הרחקת יונים ברמלה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הרחקת יונים ברמלה

היונים עושות לכם בעיות? התקשרו אלינו לפשפשג'וק וכל בעיות היונים שלכם ייעלמו! אנו מספקים שירותי הרחקת יונים ברמלה בצורה מקצועית הכוללת את אמצעי הרחקת היונים המתקדמים ביותר בתחום. אנו מתחייבים למחירים הנוחים ביותר ביחס למחירי השוק, בנוסף לכך אנחנו נותנים אחריות בכתב בסיום כל פעולת הרחקה לתקופה ארוכה מאוד, כזאת שתבטיח לכם שקט נפשי לאורך זמן – במידה והיונים יחזרו אנו נגיע ללא תוספת תשלום לטפל שוב במטרד.

יונים מביאות איתן מחלות וגורמות נזק לסביבה ולכן חשוב ביותר לבצע הרחקת יונים ברמלה באמצעות מרחיק יונים מקצועי אשר יטפל ביונים אחת ולתמיד. ישנן שיטות שונות להרחקת יונים ומרחיק יונים מקצועי יהיה בקיא בכל השיטות.

רוצים להזמין חברת הרחקת יונים ברמלה? הגעתם למובילים בהרחקת היונים בעיר!
הרחקת יונים בשיטות המתקדמות ביותר בתחום

אנו מתחייבים בכתב להצלחה בהרחקת היונים
אנו מבצעים גם הרחקת יונים בגובה
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק
מעל 20 שנות ניסיון בתחום
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר רמלה להיפטר מהיוניםהרחקת יונים ברמלה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הנה חלק מהפעולות שביצענו נגד יונים ברמלה

אנו מבצעים הרחקת יונים ברמלה במקצועיות כבר הרבה שנים , לפניכם טבלה המפרטת את אופן ההרחקה והמחיר לכל סוג הרחקה, כך שתוכלו לדעת בדיוק כמה יעלה לכם להיפטר ממטרד היונים ואיך בדיוק כדאי לעשות זאת נכון. לאחר עיון בטבלה גם אתם תהיו מומחים בתחום:

הרחקת יונים שביצענו ברמלה:תיאור העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח ברמלה:
הרחקנו את היונים ממרפסת של דירה ברמלהביצענו התקנת דוקרנים נגד יונים על המעקה של המרפסת, בכך מנענו מהיונים להמשיך ולהתיישב על המרפסת.700 ₪
התקנו פסי דריכה על גג רעפים של בית ברמלההתקנו כ-40 מטר פסי דריכה על גג הרעפים של המבנה, בכך מנענו מהיונים להמשיך ולהתיישב שם.4,500 ₪
הרחקת יונים ממרפסת שירותהתקנו רשת נגד יונים במרפסת השירות, בכך מנענו מהיונים לגשת אל המרפסת.1,200 ₪
ביצענו הדברה כנגד כיני היונים באדן החלוןביצענו הדברת כיני יונים באדן חלון באמצעות שימוש בחומר הדברה יעיל נגד כיני יונים.300 ₪

דוקרנים להרחקת יונים ברמלה

אחת השיטות המרכזיות של הרחקת יונים ברמלה היא שימוש בדוקרנים. כיום ניתן למצוא סוגים שונים של דוקרנים אשר כל אחד מהם עשוי מחומר אחר. השימוש בדוקרנים נועד להפוך את המשטח עליו היונים עומדות למשטח שאינו נוח והיונים חשות את אי הנוחות ובוחרות מקום אחר לתהליך הקינון. ניתן להבחין בין מספר סוגי דוקרנים:

דוקרני פלסטיק: הדוקרנים העשויים פלסטיק נחשבים זולים וגורמים ליונים להרגיש אי נוחות, אבל לא מונעים מהיונים לנחות על גבי המשטח. יש לזכור כי משטח הפלסטיק לא עמיד בפני פגעי מזג האוויר ולכן ההמלצה היא לבחור בדוקרנים שאינם עשויים פלסטיק.

דוקרני נירוסטה: דוקרנים העשויים נירוסטה נחשבים ליעילים במיוחד ומחירם גבוה יותר. הדוקרנים מגיעים בצורה של האות W וניתן לפרוס אותם לאורך זוויות שונות על מנת להרחיק את היונים.  מדובר בדוקרנים אשר מונעים את העמידה והנחיתה של היונים על גבי המשטח וכך גורמים לסילוק היונים.

סוגי רשתות להרחקת יונים

הרחקת יונים ברמלה מתבצעת גם באמצעות רשתות להרחקת יונים. הרשתות מתאימות לגידור חללים שונים בבית כמו למשל מסתורי כביסה או מרפסת במטרה למנוע את הכניסה של היונים ואפשרות שהיונים יקימו קן במקומות שונים בבית.

ניתן למצוא כיום מספר סוגים של רשתות המיועדות להרחקה של יונים:

רשת פוליטילן: מדובר ברשת הנחשבת חזקה במיוחד ועמידה בפני מזג האוויר.

רשת שקופה: מדובר ברשת שקופה ונחשבת פחות עמידה לפגעי מזג האוויר.

כאשר אתם מזמינים מרחיק יונים מקצועי לצורך התקנת הרשתות השונות, שימו לב כי מרכיב ההתקנה עשוי להוביל לעלייה במחיר. מחיר התקנת הרשת תלוי במיקום בו נמצאות היונים וכן בדרכי הגישה אל המקום.

הרחקת יונים בסנפלינג

בשנים האחרונות ניתן לראות בניינים גבוהים ומגדלים רבי קומות וקיים צורך באמצעי הרחקה של יונים. היונים מחפשות מקומות שונים לקנן בהם במטרה להקים קן ולדגור על הביצים על היציאה של האפרוחים. אין ספק כי יונים מהוות מטרד רציני ביותר בשל הריח הקשה הלכלוך ובשל הסכנה הבריאותית – לכן נדרשות פעולות הדברה ברמלה.

הרחקת יונים ברמלה תתבצע בצורה מקצועית על ידי מרחיק יונים אשר יעשה שימוש בציוד המתאים על מנת להרחיק את היונים. במקרים בהם היונים בוחרות למקם את הקן שלהן במקום גבוה, הרי יש צורך בציוד מקצועי במטרה להגיע למקומות גבוהים. מרחיק יונים מקצועי יעשה שימוש בציוד סנפלינג לצורך התקנת רשת להרחקה של יונים. פעולת ההרחקה בגובה מתבצעת בשלבים שונים:

קשירה של החבלים על הגג: צוות מקצועי מבצע קשירה של החבלים על הגג ולאחר מכן רותמים את האנשים לרתמה אשר קשורה בצורה הטובה ביותר על מנת לשמור על הבטיחות של הצוות.

ירידה עם הציוד: בשלב הבא הצוות יורד עם הציוד ומושכים את הרשת למעלה תוך הידוק הרשת לקירות בצורה חזקה על מנת לא לאפשר ליונים לפתוח את הרשת ולהיכנס פנימה.

משך העבודה: משך העבודה עשוי להיות כמה שעות במטרה להקפיד על כל כללי הבטיחות ולעשות שימוש בציוד מקצועי. 

צוות מרחיקים אשר עושה שימוש בציוד מתאים ונחשב מיומן יבצע את המשימה תוך בחינת המקום והבחנה בין המבנים השונים ובחינת הזוויות של הבניין על מנת למצוא את פתרונות ההרחקה הטובים ביותר על מנת לסגור את הרשת בצורה הטובה ביותר.

שאלות ותשובות בנושא הרחקת יונים ברמלה

תלוי בסוג הטיפול המתבקש , מחיר טיפולי הרחקות יונים סטנדרטיים מתחיל מ-39 ש"ח למ"ר

למעלה מ-20 שנה שאנו מטפלים בהרחקת יונים בעיר רמלה במקצועיות , עם עזרה לאלפי לקוחות לאורך השנים .

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם