עשה חורים בקופסאות מזון שבמאפיה, הלוכד הצליח למצוא את מקום המסתור של העכבר ולתפוס אותו400 ₪
לכידת עכבר בתוך שטח בית ספר ביבנההלוכד היה צריך להגיע בסוף יום הלימודים כשלא היו תלמידים בבית הספר, לחפש את העכבר היטב באחת מכיתות הלימוד וללכוד אותו.350 ₪
לכידת עכבר בתוך דירה ביבנההעכבר הופיע בשעה 2 לפנות בוקר לעיני אחד מבני המשפחה, הלוכד הגיע במהירות, מצא את מקום המסתור שלו ותפס אותו.450 ₪

שלב ראשון בלכידה של העכבר- זיהוי מקום המסתור

לוכד עכברים ביבנה יגיע אליכם כאשר תהיה לו תוכנית לכידה מפורטת אשר תכלול מספר שלבים. השלב הראשון בתוכנית שלו יהיה זיהוי מקום המסתור של העכבר. הנה מספר דרכים בהן הוא יזהה את מסלול ההימצאות של העכבר:

העכבר משאיר סימנים של צואה: אחת הדרכים לזהות האם עכבר נמצא אצלכם בבית היא באמצעות זיהוי סימנים של צואה. העכברים עושים את הצרכים שלהם במקום בו הם אוכלים ולכן אם אתם מבחינים בגללים קטנים בצבע שחור, הרי זה סימן כי העכברים נראו במקום. 

פיזור אבקה לבנה לזיהוי המקום: נוסף על זאת, לוכד עכברים מקצועי יפזר אבקה לבנה במטרה למצוא את מקום המסתור של העכבר. הפיזור של האבקה יתבצע בשעות הלילה על מנת לראות בשעות הבוקר היכן מסתתר העכבר. 

שימו לב, רק לוכד עכברים מקצועי ידע לבצע את הפעולות השונות על מנת ללכוד את העכבר בצורה הטובה ביותר. לכידה של העכבר באמצעות זיהוי מקצועי תאפשר לכם לדעת כי בחרתם את הלוכד המקצועי ביותר, זה אשר יעניק לכם בטחון כי לא תראו יותר עכברים.

היכן מסתתרים העכברים?

לוכד עכברים ביבנה יהיה בעל ידע רב בתחום וידע בדיוק היכן מסתתרים העכברים במטרה ללכוד אותם בצורה מקצועית וטובה וכמה שיותר מהר. לשאלה היכן העכברים מסתתרים, הנה התשובות:

ללא מעבר בשטחים פתוחים: שימו לב, העכברים אינם עוברים בשטחים פתוחים אלא בוחרים להיצמד לפינות ומעברים שונים. מכאן, לוכד עכברים יניח את המלכודות בפתחים השונים בהם ניתן לראות את העכברים בשעות הקטנות של הלילה. 

פיזור המלכודות בפתחים השונים: לוכד העכברים יקפיד על פזור המלכודות השונות בכל הפתחים בהם העכברים מסתתרים על מנת להצליח ללכוד את כל העכברים בבת אחת. 

שימוש בחומרי הדברה במטרה ללכוד את העכברים הקטנים: שימו לב, על מנת ללכוד את העכברים הקטנים, לוכד עכברים מקצועי יבצע שימוש בחומרי הדברה הכוללים ריח חזק במיוחד. הריח החזק ימשוך אליו את העכברים הקטנים אשר יצאו ממקום המסתור שלהם. 

לוכד עכברים מקצועי ידע לזהות את מקומות המסתור של העכברים על מנת לבצע את הלכידה בצורה מקצועית תוך שימוש במלכודת מתאימה ביותר על מנת ללכוד את העכבר ביעילות רבה. לוכד מקצועי ידע להבחין בין סוגי המלכודות ויבצע את הבחירה המושכלת ביותר על מנת לבחור את המלכודת המתאימה ביותר.

חשיבות טיפול מונע

חשוב ביותר לשכור את השירות של לוכד עכברים ביבנה מטעם חברת הדברה אשר מפגין בקיאות רבה בעבודת הלכידה. עם זאת, קריאה לאיש מקצוע אינה מספיקה ויש להיערך לטיפול מונע. קיימת חשיבות רבה לבצע טיפול מונע על מנת לא למצוא את עצמכם במצב בו העכברים חוזרים ופוקדים את הבית שלכם. מה כולל הטיפול המונע?

איטום סדקים וחריצים: על מנת להימנע מהחזרה של העכברים לבית שלכם, כדאי לוודא כי כל הסדקים והחריצים אטומים בצורה קפדנית.

פינוי של אשפה: נוסף על זאת, כדאי לפנות את האשפה מחוץ לבית ולא להשאיר מקום מסתור לעכברים. 

הדברה טבעית: נוסף על זאת, תמיד תהיה לכם האפשרות לאמץ חתול אשר יסייע לכם בפעולת הדברה טבעית וכך לא תבחינו בעכברים בבית שלכם.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים ביבנה

מרגע שנפתחת קריאת שירות ביבנה לוכד עכברים יגיע אליכם בתוך פחות משעה.

לוכד העכברים ביבנה מאתר את מקום החדירה של העכבר ותופס אותו בעזרת לוכדן עכברים מקצועי שנועד בדיוק בשביל זה.

כן, הלוכדים שלנו מנוסים עם כל סוגי המכרסמים באזור יבנה, כולל חולדות כמובן.

לוכד עכברים
לוכד עכברים
הדברת חולדות
הדברת חולדות
לוכד חולדות
לוכד חולדות
הדברה ביבנה
הדברה ביבנה
הדברת עכברים
הדברת עכברים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם