הרחקת יונים במרכז

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הרחקת יונים במרכז

היונים מטרידות אתכם? פוגשים אותם או את הלכלוך שהן משאירות בשטח הבית או העסק? לנו בפשפשג'וק יש את הפתרון עבורכם! אנו מספקים שירותי הרחקת יונים במרכז, אנו עושים זאת במיומנות רבה באמצעות שימוש באמצעי ההרחקה המתקדמים ביותר בשוק, בגלל הניסיון והאיכות שלנו אנו מסוגלים לתת אחריות מלאה בכתב לכל לקוח בסיום כל תהליך הרחקה של יונים.

יונים מהוות מטרד משמעותי ולכן חשוב לנקוט באמצעי הרחקה שונים. היונים נוחתות על משטחים וגגות רעפים וגורמות נזקים רבים הן לאזור והן לבני האדם. חשוב ביותר לבצע הרחקת יונים במרכז על מנת להרחיק את היונים מהמקום.

ישנן סיבות רבות להרחקה של היונים וחשוב ביותר לבצע את ההרחקה באמצעות מומחים בתחום במטרה לראות את התוצאה לטווח הרחוק.

רוצים להזמין חברת הרחקת יונים במרכז? הגעתם למובילים בהרחקת היונים בעיר!
הרחקת יונים בשיטות המתקדמות ביותר בתחום 

התחייבות בכתב להרחקת היונים לתקופה ארוכה מאוד 
אנו מבצעים גם הרחקת יונים בגובה 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות באזור המרכז להיפטר מהיוניםהרחקת יונים במרכז

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הנה חלק מהפעולות שביצענו נגד יונים במרכז

אנו סיפקנו פתרונות הרחקת יונים רבים מאוד באזור מרכז הארץ, עזרנו כבר לכמות גדולה מאוד של לקוחות להיפטר מהיונים. בטבלה שלפניכם ניתן לראות תמצית מפעולות הרחקת היונים שביצענו עבור לקוחותינו המתגוררים באזור המרכז, ניתן לראות בדיוק באילו אמצעים השתמשנו על מנת להרחיק את היונים וכמה כסף גבינו עבור השירות:
*(כאן ניתן לראות פעולות הדברה במרכז שביצענו)

הרחקת יונים שביצענו במרכז:תיאור העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח במרכז:
הרחקה של יונים בתל אביבביצענו הרחקת יונים בתל אביב באמצעות התקנת פסי דריכה נגד יונים על מעקה של מרפסת באורך 9 מטר.900 ₪
הרחקת יונים באמצעות רשת במרכז הארץהתקנו רשת נגד יונים במסתור כביסה במרכז הארץ, בנוסף פינינו את צואת היונים שהצטברה במסתור.1,500 ₪
הרחקה של יונים ברמת גןביצענו הרחקת יונים ברמת גן באמצעות התקנת סלילים נגד יונים על מעקה שעליו היונים היו מתיישבות ומקננות.600 ₪
טיפול בכיני יונים באדן חלון של דירה במרכז הארץטיפלנו בכיני היונים באדן החלון באמצעות ריסוס חומר הדברה יעיל כנגד כיני היונים בכל אדן החלון ובחדר בו נמצא אותו חלון.350 ₪

סיבות להזמנת שירותי הרחקת יונים

היונים מהוות מטרד עבור רבים בשל סיבות שונות ולכן חשוב ביותר לדאוג לביצוע הרחקת יונים במרכז מהסיבות הבאות:

רעשים: היונים מגיעות למקום ומפיקות קולות הגורמים לרעשים שונים. בשל העובדה כי היונים מגיעות בקבוצות, הרעש עשוי להיות בלת נסבל ובעצמה גבוהה ולכן חשוב ביותר לבצע את ההרחקה.

לשלשת יונים: לשלשת היונים מותירה אחריה לכלוך רב ומופיעה במקומות שונים כמו למשל בבתים ומרפסות. הריח הרע מהווה אמצעי הרחקה חשוב במיוחד.

הימצאותם של חרקים ומזיקים בקרבת היונים: היונים עשויות להעביר מחלות שונות כתוצאה מהימצאות של מזיקים שונים כמו כינים. במקרה של הימצאות חרקים, חשוב ביותר לדאוג גם להרחקת החרקים השונים נוסף על היונים.

הרחקת היונים חייבת להיעשות בצורה מהירה ועל ידי מומחים בתחום, בין אם מדובר בהרחקה מגג רעפים או מכל משטח אחר בו היונים בוחרות לקונן.

הרחקת יונים מגג רעפים

כאשר היונים מהוות מטרד ובוחרות לבנות את הקן שלהן על גבי גג הרעפים, חשוב ביותר לנקוט בפעולה. הרחקת יונים במרכז מגג רעפים תכלות שימוש ברשת חופה המיועדת להרחקת היונים- רשת הכוללת 4 עמודים ובד מעל העמודים. היונים זקוקות למקומות יציבים לנחיתה ולכן הפתרון של הרשת מאפשר להתקינה בצורה מתוחה ללא יצירת מקום יציב אשר יאפשר ליונים לבנות את הקן. בעת התקנת הרשת ישנם מספר פרמטרים אשר צריך להביא בחשבון:

התקנת אביזרים מיוחדים: יש להתקין אביזרים מיוחדים המסייעים בכך שהרשת תעטוף את הגג בצורה מלאה. אותם אביזרים צריכים להיות הן דקורטיביים והן אסתטיים.

הגבהה על הגג באמצעות התקנת עמודים: על גבי גגות הרעפים חשוב ביותר להתקין עמודים מנירוסטה אשר יכללו תוספת של 1.5 מטר ובין עמוד לעמוד יש להתקין כבל פלדה.

הרחקת יונים לטווח ארוך

במידה ואתם מחפשים הרחקת יונים במרכז לטווח ארוך, הרי הפתרון הוא התקנת דוקרנים על ידי מרחיקי יונים מקצועיים בעלי ניסיון רב בתחום. הדוקרנים יוצרים מחסום פיזי המרחיק את היונים ממקומות שונים כמו אדן החלון, מזגנים, מרזבים ומקומות נוספים. יש חשיבות רבה להזמין מרחיקי יונים מקצועים לצורך התקנת דוקרנים מהסיבות הבאות:

פתרון מקצועי שאינו מסכן את היונים: הבחירה בדוקרנים הינה בחירה מקצועית וחכמה שאינה מסכנת את היונים. על פי החוק אסור לפגוע ביונים, אלא ניתן לעשות שימוש באמצעי הרחקה שונים כדוגמת דוקרנים. החודים לא מסכנים את היונים והתוצאה היא התרחקות של היונים מהמקום.

התקנה על שלל משטחים: את הדוקרנים ניתן להתקין על שלל משטחים כמו למשל , מתכת, נחושת או אבן גיר.

ניקיון האזור: טרם ההתקנה, חשוב ביותר להקפיד על ניקיון המקום באמצעות שימוש במברשת קשה אותה מצמידים אל המשטח.

מתקינים מורשים: בבואכם לבחור מתקינים, חשוב ביותר לוודא כי מדובר במתקינים מורשים אשר להם רישיון לביצוע הרחקת היונים.

אחריות: מתקינים מקצועיים יעניקו לכם אחריות על ביצוע העבודה לתקופה ארוכה וכך יהיה לכם אל מי לפנות במידה ויהיה צורך במענה על שאלות.

תודעת שירות: מתקינים מקצועיים יסבירו לכם בדיוק מה כוללת השיטה להרחקת יונים וכך תדעו מה נעשה במטרה להרחיק את היונים מהאזור.

שאלות ותשובות בנושא הרחקת יונים במרכז

מרגע שתתקשרו נוכל להתחיל בעבודה כבר ביום שלמחרת, לעתים נוכל להגיע ולטפל ביונים כבר באותו היום.

אנו מספקים שירות זה כבר למעלה מ-10 שנים, כל הלקוחות שלנו מרוצים וניתן לראות את כמות ההמלצות הגדולה ברחבי הרשת.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם