הרחקת יונים בנהריה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הרחקת יונים בנהריה

היונים מטרידות אתכם? לנו בפשפשג'וק יש את כל הפתרונות להרחקת יונים! אנו מבצעים הרחקת יונים בנהריה כבר שנים רבות, אנו עושים זאת במקצועיות וביעילות באמצעות שימוש באמצעים המתקדמים ביותר, הכוללים שימוש בדוקרנים, ברשתות נגד יונים ובפסי דריכה במידת הצורך. אנו נותנים אחריות מלאה על העבודה שלנו לתקופה ארוכה.

אם היונים מהוות עבורכם מטרד, הרי חשוב ביותר לנקוט בפעולת הרחקת יונים בנהריה באמצעות מומחים בתחום. מרחיק יונים מקצועי אשר לו הידע הדרוש בתחום והכרה עם האמצעים השונים להרחקת יונים יבחר את השיטה המתאימה ביותר במחיר המשתלם ביותר עבורכם.

רוצים להזמין חברת הרחקת יונים בנהריה? הגעתם למובילים בהרחקת היונים בעיר!
הרחקת יונים בשיטות המתקדמות ביותר בתחום

אנו מתחייבים בכתב להצלחה בהרחקת היונים
אנו מבצעים גם הרחקת יונים בגובה
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק
מעל 20 שנות ניסיון בתחום
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר נהריה להיפטר מהיוניםהרחקת יונים בנהריה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הנה חלק מהפעולות שביצענו נגד יונים בנהריה

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים רבות עבור תושבים בעיר נהריה, יצרנו עבורכם טבלה בה ניתן לראות תמצית מפעולות הרחקת היונים שביצענו עבור תושבים בעיר, בטבלה ניתן לראות גם כן את המחיר שגבינו מהלקוחות שלנו בסיום השירות:
(כנסו לכאן לצפייה בשירותי הדברה בנהריה שביצענו)

הרחקת יונים שביצענו בנהריה:תיאור העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח בנהריה:
ביצענו התקנת דוקרנים על מעקה של מרפסת בנהריהביצענו הרחקת יונים מהמרפסת באמצעות התקנת דוקרנים, בכך הרחקנו את היונים לצמיתות.600 ₪
התקנו פסי דריכה נגד יונים בנהריההתקנו פסי דריכה על גג רעפים, בכך גרמנו ליונים להתרחק מגג הרעפים לצמיתות.2,500 ₪
הרחקה של יונים באמצעות רשתהתקנו רשת נגד יונים במסתור הכביסה של הדירה, בכך מנענו מהיונים להמשיך ולגשת למסתור.1,200 ₪
ניקוי צואה באדן של חלון בנהריהביצענו ניקוי צואת יונים באדן חלון באמצעות שימוש בגרניק ובחומרי ניקוי.350 ₪

הרחקת יונים בנהריה אז והיום

בעבר על מנת להרחיק יונים נעשה שימוש במגוון שיטות ובין היתר נעשה שימוש בחומרים רעילים אשר פגעו היונים. עם זאת, בשנים האחרונות חל שינוי בתחום וניתן לראות כי הרחקת יונים בנהריה מתבצעת בדרכים שונות כגון:

דוקרנים: דוקרנים עשויים מתכת מהווים אמצעי הרחקה יעיל עבור היונים אשר אינן יכולות לעמוד במקום בו מופיעים הדוקרנים ונאלצות לעזוב את המקום.

רשת: כיום ניתן למצוא רשתות שונות המסייעות בהרחקת יונים ואינן מאפשרות ליונים להיכנס.

הרחקת יונים עצמאית: הרחקת יונים עצמאית תתבצע באמצעות הצבת דחלילים אשר גורמים ליונים לחשוש לטריטוריה שלהם וכתוצאה מכך היונים עוזבות את המקום.

כאשר הרחקת יונים מתבצעת על ידי מומחים בגובה על המומחים להחזיק ברישיון מתאים לביצוע עבודה בגובה.  אם בעבר לא היה חוק להחזיק באישור עבודה, הרי כיום על מרחיקי יונים להחזיק באישור עבודה בגובה, במידה ומדובר בטיפוס על סולם בגובה של למעלה 2 מטר. בעת הזמנת מומחים לצורך הרחקה של יונים, חובה עליכם לבדוק כי אכן מדובר במומחים אשר להם רישיון.

התקנת דוקרנים להרחקת יונים

הרחקת יונים בנהריה מתבצעת בין היתר באמצעות שימוש בדוקרנים. את הדוקרנים חשוב ביותר בצורה מקצועית תוך שימת דגש על הבסיס של הדוקרנים.

התקנת דוקרנים עם בסיס פוליקרבנט: במקרה בו מדובר על בסיס קורבינט, הרי יש לבצע הדבקה של הבסיס תוך שימוש בסיליקון.

התקנת דוקרנים עם בסיס נירוסטה: כאשר מדובר על בסיס נירוסטה, הרי יש לבצע קדיחה על גבי משטחי עץ על מנת להתקין דוקרנים עם נירוסטה.

הרחקת יונים אלקטרונית בנהריה על ידי מומחים

הרחקת יונים בנהריה מתבצעת גם באמצעות פתרונות אלקטרוניים כמו למשל שימוש בפס הלם חשמלי. את הפס קל מאד להדביק, אך על מנת שההדבקה תתבצע בצורה הבטיחותית והטובה ביותר יש להיעזר במומחים בתחום. ישנם מספר יתרונות  של סיוע של מומחים בתחום:

ללא פגיעה ביונים: מדובר במערכת שאינה פוגעת ביונים. כאשר היונים עומדות על סרט ההדבקה הן סוגרות מעגל חשמלי וחשות אי נעימות ללא פגיעה משמעותית.

יעיל עבור ציפורים אחרות: אם ברצונכם להרחיק ציפורים אחרות, הרי מדובר בשיטת הרחקה יעילה למדי. מדובר בשיטת הרחקה יעילה גם עבור ציפורים אחרות. הציפורים האחרות לא מתקרבות למקום המסומן על ידי ציפורים אחרות כמקום אשר יש להתרחק ממנו. כך אתם נהנים מאיכות חיים ללא ציפורים אחרות או יונים המפרות את שגרת החיים ומביאות עימן מחלות אשר עשויות לעבור לבני האדם.

עמידות בפני מזג האוויר: על מנת להתקין את הפס החשמלי יש לעשות שימוש בסרט הדבקה שקוף באורך של 4.0 ס"מ ועל גבי הסרט מוטבעים פסי אלומיניום. יש לציין כי סרט ההדבקה עמיד בכל מזג האוויר ולכן מדובר בשטה מועדפת במקרה של גשם.

גמישות: נוסף על כך, מדובר בסרט גמיש לגמרי וניתן לבצע את ההדבקה ללא כל שימוש בסרט הדבקה נוסף וכך לחסוך את ההדבקה של סרט נוסף. הסרט מתחבר לספק כוח אשר מתחבר לשקעים.

מקצועיות: מומחים בתחום הינם מקצועיים ויבצעו את ההרחקה תוך שימוש באמצעי המתאים ביותר העומד לרשותם. הם יבחרו את האמצעי המתאים ביותר בהתאם לאמצעים העומדים לרשותם וכן בהתאם לבחינת הסביבה.

שאלות ותשובות בנושא הרחקת יונים בנהריה

מרגע שתתקשרו נוכל להתחיל בעבודה כבר ביום שלמחרת, לעתים נוכל להגיע ולטפל ביונים כבר באותו היום.

אנו מספקים שירות זה כבר למעלה מ-10 שנים, כל הלקוחות שלנו מרוצים וניתן לראות את כמות ההמלצות הגדולה ברחבי הרשת.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם