לוכד עכברים בלוד

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים בלוד

נתקלתם בעכברים באזור ביתכם בעיר לוד? אנחנו מספקים את כל הפתרונות לטיפול בבעיה! הזמינו עכשיו לוכד עכברים בלוד, עם אחריות מלאה על הלכידה של המכרסם, במחיר הטוב ביותר ובהגעה מיידית לכל קריאה מעכשיו-לעכשיו. אנו מספקים את השרות הזה לתושבי העיר כבר המון שנים, אנו עושים זאת במקצועיות וניתן לראות זאת על פי כמות ההמלצות עלינו ברחבי רשת האינטרנט. הזמינו עכשיו למחיר משתלם במיוחד.

המפגש עם העכברים בבית עשוי להיות מפגש לא נעים ולכן יש להזמין לוכד עכברים בלוד. לוכד מקצועי יעשה שימוש במגוון שיטות לכידה ובין היתר בשיטה ההמונית אשר מטרתה להרחיק את העכברים מהאזור שלכם ללא כל פגיעה בהם.  כאשר תמהרו להזמין לוכד עכברים מקצועי תוכלו לומר שלום ולהתראות לעכברים בבית.

מחפשים לוכד עכברים וחולדות בלוד? הגעתם למקום הנכון!
לוכד עכברים עם התוצאות הטובות ביותר 

אחריות מלאה לתפיסת העכבר או החולדה
מחירים הוגנים ביחס למחירים המקובלים בשוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
כל השירותים הנלווים כמו אטימת חורים תחת קורת גג אחת 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר למאות לקוחות באזור לוד להיפטר מהעכברים והחולדותלוכד עכברים בלוד

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות לכידת עכברים או חולדות שביצענו בלוד

חברת פשפשג'וק מבצעת מאות לכידות עכברים וחולדות באזור לוד, עם שירות איכותי, מהיר ומקצועי. שימוש באמצעים מתקדמים והתחייבות לאחריות מלאה ללכידת העכבר. פנו אלינו עם כל בעיית מכרסמים שיש לכם ואנו נפתור אותה עם שירות לוכד עכברים בלוד. בטבלה שלפניכם מפורטים חלק מהמקרים השונים בהם לקוחותינו הזדקקו לשירות לכידת עכברים או חולדות בעיר לוד ובסביבתה, כמו כן תוכלו לראות את פירוט המחירים:

איפה ביצענו לכידת עכברים בלוד:פרטים אודות שירות הלכידה:המחיר שגבה לוכד עכברים מומלץ בלוד:
לכידת עכבר בתוך מקלט בלודאחד מדיירי הבניין ירד למקלט ופגש בעכבר, הלוכד שלנו הגיע במהרה ולכד אותו בקלות.350 ₪
לכידת עכבר בתוך דירה בלודהעכבר הופיע בשעה 2 לפנות בוקר לעיני אחד מבני המשפחה, הלוכד הגיע במהירות, מצא את מקום המסתור שלו ותפס אותו.450 ₪
לכידת עכבר בתוך בית קולנוע בלודהעכבר הופיע פתאום בתוך בית הקולנוע, הלוכד שלנו הגיע במהרה, איתר אותו ולכד אותו.400 ₪
לכידת עכבר בתוך כיתה בבית ספר בלודהלוכד היה צריך להגיע בסוף יום הלימודים כשלא היו תלמידים בבית הספר, לחפש את העכבר היטב באחת מכיתות הלימוד וללכוד אותו.350 ₪
לכידת עכבר בתוך מסעדה בלודהעכבר עשה חורים בקופסאות מזון שבמחסן המסעדה, הלוכד הצליח למצוא את מקום המסתור של העכבר ולתפוס אותו.400 ₪

לכידת עכברים בכל שעה

לוכד עכברים בלוד יגיע אליכם בכל שעה החל משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות. העכברים פעילים בעיקר בשעות הלילה ולכן אם תזמינו לוכד עכברים בשעת לילה מאוחרת, הוא יגיע אליכם במהירות רבה ולא תאלצו להמתין לו שעות רבות. 

ישנם יתרונות להזמנה של לוכד עכברים בכל שעה וכעת נמנה את היתרונות השונים:

זמן הגעה קצר: לוכד עכברים מקצועי יגיע תוך זמן קצר וכך תוכלו להיות רגועים ובטוחים כי לא תמצאו עכברים בסביבה שלכם. תוך זמן קצר תוכלו לומר שלום ולהתראות לעכברים אשר היו אורחים בבית שלכם. 

התחייבות לפתרון הבעיה: חוששים כי יש לכם עכבר בבית? לוכד עכברים מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום יתחייב לפתור לכם את הבעיה וכך תרגישו בטוחים יותר. 

פיזור רעל בביוב ותיבות האכלה: זאת ועוד, לוכד עכברים מקצועי יבצע פיזור של רעל בביוב ותיבות האכלה במידת הצורך, בייחוד כאשר מדובר על רמת נגיעות גבוהה במיוחד. 

קבלת אחריות בכתב: נוסף על זאת, לוכד עכברים מקצועי יעניק לכם אחריות בכתב בסיום פעולת הלכידה וכך תהיה לכם האפשרות להזמין אותו פעם נוספת ללא תשלום נוסף במידה ותראו עכברים נוספים באזור.

הצעת מחיר משתלמת: זאת ועוד, לוכד עכברים מקצועי יציע לכם הצעת מחיר משתלמת וכך לא תמצאו את עצמכם משלמים מחיר גבוה על לכידת עכברים.

שיטות יעילות ללכידת עכברים

לוכד עכברים בלוד יעשה שימוש במגוון שיטות שונות ללכידת עכברים בהתאם לסיטואציה. ישנן שיטות שונות אשר נציג אותן כעת:

לכידת עכברים באמצעות לוכדן: לוכד עכברים מקצועי ידע לזהות את המסלול של העכברים בקלות וללכוד את העכבר תוך כמה שניות תוך שימוש בלוכדן.

לכידת עכברים באמצעות מלכודות: עם זאת, כאשר העכברים מצויים בתוך מחילות, הרי הלוכד יכול לבצע את הלכידה באמצעות שימוש במלכודות שונות הכוללות בין היתר פתיונות על מנת ללכוד את העכברים במהירות רבה. 

שימו לב, כאשר לוכד מקצועי יגיע לזירה הוא יבצע סקירה מקיפה של הזירה במטרה לאתר את מקום הימצאו של העכבר ולבחון מה משך את העכבר דווקא להסתתר בסביבה הנ"ל. בשלב הבא הלוכד יתחיל להבין את המסלול של העכבר לקראת איתור מקום ההימצאות שלו.

עלות שירות לכידת עכברים

עלות שירות של לכידת עכברים אינה קבועה ותלויה במספר פרמטרים אשר נציג בפניכם כעת:

שעת הלכידה: יש לשים לב לשעת הלכידה. שימו לב, אם בחרתם להזמין את לוכד העכברים בשעת לילה מאוחרת, הרי תשלמו על כך יותר בהשוואה להזמנתו של הלוכד בשעת בוקר.

כמות העכברים בשעת הלכידה: אם מדובר על עכבר אחד, הרי תשלמו פחות. עם זאת, כאשר רמת הנגיעות גבוהה במיוחד, הרי תשלמו יותר על הלכידה. 

מיקום העכברים: אם המיקום של העכברים קל לאיתור, הרי לא יהיה צורך בעבודת לכידה מורכבת. לעומת זאת, כאשר העכברים מסתתררים במחילות, זה כבר סיפור אחר.

ביקור נוסף מטעם לוכד העכברים: לפעמים יש צורך בביקור נוסף של לוכד עכברים בלוד ואז תשלמו יותר עבור ביקור חוזר לטובת חידוש אמצעי הפיתיון ולטובת לכידה של עכברים אשר לא נלכדו בביקור הקודם.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים בלוד

זמן ההגעה הממוצע בעיר לוד עומד על כ-30 דקות מרגע הקריאה ללוכד.

כן גם בלוד, עם הגעת הלוכד יתבצעו כל הפעולות האפשריות ללכידת המזיק, אך אם לא תהיה נגישות למקום המזיק יותקנו מלכודות שילכדו אותו, כך שאין מה לדאוג. 

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים בלוד והסביבה כבר למעלה מ-10 שנים ואנו מכירים היטב את המכרסמים השונים. 

לוכד עכברים
לוכד עכברים
הדברת חולדות
הדברת חולדות
לוכד חולדות
לוכד חולדות
הדברה בלוד
הדברה בלוד
הדברת עכברים
הדברת עכברים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם