לוכד עכברים בכפר סבא

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים בכפר סבא

פגשתם עכבר או חולדה בשטח הבית, העסק או המשרד? לנו יש את הפתרון המלא לכך! אנו מספקים שירותי לוכד עכברים בכפר סבא מעכשיו לעכשיו במידת הצורך, מרגע שתחייגו אלינו הלוכד שלנו כבר יהיה בדרך אליכם להגיע ולתפוס את העכבר. גם במקרים בהם מדובר בחולדה – הלוכדים שלנו מגיעים עם כל הציוד הנדרש ואנו נוכל לספק לכם שירותי לוכד חולדות בכפר סבא. השירות כולל אטימת חורים ופתחים במידת הצורך, כל זאת במחירים הוגנים ביחס למחירים המקובלים בשוק לכידת העכברים והחולדות.

בעיר כפר סבא ניתן לראות תאוצה בבנייה הבאה לידי ביטוי במזיקים כמו עכברים המופיעים בשטחים פתוחים ובבתים. אם אתם מבחינים בעכברים בבית או בשטחים פתוחים, חשוב ביותר להזמין לוכד עכברים בכפר סבא. לוכד עכברים מקצועי יבצע את עבודת הלכידה בצורה מקצועית בהתאם לשביעות הרצון שלכם.

מחפשים לוכד עכברים וחולדות בכפר סבא? הגעתם למומחים!
לוכד עכברים עם התוצאות הטובות ביותר 

אחריות על כך שהחולדה תיתפס 
מחירים הוגנים ביחס למחירים המקובלים בשוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
כל השירותים הנלווים כמו אטימת חורים תחת קורת גג אחת 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר למאות לקוחות בעיר כפר סבא להיפטר מהעכברים והחולדותלוכד עכברים בכפר סבא

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות לכידת עכברים או חולדות שביצענו בכפר סבא

אנו מוזמנים מדי יום ולילה לבצע לכידת עכברים או חולדות עבור תושבים בעיר כפר סבא. בטבלה שהכנו עבורכם גולשי אתר האינטרנט שלנו ניתן לראות תמצית מפעולות הלכידה שביצענו עבור תושבים הגרים בעיר כפר סבא, ניתן לראות בדיוק מה המחיר שהם שילמו עבור השירות וכמה בדיוק זה עלה להם:

באיזה מכרסם מטפלים:שעת העבודה:המחיר שגבה לוכד בכפר סבא:
לכידה של עכבר בעיר כפר סבאהגענו לדירה כ-30 דקות מרגע הקריאה, איתרנו את העכבר במטבח ולכדנו אותו במהירות.450 ₪
טיפול בעכבר בכפר סבא באמצעות מלכודותהגענו ללקוח במהירות, ניסינו לאתר את העכבר אך הוא הסתתר מתחת לארונות המטבח ולא היה גישה אליו, הנחנו מלכודות במקומות אסטרטגיים והעכבר נתפס במהלך הלילה.400 ₪
לכידה של חולדה בכפר סבא באמצע הלילההגענו ללקוח בשעה 03:30, לאחר חיפושים רבים איתרנו את החולדה ולכדנו אותה באותו הרגע.800 ₪
הצבת תיבות האכלה נגד חולדות בכפר סבאהצבנו תיבות האכלה עם רעלים מסביב לדירה בכפר סבא על מנת לחסל את אוכלוסיית החולדות שמסביב לדירה.600 ₪

מאכלים שכדאי להניח במלכודת עכברים

עכברים נחשבים לחיה הססנית במיוחד ולכן בוחרים לעשות שימוש במלכודות שונות על מנת ללכוד אותם. בו ברגע שהעכברים מריחים את הפיתיון אשר הוצב במלכודת הם ימהרו לגשת אל המלכודת. לוכד עכברים בכפר סבא יעשה שימוש במלכודת אשר מטרתה ללכוד את העכבר באמצעות הנחת פיתיון הכולל מאכלים שונים. ישנם מספר מאכלים אשר ניתן להניח במלכודת על מנת ללכוד את העכבר:

שוקולד: יש אפשרות להניח שוקולד ולנעוץ את השוקולד בחוט של המלכודת, אך לא כדאי להניח את המלכודת הכוללת שוקולד בעונת הקיץ כי שוקולד נמס בקלות.

חמאת בוטנים: עכברים נמשכים לריח החזק של חמאת בוטנים ונכנסים למלכודת במהירות רבה. חשוב ביותר להניח את חמאת הבוטנים ממש רגע לפני שהעכבר נכנס למלכודת.

גבינה צהובה: אמנם הנחה של גבינה צהובה בתור פיתיון נחשבת פחות יעילה משוקלד או חמאת בוטנים. עם זאת, הריח החזק של גבינה צהובה גורם לעכברים להיכנס לתוך המלכודת.

נקניק: נקניק או כל בשר זהו פתרון מומלץ מאוד, במיוחד כאשר מדובר בחולדה מסוג חולדת העליות.

לכידת עכברים באמצעות מלכודות

לצורך לכידה של עכברים חשוב כי לוכד עכברים בכפר סבא יכיר את הסביבה של המזיקים על מנת לבחור את המלכודת המתאימה ביותר עבורם. ישנם מספר מקומות אידיאליים עבור העכברים כמו למשל חורים צרים המובילים לארונות או סדקים המובילים אל קירות גבס. בו ברגע שהמדביר גילה את מקום הקינון של העכברים הוא יבחר את שיטת הלכידה המתאימה ביותר.

מחירון לכידת עכברים אינו קבוע אלא נקבע בהתאם לסוג המלכודת אשר תספק מענה מקיף בכל הקשור ללכידה של עכברים. עוד נציין כי המחיר נקבע גם בהתאם לשעת העבודה ונע בין 300-700 ש"ח. לוכד עכברים מקצועי יבחר מבין סוגי המלכודות השונות:

מלכודת דבק: מלכודת דבק תאפשר ללוכד לתפוס את העכברים אשר יוצאים בשעת לילה מאוחרת לחפש מזון. המלכודות גורמות לעכבר להידבק אליהן ולסבול מכאבים בכל הגוף ללא יכולת להימלט.

מלכודת קפיץ: מלכודת קפיץ תלכד את העכבר ברגע בו העכבר יהיה בתוך קופסת המתכת אשר תנעל ברגע בו העכבר יבחר לקחת מהפיתיון וכתוצאה מכך הקפיץ במלכודת ישתחרר. מדובר במלכודת יעילה במיוחד אשר לא גורמת סבל לעכבר ונחשבת יעילה ופשוטה.

מלכודת כלוב: מדובר במלכודות אשר כוללות הנחה של פיתיון וברגע משיכת הפיתיון העכבר יהיה סגור בתוך המלכודת. מדובר במלכודת אשר לא גורמת פגיעה בעכבר וניתן לשחרר אותו בטבע לאחר מכן וכתוצאה מכך לא נגרמת פגיעה לעכבר ומדובר במלכודת הומנית.

ריסוס נגד עכברים בכפר סבא

ריסוס נגד עכברים בכפר סבא מהווה אמצעי הרחקה יעיל נגד עכברים. לוכד עכברים בכפר סבא יבצע את הריסוס במטרה להגיע לכל מקומות המסתור של העכבר בבית כגון מתחת לסדקים בתוך הסדקים בקירות ובפתחי הביוב וכן במעמקים של הצינורות. כאשר מדובר על ריסוס בבית, הרי מדובר בחומרים אשר כוללים בין היתר חומרי הדברה ירוקה וריכוז רעלים נמוך כאשר המטרה היא לגרום לעכבר לברוח מהמקום ולא לגרום למותו.

הדברה ירוקה נחשבת אפקטיבית בשנים האחרונות וכוללת חומרי הדברה המופקים מתמציות של צמחים ואינם גורמים פגיעה למזיקים השונים ולאנשים בבית. מנגד, כאשר מדובר על ריסוס בפתחי הביוב, ניתן  לעשות שימוש בחומרים רעילים אשר מהווים אמצעי הדברה יעיל.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים בכפר סבא

לוכד העכברים שלנו יגיע אליכם תוך פחות משעה, אנו מגיעים ללקוחותינו בממוצע תוך כ-30 דקות.

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים בכפר סבא כבר למעלה מ-10 שנים, ניתן למצוא עלינו אינספור המלצות ברשת האינטרנט.

לוכד עכברים
לוכד עכברים
הדברת חולדות
הדברת חולדות
לוכד חולדות
לוכד חולדות
הדברה בראש העין
הדברה בכפר סבא
הדברת עכברים
הדברת עכברים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו