הרחקת יונים בקרית אונו

תוכן עניינים

אנו מבצעים הרחקת יונים בקרית אונו

נמאס לכם להיתקל בצואת יונים בסביבת העסק או בבית? רוצים להיפטר מהיונים שמקננות בגגות או במסתורי הכביסה שלכם? זה הזמן להזמין שירותי הרחקת יונים בקרית אונו, אנחנו בפשפשג'וק ביצענו אלפי עבודות בתחום הרחקת היונים עבור תושבי קרית אונו, אנו מבצעים את העבודה בעזרת האמצעים המתקדמים ביותר בתחום, עם 100% תוצאות ועם 9 שנות אחריות , הזמינו עכשיו הרחקת יונים בקרית אונו בכדי להיפטר מהיונים.

יונים נחשבות למטרד עבור דיירים המתגוררים בקרית אונו ולכן יש חשיבות רבה להרחיק את היונים באמצעות מרחיק יונים מקצועי . היונים פוגעות בדיירי הבתים בכל ימות השנה, זאת בשל מחזורי הקינון הרבים שלהן. במידה ואתם סובלים מהימצאות של יונים בבית, כדאי להיעזר בשירות הרחקת יונים בקרית אונו.

רוצים להזמין הרחקת יונים בקרית אונו? הגעתם למובילים בתחום!
הרחקת יונים בשיטות המתקדמות ביותר  

התחייבות בכתב להרחקת היונים לתקופה ארוכה מאוד 
אנו מבצעים גם הדברה נגד כיני יונים 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בקרית אונו להיפטר מהיוניםהרחקת יונים בקרית אונו

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הנה חלק מהפעולות שביצענו לאחרונה נגד יונים בקרית אונו

אנחנו בפשפשג'וק ביצענו אלפי פעולות הרחקת יונים בכל רחבי הארץ במסגרת השירותים בפריסה ארצית שלנו, בין היתר ביצענו לא מעט עבודות הרחקת יונים בקרית אונו, מהתקנת פסי דריכה חשמליים ודוקרנים ועד התקנת רשתות מסוג מתקדם במסתורי כביסה. המרחיקים שלנו יבצעו את כל ההרחקות על הצד הטוב ביותר.
לפניכם טבלה המציגה חלק קטן מפעולות הרחקת היונים שביצענו לאחרונה בקרית אונו:

הרחקת יונים שביצענו בקרית אונו:תיאור העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
הרחקת יונים מגג רעפים בקרית אונוהרחקת היונים התבצעה על ידי התקנת פסי דריכה חשמליים מסביב לגג.2,000 ₪
הרחקה של יונים מדירה בקרית אונוהיונים היו מקננות על אדני החלונות בדירה, הרחקת היונים התבצעה על ידי התקנת דוקרנים המונעים את קינון היונים.600 ₪
הרחקה של יונים מבניין דירות בקרית אונובאמצעות שימוש בסנפלינג התקנו רשת מונופילמנט מתקדמת לכל אורך בניין הדירות.2,400 ₪
הרחקת מיינה מבניין בקרית אונוהמיינות קיננו במסתור הכביסה של הבניין, וזיהמו את המקום. ההרחקה בוצעה על ידי התקנת רשת מתקדמת המונעת את כניסת המיינות למסתור, לאחר מכן גם בוצע ניקיון וחיטוי במקום.1,500 ₪

למה חשוב להרחיק יונים?

ישנן סיבות שונות אשר בגללן יש לבחור באפשרות של הרחקת יונים בקרית אונו וכעת נפרט את הסיבות: 

רעש וסכנה: הימצאות של יונים באזור מהווה רעש וסכנה. היונים גורמות לרעשים רבים וגם למחלות שונות המועברות על ידי היונים. היונים עשויות לגרום נזקים למזגן, צנרת וכן קילופי צבע. עוד נציין כי היונים יכולות לפגוע גם בהליך של איטום הגג. 

מחלות: מה לגבי מחלות? היונים מעבירות מגוון רב של מחלות ישנן כ-60 מחלות אשר יכולות להיות מועברות על ידי היונים כמו למשל סלמונלה, דלקת ריאות וכן דררת וגם דלקות אחרות. נדגיש כי הנפגעים העיקריים הם ילדים עד גילאי 5 ומבוגרים אשר עברו את גיל 60. 

לכלוך: נוסף על זאת, הימצאות של יונים בבית גורמת ללכלוך רב ולכן חשוב ביותר לבחור שיטה מתאימה להרחקת יונים על מנת ליהנות ממקום נקי ללא צואה של יונים. אם אתם לא רוצים להגיע למצב בו צואה של יונים נמצאת על הגג, הרי חשוב ביותר לבחון את השיטות השונות להרחקה של יונים.

שיטות להרחקת יונים בקרית אונו

על מנת להימנע מהופעה של יונים על אדן החלון או במקומות מסתור אחרים, יש חשיבות רבה לבצע הרחקת יונים בקרית אונו באמצעות האמצעים הבאים: 

דחלילים: יש אפשרות לבצע הרחקה של יונים באמצעות דחלילים מדובר במוצר אשר ניתן לרכוש אותו בחנויות השונות ואינו כולל אחריות. הצבת הדחלילים בבית עשויה לגרום ליונים לפחד ולעזוב את המקום. ניתן להניח את הדחלילים במקומות כמו אדן החלון או על מעקה קטן. 

שימוש בדוקרנים: נוסף על זאת, ניתן לעשות שימוש בדוקרנים. השימוש בדוקרנים מתאימים למשטחים ישרים בעיקר כמו למשל קצה של גג או אדן החלון.  ישנם סוגים שונים של דוקרנים, אך ההמלצה היא לבחור בדוקרנים העשויים נירוסטה ופועלים על ידי רטט. לעומת זאת, דוקרנים מפלסטיק נחשבים עמידים פחות והיונים מצליחות לכופף אותם. 

קפיץ: שיטה נוספת המיועדת להרחקה של יונים היא שימוש בקפיץ- מדובר באמצעי הרחקה העשוי מנירוסטה. ניתן להתקין את הקפיץ על גגות רעפים או מעקות. הקפיץ מעניק מענה נקודתי וכך היונים אינן עומדות על המשטח בשל העובדה כי מדובר במשטח קפיצי ואילו היונים מעדיפות משטח שאינו קפיצי. 

שימוש במוצרים אלקטרונים: נוסף על זאת, ניתן לעשות שימוש במוצרים אלקטרונים כמו למשל מוצרים המשדרים תדרים המפריעים ליונים וגורמים ליונים לעזוב את המקום. 

התקנת רשתות: יתרה מכך, ניתן לעשות שימוש ברשתות שונות להרחקה של יונים. הרשתות נחשבות לפתרון אידאלי למדי המאפשר להרחיק את היונים מהבניין לאורך זמן רב.

רישיון להרחקת יונים בקרית אונו

אמנם קיימים אמצעים להרחקת יונים אשר ניתן לרכוש באופן עצמאי, אך אם אתם מעוניינים לבצע הרחקת יונים בקרית אונו בצורה אפקטיבית, יש להזמין מרחיק יונים מקצועי אשר יגיע עם הציוד המתאים. מרחיק יונים מקצועי יהיה מצויד בציוד המתאים וכן ברישיון עבודה בגובה וביטוח. 

בשנים האחרונות יצא חוק לפיו כל בעל מקצוע אשר נדרש לטפס על סולם לצורך עבודה עליו להציג רישיון לעבודה בגובה. שימו לב, ללא הרישיון לא תתאפשר העבודה. על המרחיק לעבור בהצלחה קורס בפיקוח ממשלתי ורק לאחר מכן הוא יוכל להתחיל לעבוד.

שאלות ותשובות בנושא הרחקת יונים בקרית אונו

מרגע שתתקשרו נוכל להתחיל בעבודה כבר ביום שלמחרת, לעתים נוכל להגיע ולטפל ביונים כבר באותו היום.

אנו מספקים שירות זה כבר למעלה מ-10 שנים, כל הלקוחות שלנו מרוצים וניתן לראות את כמות ההמלצות הגדולה ברחבי הרשת.

כמובן, בין שירותינו באתר ניתן גם למצוא הרחקת עטלפים אותה אנחנו מבצעים באמצעות התקנת מערכות אולטרה-סוניות מתקדמות.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם