הרחקת יונים בקריות

תוכן עניינים

אנו מבצעים הרחקת יונים בקריות

היונים השתלטו לכם על הבית? זה הזמן להזמין שירותי הרחקת יונים בקריות! אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הרחקת יונים באזור הקריות כבר מספר רב של שנים, אנו יודעים לעשות זאת במקצועיות רבה, והכי חשוב – לתת תעודת אחריות בכתב, בתעודה כתוב בפירוש כי בעיית היונים תיפתר והיונים לא יחזרו יותר. בשל השירות המקצועי וההוגן הזה אנו זוכים להמלצות רבות בכל רחבי הרשת ולממליצים רבים.

תושבים רבים באזור הקריות מתלוננים בשנים האחרונות על היונים אשר מקננות במקומות שונים בבית שלהם. אין ספק כי הימצאות של יונים בבית הפך להיות מטרד של ממש ולכן חשוב מאד לטפל בבעיה באמצעות הרחקת יונים בקריות על ידי חברת הדברה מקצועית אשר תעשה שימוש בשיטות הרחקה  מתאימות.

רוצים להזמין חברת הרחקת יונים בקריות? הגעתם למובילים בהרחקת היונים באזור!
הרחקת יונים בשיטות המתקדמות ביותר בתחום 

התחייבות בכתב להרחקת היונים לתקופה ארוכה מאוד 
אנו מבצעים גם הרחקת יונים בגובה 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות באזור הקריות להיפטר מהיוניםהרחקת יונים בקריות

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הנה חלק מהפעולות שביצענו לאחרונה נגד יונים בקריות

אנו נקראים לבצע פעולות שונות בתחום הרחקת היונים באזור הקריות מדי יום, יש לנו צוות מיוחד שמספק שירות זה באזור וזמין לפתור באופן מיידי כל בעיית יונים, הנה חלק מבעיות היונים שפתרנו לאחרונה עבור הלקוחות בקריות, כולל פירוט אודות ההרחקה והמחיר שגבינו מהלקוח:
*(כאן ניתן לראות פעולות הדברה בקריות שביצענו)

הרחקת יונים שביצענו בקריות:תיאור העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
הרחקה של יונים ממעקה במרפסת דירה בקריותהרחקנו את היונים מהמעקה באמצעות התקנת דוקרנים על המעקה.700 ₪
הרחקה של יונים מגג רעפים בקריותהרחקנו את היונים מגג הרעפים באמצעות התקנת פסי דריכה נגד יונים.4,500 ₪
הרחקה של יונים ממסתור כביסה בקריותהתקנו רשת יונים במסתור כביסה על מנת למנוע מהיונים לחדור אל תוך המסתור ובכך פתרנו את הבעיה.1,200 ₪
הרחקה של יונים מחלון בקריותהתקנו דוקרנים על אדן החלון ובכך מנענו מהיונים לגשת אליו.350 ₪

הרחקת יונים במהירות בקריות

במידה והבחנתם ביונים, הרי עליכם לנקוט באמצעי זהירות כמה שיותר מוקדם ולא לתת ליונים לקנן באזור הבית שלכם לתקופה ממושכת. ידוע כי יונים נקשרות למקום בו הן בוחרות לקנן ולכן חשוב ביותר למצוא פתרון מקיף לבעיה בהקדם האפשרי. שימו לב, ככל שתדחו את הטיפול בהרחקה של היונים, הרי אתם צפויים להיתקל ביונים רבות.

התקנת רשתות להרחקה של יונים

אחת השיטות הנחשבות פופולריות במיוחד היא התקנת רשתות להרחקה של יונים. ההתקנה של הרשתות תתבצע על ידי חברה מוסמכת לביצוע ההתקנה. לעתים ההתקנה תעשה בגובה ואז יהיה צורך באישור עבודה בגובה וכן בבגדי עבודה מתאימים לביצוע העבודה בצורה המקצועית ביותר. נציין כי אין מדובר בשיטה אשר פוגעת ביונים אלא רק גורמת להם להתרחק מהמקום. באמצעות הנחת הדוקרנים היונים לא מניחות את כפות הרגליים שלהן על השטח אלא בוחרות לעזוב את המקום ולעבור למקום אחר.

סליל קפיצי

מדובר באמצעי הרחקה מיועד ליונים ועושים שימוש שימוש במשך שנים רבות.  מדובר בשיטה המזכירה דוקרנים. את הסליל יש להתקין במקום בו היונים ינסו לשבת. לאחר כמה ניסיונות במסגרתם היונים ינסו לשבת על הסליל, הסליל ינוע מצד אחד לצד אחר והיונים יקפצו באוויר ויעברו לקונן במקום אחר.

מריחת דבק

מבין השיטות השונות אשר הזכרנו זה עתה, מדובר באחת השיטות האכזריות ביותר אשר חברות הדברה לא מציעות היום לקהל הלקוחות. מדובר בשיטה במסגרתה מתבצעת מריחה של דבק על אדן החלון או בכל מקום בו היונים יושבות במטרה להרחיק אותן מהמקום. עם זאת, הדבק עשוי להוביל למותן ולכן חברת הדברה לא מציעה את השיטה.

הרחקת יונים באמצעות הפחדתן

הזכרנו את השיטות להרחקת יונים המקובלות בקרב חברות הדברה. עם זאת, רבים בוחרים לנסות בשיטות הרחקה באמצעות אמצעים שונים. נציין כי שיטות הרחקה עצמאיות אינן מחליפות את העבודה של חברת ההדברה ונחשבות יעילות פחות בהשוואה לעבודה של מקצוענים בתחום. חברת הדברה מקצועית אשר הצוות בה יודע לאבחן את מיקומן המדויק של היונים ובחירת שיטת ההרחקה הטובה ביותר תבצע את העבודה בצורה יסודית ותוביל להרחקה לטווח ארוך.

אם אתם מבחינים ביונים ומעוניינים להרחיק אותן מהאזור, הרי ניתן לנסות ולבחור בשיטת ההפחדה. במסגרת השיטה עושים שימוש ביצירת רעש או קולות של עופות הגורמים ליונים להרגיש פחד וחשש. מדובר בפתרון המתאים ליונים נודדות, אך ייתכן כי לא מדובר בפתרון אפקטיבי עבור יונים אשר הקימו את הקן שלהן בקרבת הבית שלכם.

קבלת ייעוץ מטעם חברת הדברה

אם אתם מתלבטים לגבי הרחקת יונים בקריות, הרי ההמלצה היא לקבל ייעוץ מטעם חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום. חברה מקצועית תעמיד לרשותכם את הידע העומד לרשות צוות החברה ואת הניסיון על מנת לבחור את השיטה המתאימה ביותר. היוועצות עם גורמים מקצועיים אשר להם הניסיון הדרוש יוביל אתכם לפתרון הבעיה בהקדם האפשרי.

רישיון של חברת הדברה

על מנת לבצע פעולת הרחקת יונים בקריות על חברת ההדברה להציג בפניכם רישיון הדברה אשר יכלול את מספר הרישיון לביצוע פעולת הרחקה של יונים. חשוב מאוד לוודא כי אכן החברה מחזיקה ברישיון לביצוע העבודה כי מדובר באמצעים אשר רק מומחים מורשים להתקין.

שאלות ותשובות בנושא הרחקת יונים בקריות

מרגע שתתקשרו נוכל להתחיל בעבודה כבר ביום שלמחרת, לעתים נוכל להגיע ולטפל ביונים כבר באותו היום.

אנו מספקים שירות זה כבר למעלה מ-10 שנים, כל הלקוחות שלנו מרוצים וניתן לראות את כמות ההמלצות הגדולה ברחבי הרשת.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו