הרחקת יונים בכפר סבא

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הרחקת יונים בכפר סבא

היונים משאירות לכם לכלוך רב באוזרי הבית או העסק? ניתן לטפל בזה בקלות וביעילות! צרו איתנו קשר ונעזור לכם לבצע הרחקת יונים בכפר סבא במחירים הוגנים, עם אחריות בכתב וכמובן עם השירות הטוב ביותר בארץ, אנו עושים זאת כבר זמן רב, אנו בקיאים בכל שיטות הרחקת היונים ומתחייבים כי המוצרים אותם התקנו בדירה או בעסק שלכם לצורך הטיפול יעבדו לתקופה ארוכה ולא יתקלקלו חלילה.

היונים אינן מסמלות רק את השלום אלא גם מביאות עימן שלל מחלות העשויות להזיק לאדם הנתקל בהן ולכן חשוב לנקוט בפעולות הרחקה. הרחקת יונים בכפר סבא יש לעשות על ידי חברה מקצועית בתחום אשר לה שנות ניסיון רבות. בשל העובדה כי היונים מעדיפות להסתתר במקומות גבוהים, הרי חשוב ביותר לבחור חברה מקצועית אשר ביכולתה לאתר את מקום הקינון של היונים ולבחור את שיטת ההרחקה המתאימה ביותר.

רוצים להזמין חברת הרחקת יונים בכפר סבא? הגעתם למובילים בהרחקת היונים בעיר!
הרחקת יונים בשיטות המתקדמות ביותר בתחום 

התחייבות בכתב להרחקת היונים לתקופה ארוכה מאוד 
אנו מבצעים גם הרחקת יונים בגובה 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר כפר סבא להיפטר מהיוניםהרחקת יונים בכפר סבא

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הנה חלק מהפעולות שביצענו נגד יונים בכפר סבא

תושבים רבים בעיר כפר סבא כבר יודעים שכאשר הם סובלים ממטרד יונים זה הזמן לפנות אלינו, אנחנו בפשפשג'וק מתמחים במתן פתרונות להרחקת היונים למגזר הפרטי ולמגזר העסקי כאחד, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מהעבודות שביצענו לאחרונה בתחום, כולל פירוט על העבודה שביצענו והמחיר שגבינו מהלקוח בסיום ההרחקה:
*(כאן ניתן לראות פעולות הדברה בכפר סבא שביצענו)

הרחקת יונים שביצענו בכפר סבא:תיאור העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
הרחקת יונים ממסתור כביסה בכפר סבאהרחקנו את היונים ממסתור הכביסה באמצעות התקנת רשת נגד יונים שחוסמת בפניהם את הכניסה אל המסתור.1,450 ₪
התקנת דוקרנים בכפר סבאהתקנו דוקרנים על מעקה שעליו היונים היו מתיישבות, לאחר התקנת הדוקרנים היונים עזבו את המתחם.450 ₪
טיפול בכיני יונים בדירה בכפר סבאהיונים הקימו קן על אדן חלון, סילקנו את הקן וריססנו נגד כיני יונים.400 ₪
לכידת יונים באולם אירועים בכפר סבאשלחנו לוכד יונים שלכד את היונים באולם וסילק אותן.700 ₪

איך מתבצעת הרחקה של יונים בכפר סבא

בניגוד למזיקים אחרים אשר על מנת לסלקם יש לבצע הדברה כמו הדברת עכברים או הדברת נמלים, את היונים לא מדבירים אלא מרחיקים באמצעות שיטות שונות. לפי החוק, הדברת יונים אינה חוקית בישראל ולכן אין לעשות שימוש בתכשירי הדברה שונים אלא לבחור בשיטות הרחקה שונות בהתאם למקום של היונים וכן על מנת לשמור על היונים ולהימנע מפגיעה בהן.

אחריות על הרחקת יונים

ישנן מספר פעולות לצורך הרחקת יונים בכפר סבא וחברת הדברה תבחר את השיטה המתאימה ביותר בהתאם למיקום של היונים:

רשתות: שימוש ברשתות לצורך הרחקת יונים נחשבת לאחת השיטות היעילות ביותר. מדובר בשיטה מוכרת למדי אשר באמצעות התקנת רשת מרחיקים את היונים. חברת הדברה מקצועית תדאג להציב את הרשת באזורים בהם היונים נמצאות ולהקפיד על סגירה הרמטית.

הרחקה באמצעות דוקרנים: שיטה נוספת היא הרחקת יונים באמצעות דוקרנים. אין מדובר על שיטה אשר גורמת לכאבים אצל היונים אלא גורמת להן לעבור למקום אחר. הדוקרנים מוצבים במקום הנחיתה של היונים וגורמים להן אי נחת והן בוחרות במקום אחר.

שימוש בחוט רטט: עוד שיטה היא שימוש בחוט רטט הפועל ללא חשמל ולא כולל פגיעה פיזית ביונים. עם זאת, מדובר בשיטה אשר מטרתה היא להרחיק את היונים בצורה הטובה ביותר. היונים מרגישות את הרטט בעת הנחיתה ופשוט בורחות מהאזור.

שימוש באמצעים אלקטרוניים: המכשירים האלקטרוניים מייצרים תדר אשר אינו מפריע לבני האדם אלא גורם להפרעה אצל היונים. התדר מפריע ליונים לקונן והיונים מתרחקות מהמקום.

איך לבחור מרחיקי יונים מומלצים

חברת הדברה מקצועית תדע לבצע הרחקת יונים בכפר סבא בצורה הטובה ביותר. כיום ישנם לא מעט מרחיקי יונים מומלצים וחשוב מאד לבחור את המרחיקים הטובים ביותר באמצעות פרמטרים שונים:

הצגת רישיונות: על המרחיקים להציג בפניכם תעודות ורישיונות אשר מעידים על היותם של המרחיקים בעלי ניסיון רב בתחום ובעלי יכולת לבצע את ההרחקה.

אחריות: יש לבחון כי החברה מאפשרת לכם לקבל אחריות על ביצוע ההרחקה. הרחקה של יונים מתבצעת במספר דרכים כאשר החברה בוחרת את הדרך המתאימה ביותר. הידע המקצועי של החברה כולל את האחריות שהיא מספקת לכם.

ידע וניסיון: חשוב ביותר לבחור חברת הדברה אשר תעניק לכם מענה מקיף לצורך הרחקת יונים בשיטה המתאימה ביותר. יש כאלה שיעשו שימוש ברשתות ואילו יש כאלה שיעשו שימוש בהדברה אלקטרונית. כל מדביר יבחר את השיטה בהתאם לניסיון שלו. בחירה של חברת הדברה תעשה על ידי בחינת הידע והניסיון ובהתאם לניסיון של המלצות של לקוחות אשר התנסו בבעיה של הרחקת יונים. חשוב מאד לשאול על הטיפול בהרחקת יונים ולבדוק באינטרנט.

הקפדה על כללי זהירות: חשוב ביותר לשאול כל הזמן לגבי השיטות בהן החברה עושה שימוש לצורך הרחקת יונים וחשוב ביותר להקפיד על חוקי זהירות שונים שיש ליישם בשעת ההרחקה. שימו לב, כאשר אם יש לכם ילדים, חשוב ביותר להקפיד על משנה זהירות על מנת לא לגרום לילדים נזק בשל המחלות אשר היונים יכולות להעביר.

שאלות ותשובות בנושא הרחקת יונים בכפר סבא

מרגע שתתקשרו נוכל להתחיל בעבודה כבר ביום שלמחרת, לעתים נוכל להגיע ולטפל ביונים כבר באותו היום.

אנו מספקים שירות זה כבר למעלה מ-10 שנים, כל הלקוחות שלנו מרוצים וניתן לראות את כמות ההמלצות הגדולה ברחבי הרשת.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו