לוכד עכברים בצפון

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים בצפון

ראיתם עכבר מטייל במטבח או בחצר? אנו בפשפשג'וק מספקים שירותי לוכד עכברים בצפון מעכשיו-לעכשיו, אנו מתחייבים ל100% תוצאות ולמחירים הוגנים לכל לקוח. אנו מספקים שירות זה 24 שעות ביממה, אנו עובדים עם המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי ומספקים שירות זה כבר שנים רבות באזור הצפון. ניתן לקרוא עלינו אינספור המלצות ברחבי הרשת, בכל מה שקשור בלכידת עכברים – הלקוחות שלנו תמיד מרוצים.

העכברים והחולדות פעילים בשעות הלילה כידוע, בשל כך רוב קריאות השירות בתחום לכידת העכברים והחולדות נפתחות גם כן בשעות הלילה, בשעות אלו המכרסמים מחפשים מזון ובשל כך מנסים לחדור אל תוך דירות ומחסנים – שם בד"כ יש אספקה גדולה מאוד של מזון עשיר עבורם, כאשר לוכד העכברים או החולדות מגיע, הוא צריך לעשות עבודה איכותית הכוללת מניעת כניסתם של מכרסמים נוספים בעתיד.

מחפשים לוכד עכברים וחולדות בצפון? הגעתם למומחים!
לוכד עכברים עם התוצאות הטובות ביותר 

אחריות על כך שהחולדה תיתפס 
מחירים הוגנים ביחס למחירים המקובלים בשוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
כל השירותים הנלווים כמו אטימת חורים תחת קורת גג אחת 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר למאות לקוחות בצפון להיפטר מהעכברים והחולדות

לוכד עכברים בצפון

 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

לוכד חולדות בצפון

כאשר אנחנו מקבלים שיחת טלפון מהלקוח בה הוא מתעניין בשירותי לוכד עכברים, אנו מנסים לאמת אותו תחילה עם הנתונים בכדי להבין כי באמת מדובר בעכבר, במקרים רבים הלקוחות אינם מבדילים בין החולדות לעכברים ומזמינים לוכד עכברים במקום לוכד חולדות בצפון.

מה ההבדלים בין לוכד עכברים ללוכד החולדות? אז ההבדל הוא אומנם לא גדול אך קיים, ישנם לוכדים שמעדיפים שלא "להתעסק" עם החולדות, החולדות נחשבות לתוקפניות וחזקות יותר מהעכברים ולכן ישנם מדבירים שלוכדים עכברים בלבד.

אנחנו בפשפשג'וק מעסיקים צוות לוכדים מנוסה ומיומן, כל הלוכדים שלנו מבצעים גם לכידת עכברים וגם לכידת חולדות, בנוסף הלוכדים מגיעים עם כל הציוד הנדרש במידה ומדובר יהיה בחולדה ולא בעכבר, הציוד כולל מכשיר לוכדן חולדות מקצועי.

איך פועל לוכד עכברים בצפון נגד העכבר

לוכד העכברים שלנו דרוכים להזמנת השירות, הם מקבלים את כל פרטי הלקוח כולל פירוט אודות הבעיה דרך המוקדן\מוקדנית המנוסים, בשיחת הטלפון ישאלו אתכם את כל השאלות הדרושות על מנת לספק את כל המידע החשוב ישירות אל הלוכד.

ברגע שהלוכד יגיע לדירה עם כל המידע שקיבל מבעוד מועד הוא כבר ידע עם איזה ציוד להיכנס אליכם, האם יש צורך להשתמש ברעלים או במלכודות או שהאם ניתן לתפוס את העכבר או החולדה באופן מיידי.

ברגע שהלוכד ייכנס הוא יתחיל בפעולות ניטור, הוא ישתמש במידע שהלקוח סיפק בשיחת הטלפון על מנת למקד את החיפושים שלו במקומות בהם העכברים פעילים, הלוכד ינסה לזהות מהו מסלול הפעילות של העכבר והיכן סביר להניח במקום בו הוא מסתתר.

לאחר שהלוכד יבין היכן פעיל העכבר הוא ינסה להבין כיצד נכנס לדירה, בעזרת ההבנה של מסלול הפעילות יהיה ללוכד קל "לחבר" את מקום הכניסה והיציאה דירה, הלוכד יחסום פתח זה, במידה ומדובר בחור בקיר הוא ישתמש בחומר איטום, במידה ומדובר בעכבר שנכנס דרך החלון אזי הלוכד פשוט ימליץ לכם לשמור על החלון סגור בשעות הערב.

כעת השלב בו הלוכד ינסה לאתר את העכבר ולתפוס אותו באופן פיזי, הוא יפנה חפצים אשר מפריעים ונמצאים באזור בו מסתתר העכבר, עד שיגיע שלב בוא השטח יחסית "נקי" ואז יהיה לו קל למצוא את העכבר.

במידה והלוכד יצליח למצוא את העכבר, הוא יתפוס אותו עם כפפה או באמצעות מכשיר הלוכדן, אם לא יצליח לאתר אותו הוא ייאלץ להשתמש במלכודות או רעלים ובכך לחסל אותו. בשימוש במלכודות העכבר נתפס ומחוסל בד"כ תוך 5-24 שעות מרגע הצבת המלכודות.

לוכד בצפון מחיר

המחיר עבור הטיפול בעכברים ובחולדות באזור הצפון משתנה ואינו קבוע, כמו רוב שירותי ההדברה, הפרמטרים שמשפיעים בעיקר על המחיר הם השעה שבה מבוקש השירות והיום שבו מבוקש השירות.

במידה והשירות מוזמן בשעת לילה מאוחרת [למשל 02:00 בלילה] המחיר יהיה יקר בכ-50% מאשר בשעות העבודה הרגילות. בנוסף במידה והשירות מבוקש בתאריך מיוחד [למשל בחג או שבת] המחיר גם כן יהיה יקר יותר בין 50-100% מהמחיר הרגיל.

לפניכם ניתן לראות טבלה של פעולות לכידת עכברים שביצענו לאחרונה באזור הצפון, בטבלה ניתן לראות פירוט אודות הפעולה שביצענו והמחיר שגבינו מהלקוח.

באיזה מכרסם מטפלים:שעת העבודה:המחיר שגבה לוכד בצפון:
טיפול בעכבר בצפון כולל אטימת חורים במבנהלוכד עכברים בחיפה הגיע ללקוח תוך 25 דקות, הלוכד תפס את העכבר ואטם חורים בקירות בעזרת חומר איטום.500 ₪
טיפול בעכבר בצפוןהלוכד הגיע ללקוחה באזור הצפון תוך 45 דקות, הוא איתר את העכבר ולכד אותו.400 ₪
טיפול בחולדה בצפון בשעות הלילה המאוחרותהלוכד הגיע למחסן בצפון בשעה 01:45 בלילה, הוא איתר את החולדה ולכד אותה.600 ₪
טיפול בחולדה בצפוןהלוכד הגיע ללקוח בקריות בתוך 22 דקות, הוא ראה את החולדה מסתתרת ולכד אותה במהירות.450 ₪

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים בצפון

לוכד עכברים בצפון יגיע אליכם תוך פחות משעה, אנו מגיעים ללקוחותינו בממוצע תוך כ-30 דקות.

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים בצפון כבר למעלה מ-10 שנים, ניתן למצוא עלינו אינספור המלצות ברשת האינטרנט.

לוכד עכברים
לוכד עכברים
הדברת חולדות
הדברת חולדות
לוכד חולדות
לוכד חולדות
הדברה בצפון
הדברה בצפון
הדברת עכברים
הדברת עכברים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם