הרחקת יונים בירושלים

תוכן עניינים

אנו מבצעים הרחקת יונים בירושלים

רוצים לבצע הרחקת יונים בירושלים? אנחנו בפשפשג'וק נחשבים למומחים בתחום, אנו משתמשים בפתרונות החדשניים ביותר בתחום הרחקת היונים, אנו מספקים ללקוחותינו שירות הוגן ביחס למתחרים בשוק, בנוסף השירות שלנו מהיר וניתן להזמין אותו כבר מהיום-למחר ולעתים אף מהיום-להיום, אנו מספקים ללקוחותינו אחריות בכתב כי היונים לא יחזרו לאחר הטיפול.

התעוררתם יום אחד לקולי צלילי היונים בירושלים? יונים אינן רק מסמלות את השלום אלא עשויות להיות מטרד רציני ולכן יש חשיבות רבה להרחיקן באמצעות מומחים בתחום על מנת לא לגרום נזקים אלא לבצע את פעולת ההרחקה בצורה המקצועית ביותר.

רוצים להזמין חברת הרחקת יונים בירושלים? הגעתם למובילים בתחום!
הרחקת יונים בשיטות המובילות ביותר בתחום 

התחייבות בכתב להרחקת היונים לצמיתות 
אנו מבצעים גם הרחקת יונים בגובה 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר ירושלים להיפטר מהיוניםהרחקת יונים בירושלים

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הנה חלק מהפעולות שביצענו לאחרונה נגד יונים בירושלים

לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות הרחקת היונים שביצענו לאחרונה בעיר ירושלים, ניתן לראות בטבלה את המחיר שגיבנו מהלקוח, בהתאם לפירוט העבודה המדויק:

הרחקת יונים שביצענו בירושלים:תיאור העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
הרחקה של יונים מגג רעפיםהרחקנו את היונים באמצעות התקנת פסי דריכה לכל אורך פינות הרעפים.1,200 ₪
הרחקה של יונים ממסתור כביסה כולל ריסוססגרנו את מסתור הכביסה באמצעות רשת נגד יונים, בנוסף ביצענו ריסוס נגד כיני יונים.700 ₪
הרחקה של יונים מבניין מגורים בירושליםבאמצעות סנפלינג התקנו רשת לכל אורך בניין המגורים.2,400 ₪
הרחקת יונים באמצעות דוקרניםהרחקנו יונים ממרפסת באמצעות התקנת דוקרנים על קורות המרפסת.550 ₪

למה חשוב להרחיק יונים

היונים גורמות לא מעט לכלוך ונזק ואף עשויות להעביר מחלות מסוימות ולכן יש להקפיד על סילוקן מאזורים מסוימים בבית. היונים עשויות ללכלך את קירות הבית והחדרים השונים. במידה והבחנתם ביונים בבית, חשוב מאד לפעול בשיטות שונות להרחקתן. עם זאת, בשל העובדה כי אין לכם את הניסיון הדרוש, כדאי להזמין מומחים בתחום.

איך להרחיק יונים בירושלים

הרחקת יונים בירושלים תתבצע באמצעות בחירה של אמצעי ההרחקה המתאים ביותר נדגיש כי הבחירה של אמצעי ההרחקה תתבצע באמצעות מיקומן של היונים ובהתאם למבנה של הבית. בו ברגע שהיונים בחרו את מקום הקינון ייתכן והן ינסו להגיע שוב אל המקום ולכן יש לדאוג לאמצעי להרחקה מוקדם ככל הניתן. אמנם חברת הדברה מבצעת את ההרחקה, אבל אין מדובר בפעולת הדברה כמו הדברת נמלים למשל ואין פגיעה ביונים אלא רק הרחקה שלהן מהמקום , מה שגורם להן לחפש מקום אחר.

הרחקה של יונים באמצעות דוקרנים

אחת השיטות הפופולריות ביותר להרחקה של יונים היא באמצעות דוקרנים. שימוש בדוקרנים הופך את המשטח עליו עומדת היונה ללא נוח והיונה עשויה לעזוב את המקום ולחפש לה מקום אחר לקנן. במרבית המקרים החברה תעשה שימוש בדוקרנים העשויים נירוסטה הנחשבים דקים וארוכים. ההרחקה באמצעות דוקרנים תעשה על ידי חברה מקצועית אשר לה רישיון מתאים ואישור עבודות בגובה.

רשתות להרחקת יונים

אופציה נוספת אשר מהווה אמצעי להרחקה של יונים היא רשת. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של רשתות לצורך הרחקה של יונים באזור ירושלים.  מטרת הרשתות היא סגירה של החורים דרכן היונים נכנסות. במצב בו היונים נכנסות לחדר הכביסה, ניתן להתקין רשתות על מנת למנוע את הכניסה שלהן.

הרחקת יונים חשמלית

אז כפי שכתבנו מוקדם יותר – הרחקת יונים חשמלית היא בעצם השימוש בפסי הדריכה שיוצרים פוסלים חשמליים על מנת להרחיק את היונים, היונים מסמנות את האזור כאזור עוין לאחר קבלת מכות החשמל ומתרחקות מהאזור, מכות החשמל נשלחות בעצמה חלשה ביותר וכזאת שלא פוגעת ביונים באופן פיזי.

הרחקה באמצעות גלי קול

עוד פתרון אשר עשוי להיות מוצע על ידי חברת הדברה לצרוך הרחקת יונים בירושלים  הוא הרחקה קולית- מדובר בפתרון הומני למדי הכולל מכשור חשמלי המפיק צלילים שונים בתדרים שאינם נשמעים לאדם אך גורמים להרתעה אצל היונים. מדובר בפתרון המאפשר להרחיק את היונים בלי לגרום לפגיעה בהן.

חברת הדברה מקצועית להרחקת של יונים

כאשר היונים מחליטות לבנות קן בבית שלכם ייתכן ואתם תסתכלו עליהן בצורה אחרת לגמרי ולא באור חיובי. היונים חוזרות ושוב ושוב אל הקן ולכן לא מדובר בבעיה חד פעמית אלא בבעיה החוזרת על עצמה פעמים רבות. מכאן, יש להיעזר בחברת הדברה מקצועית אשר לה שיטות שונות להרחקת יונים והצוות יודע כיצד לטפל בהרחקת יונים בהתאם למקרים השונים תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר כיום.

שלבים בהרחקת יונים

חברת הדברה מקצועית תתחיל את הטיפול תוך התמקדות במספר שלבים: בשלב הראשון יתבצע ניקיון יסודי של לכלוך היונים, בשלב הבא תתבצע שאיבת ניקוז במקרה בו מקום המסתור של היונים הוא בחדר הכביסה ובשלב הבא תתבצע פעולה של הדברה באמצעות ריסוס על מנת להרחיק מזיקים שונים באזור והתקנה של אמצעי הרחקה בהתאם לבחירה.

טיפול ממוקד ומקיף בבעיה ימנע מהיונים לחזור אל הבית שלכם. חברת ההדברה תבחר את הטיפול המתאים לאחר סריקה מקיפה של האזור ואיתור הפרצות דרכן היונים מגיעות אל האזור ולעתים יהיה צורך לאטום מקומות שונים על מנת למנוע את כניסתן של היונים.

שאלות ותשובות בנושא הרחקת יונים בירושלים

מרגע שתתקשרו נוכל להתחיל בעבודה כבר ביום שלמחרת, לעתים נוכל להגיע ולטפל ביונים כבר באותו היום.

אנו מספקים שירות זה כבר למעלה מ-10 שנים, כל הלקוחות שלנו מרוצים וניתן לראות את כמות ההמלצות הגדולה ברחבי הרשת.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו