הרחקת יונים בחדרה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הרחקת יונים בחדרה

סובלים ממטרד יונים כבר זמן רב? הגיע הזמן לטפל בזה אחת ולתמיד! בכדי לפתור בעיית יונים חייבים להשתמש בשירותי מומחים בתחום. אנחנו בחברת פשפשג'וק מספקים שירותי הרחקת יונים בחדרה כבר המון שנים, אנו עושים את המיטב עבור תושבי העיר חדרה, מרגע שתשכרו את שירותינו לטפל בבעיית היונים אתם תוכלו להיות רגועים, אנחנו נספק לכם את השירות המהיר ביותר, האיכות והמקצועי ביותר, עם אחריות בכתב וכמובן במחירים הוגנים ביחס למחירים המקובלים בשוק.

היונים נושאות עימן טפילים שונים אשר מהווים סכנה הן למבוגרים והן לילדים ולכן יש חשיבות רבה לבצע הרחקת יונים בחדרה על ידי חברה מקצועית בתחום אשר תבחר את שיטת ההרחקה המתאימה ביותר בהתאם למקום בו נמצאות היונים. בחירת חברה מקצועית תבטיח לכם שקט מהיונים לאורך זמן רב.

רוצים להזמין חברת הרחקת יונים בחדרה? הגעתם למובילים בהרחקת היונים בעיר!
הרחקת יונים בשיטות המתקדמות ביותר בתחום 

התחייבות בכתב להרחקת היונים לתקופה ארוכה מאוד 
אנו מבצעים גם הרחקת יונים בגובה 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר חדרה להיפטר מהיוניםהרחקת יונים בחדרה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הנה חלק מהפעולות שביצענו נגד יונים בחדרה

אנחנו מוזמנים פעמים רבות לטפל בבעיות יונים בחדרה, לכן החלטנו להכין טבלה עבורכם גולשי אתר האינטרנט שלנו, בטבלה ניתן לראות תמצית מפעולות הרחקת היונים שביצענו לאחרונה עבור תושבים בעיר, ניתן לראות גם כן מהם המחירים אותם גבינו מהלקוחות שלנו בסיום השירות ואיך בדיוק הרחקנו את היונים:
*(כאן ניתן לראות פעולות הדברה בחדרה שביצענו)

הרחקת יונים שביצענו בחדרה:תיאור העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח בחדרה:
הרחקה של יונים באמצעות התקנת רשת בחדרהביצענו התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה, התקנו רשת איכותית שתמנע מהיונים להיכנס למסתור לצמיתות.1,300 ₪
הרחקה של יונים מאדן חלון בחדרההרחקנו את היונים באמצעות דוקרנים נגד יונים אותם התקנו על אדן החלון, בכך מנענו מהיונים להמשיך ולהתיישב שם.300 ₪
הרחקה של יונים מכבלים מעל בית עסקהרחקנו את היונים שהיו מתיישבות על הכבלים באמצעות סלילים אותם התקנו על הכבלים.600 ₪
ניקוי צואה של יונים במסתור כביסה בחדרהביצענו ניקוי צואת יונים במסתור כביסה באמצעות שימוש בחומרי ניקוי מיוחדים המסוגלים להוריד את הלשלשת.800 ₪

החשיבות של הרחקת יונים בחדרה

היונים נחשבות בעלי יכולת הסתגלות למקומות ויכולות לחיות יפה באזורים מיושבים כמו בבתים. לעתים נוצר מצב בו היונים בוחרות להקים את הקן שלהן בבתים והדבר מהווה מטרד רב עבור התושבים. קיימת חשיבות רבה לביצוע הרחקת יונים בחדרה בשל מספר סיבות:

הצטברות לשלשת: הצטברות לשלשת גורמת הן נזקי לכלוך והן נזקים בריאותיים לאנשים.

טפילים: הימצאות של טפילים אשר היונים נושאות עימן עשויה להוביל למחלות שונות ולכן חשוב ביותר לשים לזה סוף באמצעות הרחקה של יונים.

רעש: היונים מהוות מטרד רב בשל הרעש שהן גורמות ולכן רבים מעוניינים לטפל בכך באמצעות הרחקה.

אילו אמצעים להרחקת יונים בחדרה קיימים

ניתן למצוא היום מגוון רחב של אמצעים שונים לטובת הרחקת יונים בחדרה וכעת נפרט אודות האמצעים השונים:

דוקרנים: הדוקרנים מהווים אמצעי הרחקה פופולארים במיוחד בשל העובדה כי הם מקשים על היונים לנחות במקום. מדובר בשיטה במסגרתה לא נגרם כל כאב ליונים אלא רק מרחיק אותן מהמקום.

רשתות חוסמות: שימוש ברשתות חוסמות מאפשר למנוע מהיונים להקים קן. ישנן רשתות שונות:

רשת שקופה: רשת שקופה מיועדת לחללם עמוקים כמו למשל מסתורי כביסה וגם מערכות מיזוג אוויר. הרשת נחשבת יעילה ביותר בהרחקה של יונים. כאשר מבצעים התקנה נכונה של הרשת, הרי היא מהווה מחסום יעיל במיוחד נגד היונים.

רשת עשויה פוליאתילן: מדובר ברשת עמידה בפני מזג האוויר ומותקנת בצורה טובה ויעילה ומהווה מחסום יעיל נגד היונים. מדובר במענה יעיל במיוחד לבעיית היונים באזורים עירוניים.

חומרים מדיפי ריח: אמצעי הרחקה נוסף הם חומרים מדיפי ריח- מדובר בריח המהווה מטרד עבור היונים אך אינו מפריע לבני האדם. מדובר בחומרים אשר ניתן לעשות בהם שימוש בריסוס או מריחה של החומרים באמצעות שימוש במטלית או ספוג. החומרים מתאימים לשימוש במקומות כמו אדן החלון, מרפסות ומרזבים. יש לציין כי חשוב לחזור על הטיפול אחת לכמה חודשים על מנת לראות תוצאת.

שימוש בחומרים דביקים: יתרה מזאת, ניתן לעשות שימוש בחומרים דביקים לצורך הרחקה של יונים. השימוש בחומרים הופך את המשטח עליו היונים רוצות להקים את הקן לדביק והן מסתלקות מהמקום. 

בעת הרכישה של החומרים חשוב ביותר לפעול בהתאם להוראות היצרן על מנת לבצע את הפעולה בצורה הטובה ביותר ולהביא להרחקה של היונים.

בחירת חברה מקצועית להרחקה של יונים

הרחקת יונים בחדרה אינה משחק ילדים ולפיכך יש חשיבות רבה להסתייע בשירות של חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום. בחירת החברה תהיה מבוססת על מספר פרמטרים:

מקצועיות: חברה להרחקת יונים תעשה שימוש באמצעי ההרחקה הטוב ביותר בהתאם למיקום של היונים ותקפיד לעבוד עם חומרים שאינם גורמים פגיעה ליונים אלא חומרים המהווים אמצעי הרחקה.

ניסיון רב: חברה בתחום אשר לה ניסיון רב תהיה חברה אשר ניתן לסמוך על השירות שלה בשל ניסיון העבר המוצלח.

עבודה לפי הכללים: במידה ויש צורך לבצע עבודה בגובה על מנת להרחיק את היונים, הרי חברה מקצועית תקפיד לעבוד עם הביגוד ואמצעים מתקדמים לטובת הרחקת יונים בגובה. טיפוס למקום גבוה דורש מומחיות של בעלי מקצוע על מנת להשיג את התוצאה הרצויה.

שאלות ותשובות בנושא הרחקת יונים בחדרה

מרגע שתתקשרו נוכל להתחיל בעבודה כבר ביום שלמחרת, לעתים נוכל להגיע ולטפל ביונים כבר באותו היום.

אנו מספקים שירות זה כבר למעלה מ-10 שנים, כל הלקוחות שלנו מרוצים וניתן לראות את כמות ההמלצות הגדולה ברחבי הרשת.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם