לוכד עכברים בקריית אונו

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים בקריית אונו

עכברים בבית זה מטרד רציני העלול לגרום לאי נוחות ואף להביא מחלות שמקורן במכרסמים. כדאי להיפטר מהמכרסמים אחת ולתמיד! הגיע הזמן להזמין לוכד עכברים מוסמך ומקצועי דרך חברת ההדברה פשפשג׳וק. אנו מספקים שירותי לוכד עכברים בפריסה ארצית וגם בקריית אונו. הלוכדים שלנו מספקים שירות מקצועי ומתחייבים ללכוד כל מזיק המטריד אתכם. הזמינו עכשיו לוכד עכברים בקרית אונו בכדי להיפטר מהעכברים עוד היום.

לוכד עכברים בקריית אונו הוא איש מקצוע אשר מזמינים אותו לטובת לכידה של עכברים. במידה ויש לכם עכברים בבית, ההמלצה היא להזמין לוכד עכברים מקצועי ומיומן לטובת לכידה ברמה גבוהה. רק לוכד מקצועי בתחום יסייע לכם בלכידה איכותית.

מחפשים לוכד עכברים וחולדות בקריית אונו? הגעתם למומחים!
לוכד עכברים שמביא 100% תוצאות 

אחריות על כך שהחולדה תיתפס 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
כל השירותים הנלווים כמו אטימת חורים תחת קורת גג אחת 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר למאות לקוחות בקריית אונו להיפטר מהעכברים והחולדות

לוכד עכברים בקריית אונו

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות לכידת עכברים או חולדות שביצענו בקריית אונו

כשבאים להדביר עכברים או ללכוד אותם חשוב לזכור לעשות זאת בצורה מקצועית. חשוב לסמוך על חברת הדברה המספקת שירותי לוכד עכברים בקריית אונו שתדאג להיפטר מכל בעיית מכרסמים בבית או בעסק, אנו פועלים בעיר כבר שנים רבות וביצענו פעולות לכידה רבות עבור התושבים בקריית אונו. התקשרו מייד ונשמח לעמוד לשירותכם עם מחיר משתלם במיוחד.
לפניכם טבלה הכוללת חלק קטן מאותן פעולות לכידת עכברים שביצענו בקריית אונו ומחיריהן:

איפה ביצענו לכידת עכברים בקריית אונו:פרטים אודות שירות הלכידה:המחיר שגבה לוכד עכברים מומלץ בקריית אונו:
לכידת עכבר בתוך מקלט של בניין מגורים בקריית אונואחד מדיירי הבניין ירד למקלט ופגש בעכבר, הלוכד שלנו הגיע במהרה ולכד אותו בקלות.350 ₪
לכידת עכבר בתוך דירה בקריית אונוהעכבר הופיע בשעה 2 לפנות בוקר לעיני אחד מבני המשפחה, הלוכד הגיע במהירות, מצא את מקום המסתור שלו ותפס אותו.450 ₪
לכידת עכבר בתוך בית קפה בקריית אונוהעכבר הופיע פתאום בתוך בית הקפה, הלוכד שלנו הגיע במהרה, איתר אותו ולכד אותו.400 ₪
לכידת עכבר בתוך מאפיה בקריית אונוהעכבר עשה חורים בקופסאות מזון שבמאפיה, הלוכד הצליח למצוא את מקום המסתור של העכבר ולתפוס אותו400 ₪
לכידת עכבר בתוך שטח בית ספר בקריית אונוהלוכד היה צריך להגיע בסוף יום הלימודים כשלא היו תלמידים בבית הספר, לחפש את העכבר היטב באחת מכיתות הלימוד וללכוד אותו.350 ₪

אילו סוגים של עכברים קיימים?

לוכד עכברים בקריית אונו הוא איש מקצוע אשר אחראי על לכידת עכברים באמצעות שיטות לכידה שונות. כיום ניתן למצוא סוגים שונים של עכברים וכעת נפרט לגבי הסוגים השונים:

עכבר מצוי: עכבר מצוי נחשב לעכבר אותו רואים בבתים. מדובר בעכבר אשר מסתתר בבתים, מסעדות ועוד מקומות. מדובר בעכבר אותו ניתן לראות במקומות סגורים בחיפוש אחר מזון. בשעות הלילה המאוחרות נית לראותו מחפש מזון ומשאיר סימנים של אכילה אשר מעידים על הנוכחות שלו במקום. ברוב המקרים לוכד העכברים ימצא את העכבר במקומות שונים כמו למשל מחסנים או ארונות- מדובר באזורים אשר אינם מושגים לבני האדם. 

עכבר השדה: להבדיל מהעכבר המצוי, עכבר השדה חי בשטחים פתוחים ומסתתר במקומות מסתור מתחת לאדמה.

בין אם מדובר בעכבר מצוי או עכבר השדה, חשוב ביותר להזמין לוכד עכברים מקצועי אשר יעמוד לשירותכם בכל זמן נתון על מנת לבצע את הלכידה על הצד הטוב ביותר.

כמה עולה להזמין לוכד עכברים בקריית אונו?

זקוקים לשירות של לוכד עכברים בקריית אונו? חשוב ביותר להביא בחשבון כי אין מדובר על מחיר קבוע אלא על מחיר משתנה בהתאם לפרמטרים שונים. כעת נפרט בפניכם את הפרמטרים השונים אשר יאפשרו לכם לדעת כמה תשלמו עבור לכידה של עכבר:

שעת הלכידה: שימו לב, יש הבדל בין הזמנת לוכד עכברים בשעות הבוקר או הזמנה של לוכד עכברים בשעות הלילה. עבור הזמנה של לוכד עכברים בשעות הלילה, תשלמו יותר.  בין אם אתם זקוקים ללוכד עכברים בשעת לילה מאוחרת או בשעת בוקר מוקדמת, הוא יעמוד לשירותכם בכל זמן נתון במטרה לבצע את הלכידה. 

רמת נגיעות: נוסף על זאת, עבור רמת נגיעות גבוה של עכברים תשלמו יותר בהשוואה לרמת נגיעות פחותה. 

מיקום: עבור מיקום מסובך יותר ללכידה של העכברים תשלמו יותר. אם המיקום מסובך ומצריך מהלוכד לעשות שימוש באמצעי לכידה שונים, תשלמו יותר עבור הלכידה. 

ביקור נוסף: במידה ורמת הנגיעות גבוהה, הרי יש צורך בביקור נוסף לטובת ביצוע לכידה נוספת של העכברים אשר לא נלכדו בפעם הקודמת. 

כך או אחרת, ניתן לראות כי לכידה של עכבר תעלה החל מ300 ומעלה בהתאם לפרמטרים השונים. שימו לב, כאשר לוכד עכברים מציע לכם מחיר זול, הרי הדבר צריך להדליק לכם נורה אדומה ויהיה עליכם לחפש לוכד עכברים אשר מציע לכם מחיר הוגן תמורת הלכידה.

המלצות על לוכד עכברים בקריית אונו

מחפשים לוכד עכברים בקריית אונו? חשוב ביותר לבצע השוואה מקיפה בין הלוכדים הקיימים בעיר קריית אונו על מנת לבחור את הלוכד המקצועי ביותר ורצוי שיהיה מטעם חברת הדברה מתמחה באזור העיר.

ההשוואה תכלול את הפרמטרים הבאים:

ניסיון של לוכד העכברים: חשוב ביותר לבחור בלוכד עכברים אשר לו ניסיון רב בתחום. כאשר לוכד העכברים יהיה בעל ניסיון רב בתחום, תהיה לכם האפשרות לדעת כי בחרתם באיש מקצוע מנוסה אשר יבצע את הלכידה תוך ידע רב.

אמצעי לכידה מתקדמים: נוסף על זאת, לוכד עכברים מקצועי יעשה שימוש באמצעי הלכידה המתאים ביותר. היום ניתן לראות שפע של אמצעי לכידה כמו כלוב או מלכודת דבק. לכל אמצעי לכידה יתרונות וחסרונות. 

המלצה של לקוחות, יתרה מכך, המלצה של לקוחות על לכידה תאפשר לכם לבחור את הלוכד הטוב ביותר.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים בקריית אונו

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר הקרייה מעכשיו-לעכשיו אם צריך, גם לשירות לכידת העכברים שלנו, חייגו אלינו ונקבע.

אנו מספקים שירותי לכידה לתושבי קריית אונו כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות מצויינים.

כן, לכל לכידה כמו לכל פעולת הדברה אחרת שאנו מבצעים, אנו מעניקים תעודת אחריות מקיפה עד לעונה המקבילה הבאה.

לוכד עכברים
לוכד עכברים
הדברת חולדות
הדברת חולדות
לוכד חולדות
לוכד חולדות
הדברה בקריית אונו
הדברה בקריית אונו
הדברת עכברים
הדברת עכברים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו