הרחקת יונים בגבעתיים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הרחקת יונים בגבעתיים

היונים מציקות, מטרידות ומשאירות לכלוך רב סביב הדירה? לנו בפשפשג'וק יש את הפתרון עבורכם! הרחקת יונים בגבעתיים באמצעות שימוש בציוד ההרחקה המקצועי, המתקדם והחדיש ביותר, כולל אחריות בכתב על הרחקת היונים לצמיתות, כל זאת במחירים הוגנים ביחס למחירים המקובלים בשוק. ניתן למצוא עלינו מאות המלצות בכל רחבי הרשת בכל הנוגע לביצוע עבודות הרחקת יונים עבור תושבי העיר גבעתיים.

שמה של העיר גבעתיים על שם 2 הגבעות שהעיר הייתה בנויה עליהם בזמן ההכרזה על העיר. התושבים בעיר מתלוננים על בעיית היונים המהווה מטרד רב עבורם הן מבחינה בריאותית והן מבחינת נזקים לסביבה. כאשר הרחקת יונים בגבעתיים יש לעשות באמצעות חברה המתמחה בכך ולה מגוון פתרונות הרחקה.

רוצים להזמין חברת הרחקת יונים בגבעתיים? הגעתם למובילים בהרחקת היונים בעיר!
הרחקת יונים בשיטות המתקדמות ביותר בתחום 

התחייבות בכתב להרחקת היונים לתקופה ארוכה מאוד 
אנו מבצעים גם הרחקת יונים בגובה 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר גבעתיים להיפטר מהיוניםהרחקת יונים בגבעתיים

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הנה חלק מהפעולות שביצענו נגד יונים בגבעתיים

יצרנו עבורכם טבלה בה ניתן לראות חלק מעבודות הרחקת היונים שביצענו לאחרונה עבור תושבי גבעתיים, אל טבלה זאת הכנסנו חלק קטן מאוד שייתן לכם רקע פחות או יותר אודות המחירים שגבינו מלקוחותינו עבור השירות:
*(כאן ניתן לראות פעולות הדברה בגבעתיים שביצענו)

הרחקת יונים שביצענו בגבעתיים:תיאור העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח בגבעתיים:
הרחקת יונים מתקרת אסבסט בגבעתייםביצענו התקנת רשת נגד יונים מסביב לתקרה ובכל מנענו מהיונים להמשיך ולהיכנס פנימה.1,500 ₪
הרחקה של יונים מחוטי חשמל מעל עסק בגבעתייםהתקנו פסי דריכה נגד יונים לאורך חוטי החשמל, בכך הרחקנו את היונים לתמיד.1,200 ₪
ניקוי לכלוך של יונים במסתור כביסה בגבעתייםביצענו ניקוי לשלשת יונים באמצעות שימוש בחומרי ניקוי וחיטוי מיוחדים.700 ₪
הרחקה של יונים באמצעות רשת מהמרפסתביצענו הרחקת יונים מהמרפסת באמצעות שימוש ברשת איתה סגרנו את כניסת היונים פנימה.2,200 ₪

איזה תגובות ניתן למצוא לנוכחות של יונים

נוכחות של יונים במבנים נחשבת לתופעה מוכרת למדי. את היונים ניתן למצוא על אדן החלון במסתור הכביסה וחללי התקרות והגגות. הסביבה של היונים נחשבת לסביבה שאינה בריאה וחושפת את האנשים למגוון רחב של תופעות הקשורות לנוכחות של היונים. הרחקת יונים בגבעתיים תעשה כדי למנוע את התגובות לנוכחות של היונים. בין התגובות השונות ניתן למצוא:

גירויי עור: ניתן להבחין בעור מגורה כתוצאה ממחלות אותן מעבירות היונים.

רגישות לטפילי יונים: רגישות לטפילי יונים עשויה לבוא לידי ביטוי באדמומיות בעור וקשיים בנשימה.

סיבות להרחקת יונים

הרחקת יונים בגבעתיים נובעת ממגוון סיבות:

לשלשת יונים: המחלה של היונים אחראית על זיהום הסביבה והחומציות שלה פוגעת בציפוי אבן ומתכת.

נזקים לסביבה העירונית: היונים גורמות נזקים לסביבה העירונית בהשוואה לסביבה הכפרית. היונים מתרבות במהירות בסביבה עירונית בשל האויבים שלהן וכך תושבי גבעתיים יכולים להבחין ביונים במקומות שונים בבית החל ממסתורי הכביסה, מזגנים מרפסות וגגות- כל המקומות הפכו למקומות קינון מועדפים על היונים.

הרחקת יונים מקצועית בגבעתיים

אם יש לכם מרפסת או גג בבית ואתם מבחינים ביונים, קיימת חשיבות רבה להרחיק את היונים מהמקום על מנת לא לגרום להן לבחור מקום קינון מועדף. הרחקת יונים בגבעתיים צריכה להיעשות בצורה מקצועית על ידי חברה מנוסה בתחום במטרה לא להשאיר שאריות של לשלשת יונים או כל סימן אחר להימצאות היונים. הרחקת יונים כוללת איתור של מקום היונים ולאחר מכן בחינת האתר הנגוע והתאמת הפתרונות למבנה הקיים בהתאם לצרכים של הדיירים.

הרחקת היונים תעשה על ידי חברה בעלת ניסיון רב בתחום אשר לה לקוחות מרוצים היכולים להעיד על שיטות אפקטיביות להרחקת יונים. חברה מקצועית ובעלת ניסיון תרחיק את היונים בצורה מקצועית ותאפשר לכם ליהנות מחיי שגרה ללא חשש מפני הימצאות של יונים בבית. הנה מספר פתרונות מקצועיים להרחקת יונים:

דוקרנים: מדובר בדוקרנים העשויים פלסטיק או מתכת אשר אינם מאפשרים ליונים לנחות במקומות שונים. הדוקרנים פרוסים לאורך מקומות כמו מעקות או גגות ומזגנים וגם על גבי אדן החלון.

התקנת רשתות: חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום מתמחה בהתקנת רשתות אשר באמצעותן ניתן לסגור חללים סגורים אשר היונים בוחרות לבנות את הקן שלהן כמו מרפסות או מסתורי כביסה. מדובר ברשתות שקופות ובלתי נראות אשר החברה תתקין אותן באמצעות כבלים וברגים.

סלילים: עוד אמצעי להרחקה של יונים בא לידי ביטוי בשימוש בסלילי מתכת קפיצים ארוכים אשר ניתן לפרוס אותם בקלות ובצורה מהירה לאורך המעקות או אדן החלון ואף ניתן להסירם בקלות. הסלילים לא מאפשרים לדוקרנים לנחות עליהם וכך ניתן למגר את התופעה של קינון במקומות שונים בבית.

שימוש בחוט רטט: ישנם משטחים גדולים כמו גגות בהם ניתן למתוח חוטים אשר לא מאפשרים ליונים להקים קן. החוטים יכולים לכסות משטחים גדולים.

הרחקה קולית: קיימים מכשירים חשמליים המאפשרים להרחיק את היונים המפיקים צפצופים שונים בתדרים אשר נשמעים ליונים בלבד ולא לבני האדם. היונים שומעות את התדרים ומחפשות מקום אחר להיות בו.

מלכודות יונים: מדובר במלכודות אשר נועדו לתפוס את היונים ולהרחיק אותן מהמקום . אין מדובר על מלכודות המזיקות ליונים ומובילות למותן אלא על אמצעי הרתעה בלבד הנועד להרחיק את היונים מהמקום.

שאלות ותשובות בנושא הרחקת יונים בגבעתיים

מרגע שתתקשרו נוכל להתחיל בעבודה כבר ביום שלמחרת, לעתים נוכל להגיע ולטפל ביונים כבר באותו היום.

אנו מספקים שירות זה כבר למעלה מ-10 שנים, כל הלקוחות שלנו מרוצים וניתן לראות את כמות ההמלצות הגדולה ברחבי הרשת.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו