לוכד עכברים ברמת השרון

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים ברמת השרון

עכבר או חולדה הצליחו להסתנן אל תוך הדירה או העסק שלכם? זה ממש לא סוף העולם! אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירותי לוכד עכברים ברמת השרון, אנו מגיעים ללקוחות שלנו תכף ומיד [במידת הצורך – עד שעה], אנו מטפלים במכרסם שחדר לדירה באופן מיידי ע"י לכידה פיזית שלו, ללא מלכודות וללא רעלים, רק במקרה בו לא תהיה ברירה ולא נצליח לאתר אותו אז נשים מלכודות ורעלים. אנו יודעים להתמודד עם כל סוגי המכרסמים ומגיעים עם כל הציוד הנדרש, לכן נוכל לעזור לכם גם במקרה ותצטרכו לוכד חולדות ברמת השרון.

הנוכחות של עכברים בבית בשעות הלילה מהווה מטרד רציני למדי בשל המחלות אשר העכברים מעבירים וכן בשל העובדה כי עכברים גורמים נזק רציני לריהוט בבית ומכרסמים את קווי הטלפון את חוטי החשמל ואת הריהוט.

כתוצאה מהנזקים העשויים להיגרם לריהוט וגם לבני האדם, חשוב ביותר לבצע לכידה באמצעות לוכד עכברים ברמת השרון.

מחפשים לוכד עכברים וחולדות ברמת השרון? הגעתם למומחים!
לוכד עכברים עם התוצאות הטובות ביותר 

אחריות על כך שהחולדה תיתפס 
מחירים הוגנים ביחס למחירים המקובלים בשוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
כל השירותים הנלווים כמו אטימת חורים תחת קורת גג אחת 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר למאות לקוחות בעיר רמת השרון להיפטר מהעכברים והחולדות

לוכד עכברים ברמת השרון

 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות לכידת עכברים או חולדות שביצענו ברמת השרון

אנו בפשפשג'וק נקראנו כבר המון פעמים לבצע לכידת עכברים וחולדות ברחבי העיר רמת השרון, לכן החלטנו להכין טבלה עבורכם גולשי האתר, בטבלה תוכלו לעיין ולראות עבודות לכידת מכרסמים שביצענו לאחרונה בעיר רמת השרון, כמו גם תוכלו לראות את המחירים שגבינו מלקוחותינו בסיום השירות:

באיזה מכרסם מטפלים:שעת העבודה:המחיר שגבה לוכד ברמת השרון:
לכידת עכבר ברמת השרון + אטימת חור במטבחהגענו בשעות הצהריים ללקוח, איתרנו את העכבר ולכדנו אותו במהירות, לאחר מכן אטמנו חור קטן באזור המטבח ממנו העכבר היה נכנס.600 ₪
טיפול בעכבר ברמת השרוןהגענו וניסינו לאתר את העכבר אך ללא הצלחה, בשל כך הנחנו מלכודות בדירה, העכבר נתפס לאחר כשעתיים.450 ₪
לכידת חולדה ברמת השרון בשעת לילההלוכד הגיע אל הלקוח בשעה 02:20, איתר את החולדה ולכד אותה במהירות.700 ₪
לכידת חולדה ברמת השרון + הצבת רעלים בתיבות מסביב לביתהגענו אל הלקוח בשעה 20:00, לכדנו את החולדה במהירות ולאחר מכן השארנו תיבות האכלה עם רעלים מסביב לבית על מנת להדביר את המכרסמים באזור.1,200 ₪

איך להימנע מעכברים ברמת השרון

רמת השרון נחשבת למושבה לשעבר אשר הפכה לעיר ובה ניתן לראות בנייה רבה ובעקבות כך  המכה של השלכת פסולת וכתוצאה מכך הופעה של עכברים. העכברים מופיעים בתנאים בהם הסביבה אינה נקייה כמו ביוב פתוח, שיירי מזון שאינם מפונים בצורה יעילה ואי אטימה של פחי אשפה. מכאן יש מספר דרכים להימנע מהופעה של עכברים ברמת השרון:

הקפדה על ניקיון מחוץ לבית: חשוב מאד להקפיד על הניקיון ולא לייצור מצב של פסולת רבה אשר גורמת לריבוי עכברים. יש לדאוג לאיטום של פחי האשפה על מנת לא לגרום לעכברים להופיע בסביבה של פחי האשפה.

הקפדה על ניקיון בתוך הבית: אין זה מספיק רק לדאוג לאיטום של פחי האשפה או סגירה של הביוב אלא יש לדאוג גם לניקיון בתוך הבית. מה אפשר לעשות. אפשר לשמור מוצרי מזון בכלים אטומים ולא בכלים פתוחים.

איטום חורים בבית: עוד אפשר לדאוג לאיטום של חורים וסדקים בבית על מנת לא לאפשר לעכברים להיכנס דרכם.

הדברה של עכברים: חשוב ביותר ליידע את הרשות העירונית כאשר מבחינים בעכברים במטרה להזמין לוכד עכברים ברמת השרון לצורך לכידה.

אמצעים ללכידת עכברים ברמת השרון

קיימים אמצעים שונים ללכידה של עכברים ברמת השרון וכעת נביא בפניכם את האמצעים השונים אשר לוכד עכברים ברמת השרון עושה בהם שימוש:

הדברה כימית: הדברה כימית משמעותה פיזור של פיתיונות מורעלים בשטח. ברוב המקרים יהיו אלו גרגירים של דגנים הכוללים רעל הצבועים בצבע הנראה לעין בשל חשיבות שמירה על בטיחות.

מלכודת קפיץ: מלכודת קפיץ כוללת מלכודת עם דלת קפיצית אשר לוכדת את העכברים ומובילה למותם.

מלכודת דבק: מלכודת דבק מדביקה את הרגליים של העכברים בצורה חזקה וגורמת למותם.

הנחת המלכודת: בעת בחירה במלכודת, יש להניחה במסלול התנועה של העכברים.

לוכד עכברים ברמת השרון מחירון

כאשר אתם זקוקים לשירות של לוכד עכברים ברמת השרון, מדובר בעבודה אשר הוא גובה תמורתה מחיר. את המחיר יש לסכם עימו בשיחת הטלפון המקדימה על מנת לא להיות מופתעים מהמחיר. המחיר עבור לכידה של עכברים נקבע בהתאם לפרמטרים שונים ובהתאם למחירון הדברה:

אמצעי הלכידה: האם מדובר בהדברה כימית או מלכודת קפיץ? כל אמצעי לכידה מצריך פעולת הכנה שונה מטעם לוכד העכברים אשר לפיה יקבע המחיר.

ניסיון: הניסיון של לוכד העכברים משפיע על המחיר. ככל שיהיה זה לוכד עכברים מנוסה יותר, הרי הוא יגבה מחיר יקר אך בתמורה יבצע עבודה מקצועית המבוססת על שנות הניסיון שלו. כדאי לבצע סקר מקיף ולשוחח עם לקוחות קודמים שלו על מנת לבחור את הלוכד מקצועי ביותר.

הסבר מפורט: לוכד עכברים מקצועי יקפיד להסביר לכם מהי המלכודת אשר הוא בחר לצורך לכידה של העכבר ולהדריך אתכם בכל הקשור לשמירה על הבטיחות. כאשר מדובר על הדברה כימית המבוצעת בביוב, חשוב ביותר לא להסתובב באזור ולא לחשוף את בעל החיים שלכם לאזור בו בוצעה הלכידה.

אחריות: לוכד עכברים מקצועי יעניק לכם אחריות על ביצוע הלכידה וכך תוכלו לפנות אליו בכל שאלה שיש לכם ולדעת שיש מישהו מקצועי אשר יענה לכם על השאלה.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים ברמת השרון

לוכד העכברים שלנו יגיע אליכם תוך פחות משעה, אנו מגיעים ללקוחותינו בממוצע תוך כ-30 דקות.

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים ברמת השרון כבר למעלה מ-10 שנים, ניתן למצוא עלינו אינספור המלצות ברשת האינטרנט.

לוכד עכברים
לוכד עכברים
הדברת חולדות
הדברת חולדות
לוכד חולדות
לוכד חולדות
הדברה ברמת השרון
הדברה ברמת השרון
הדברת עכברים
הדברת עכברים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם