הרחקת יונים בטבריה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הרחקת יונים בטבריה

היונים משאירות לכלוך בכל מקום? הלכלוך מגיע ביחד עם כיני יונים ומחלות שהיונים מעבירות, רוצים להיפטר מהן? הגעתם בהחלט למקום הנכון! אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הרחקת יונים בטבריה במחירים מצוינים, עם אחריות בכתב לתקופה ארוכה מאוד שתבטיח לכם שקט נפשי, בנוסף אנחנו מספקים שירותי חיטוי וניקיון נגד הצואה והמזיקים שהיונים הביאו איתן, ניתן ליצור איתנו קשר בקלות ולקבל הצעת מחיר בהקדם.

היונים גורמות למטרד רב מאוד עבור אוכלוסיה גדולה מאוד של אנשים, היונים ידועות במטרד שהן גורמות לתושבים בערים רבות כדוגמת טבריה, לכן נדרש לבצע הרחקת יונים בטבריה ע"י שימוש באמצעי הרחקה רבים ומגוונים כדוגמת דוקרנים, רשתות ופסי דריכה, כל זאת על מנת להרחיק את היונים ולהימנע מהנזקים שהן גורמות – בעיקר לכלוך ומחלות.

רוצים להזמין חברת הרחקת יונים בטבריה? הגעתם למובילים בהרחקת היונים בעיר!
הרחקת יונים בשיטות המתקדמות ביותר בתחום 

התחייבות בכתב להרחקת היונים לתקופה ארוכה מאוד 
אנו מבצעים גם הרחקת יונים בגובה 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר טבריה להיפטר מהיוניםהרחקת יונים בטבריה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הנה חלק מהפעולות שביצענו נגד יונים בטבריה

אנו בפשפשג'וק ביצענו כבר מאות עבודות בתחום הרחקת היונים עבור תושבים בעיר טבריה, בטבלה שלפניכם ניתן לראות בדיוק את פעולות ההרחקה שביצענו, כמו כן ניתן לראות גם את המחיר שגבינו מלקוחותינו בסיום השירות, כל זאת עם 9 שנות אחריות בכתב:
*(כאן ניתן לראות פעולות הדברה בטבריה שביצענו)

הרחקת יונים שביצענו בטבריה:תיאור העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח בטבריה:
הרחקת יונים ממסתור כביסה בטבריהביצענו הרחקה של היונים מהמסתור באמצעות התקנת רשת נגד יונים.1,250 ₪
התקנת דוקרנים על אדן חלון בטבריההתקנו דוקרנים על אדן החלון ובכך הרחקנו משם את היונים לצמיתות.300 ₪
טיפול נגד כיני יונים בטבריהביצענו טיפול נגד כיני היונים במסתור הכביסה באמצעות ריסוס כל המסתור בצורה יסודית ע"י שימוש בחומר הדברה המתאים נגד כיני יונים.350 ₪
הרחקה של יונים ממרפסת דירה בטבריהביצענו הרחקת יונים מהמרפסת באמצעות שימוש ברשתות נגד יונים שסגרו את הגישה של היונים אל המרפסת.1,800 ₪

סיבות להרחקת יונים בטבריה

תושבים רבים בעיר טבריה מתלוננים על הימצאותן של יונים המזיקות ופוגעות באיכות החיים בשל סיבות רבות ולכן ביצוע הרחקת יונים בטבריה תסייע.

רעש: תוכלו לזהות יונים באמצעות הרעש שלהן. עבור בעלי בתים מדובר בפגיעה משמעותית ביותר באיכת החיים שלהם- היונים גורמות לרעש ומהוות מטרד אמיתי.

זיהום: רגע לפני שנציין את המחלות אשר היונים מעבירות, נדגיש כי היונים משאירות אחריהן לכלוך רב- נוצות אשר מעורבבות בצואה של ציפורים ביחד עם דברים אחרים שהיונים מביאות למטרות של קינון- הריח הופך לבלתי נסבל ולא נשארת ברירה אלא לסלק את היונים.

כיני יונים: היונים מעבירות את הכינים שלהן אליכם ואל בעלי החיים שלכם. הכינים של היונים יכולים לעבור לחיות מחמד וגם יכולים להימצא בשיער שלכם או בשיער של הילדים שלכם וחשוב מאד לטפל במחלות. מדובר במכה אשר מחייבת הרחקת יונים לצמיתות.

העברת מחלות: היונים מעבירות מחלות שונות ולא סתם זכו לכינוי עכברושים מעופפים, בשל העובדה כי גם עכברושים וגם היונים מעבירים מחלות. אוכלוסיית הילדים והקשישים נחשבת לאוכלוסייה רגישה במיוחד- המערכת החיסונית שלהם עדיין לא במיטבה ולכן חשוב ביותר להזמין חברה מקצועית לצורך הרחקה של יונים.

אילו שיטות הרחקת יונים קיימות

הרחקת יונים  בטבריה אינה מתבצעת באמצעות הדברה הכוללת רעל בשל איסור החל על פגיעה ביונים ולכן השיטה המומלצת ביותר היא הרחקה המבוצעת על ידי חברות הדברה וכוללת מספר שיטות. קיימות מספר שיטות לצורך הרחקת יונים בטבריה:

שימוש בדוקרנים: מדובר בשיטה באמצעותה מניחים דוקרנים במקום בו היונים בוחרות לקנן והיונים בורחות מהמקום ומוצאות מקום אחר לקינון. אין מדובר על אמצעי אשר גורם כאב ליונים אלא גורם להן לאי נוחות.

שימוש ברשת: את הרשת יש להניח במקומות הקינון של היונים על מנת להימנע מהופעת היונים במקומות שונים בבית וצמצום העברת מחלות.

הדברה אלקטרונית: שימוש בהדברה אלקטרונית כולל שימוש בתדרים ברמה גבוהה אשר גורמות ליונים הפרעה וכך הן לא מתקרבות למקום אלא בוחרות להתרחק.

איך לבחור מרחיקי יונים מומלצים

הרחקת יונים בטבריה צריכה להתבצע על ידי חברת הדברה מקצועית אשר תבחר את שיטת ההרחקה הטובה ביותר.  לצורך בחירת מרחיק יונים מומלץ חשוב מאוד להקפיד על מספר פרמטרים:

ניסיון: חשוב ביותר לבחור את המרחיק בעל הניסיון הרב ביותר, איש מקצוע אשר מכיר כמה שיותר שיטות הרחקה ויש ביכולתו לבחור את השיטה המתאימה ביותר. מאידך, כאשר מרחיק יונים אינו בעל ניסיון ייתכן והוא לא יוכל  לבחור את שיטת ההרחקה הטובה ביותר והשיטה שהוא בחר עשויה לגרום נזק מאשר תועלת.

מקצועיות: מרחיק יונים מקצועי צריך לבחור את שיטת ההרחקה המתאימה ביותר ולדעת כיצד להתקין רשתות או דוקרנים בצורה הטובה ביותר במטרה למנוע את הסיטואציה של קינון בקרב היונים במקומות שונים בבית. כאשר מרחיק יונים מפגין מקצועיות אתם יודעים כי אתם נמצאים בידיים טובות והוא יסייע בפעולת ההרחקה באמצעות האמצעים העומדים לרשותו.

אמינות: חשוב מאוד לבחור מרחיק יונים אמין, כזה אשר ניתן לסמוך עליו בעת ביצוע העבודה. היונים מהוות מטרד רציני ולכן חשוב מאוד להרגיש בנוח בעת הזמנת מרחיק יונים.

מחיר: חשוב לבחון את המחיר עבור הרחקה של יונים. המחיר נקבע בהתאם לשיטת ההרחקה ויש לבחון מספר הצעות מחיר מטעם מרחיקי יונים על מנת לבחור את ההצעה הטובה ביותר.

שאלות ותשובות בנושא הרחקת יונים בטבריה

מרגע שתתקשרו נוכל להתחיל בעבודה כבר ביום שלמחרת, לעתים נוכל להגיע ולטפל ביונים כבר באותו היום.

אנו מספקים שירות זה כבר למעלה מ-10 שנים, כל הלקוחות שלנו מרוצים וניתן לראות את כמות ההמלצות הגדולה ברחבי הרשת.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם