הרחקת יונים מהמרפסת

תוכן עניינים

אנו מספקים גם שירותי הרחקת יונים מהמרפסת שירות

יונים במרפסת זה בהחלט דבר מטריד, אנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הרחקת יונים מהמרפסת ביעילות ובמקצועיות ועם 100% תוצאות באחריות, ע"י שימוש באמצעי ההרחקה החדישים והאפקטיביים ביותר אנו מצליחים להרחיק את היונים לצמיתות. בין השיטות הנפוצות ביותר – הרחקה על ידי שימוש בדוקרנים, ברשתות ובפסי דריכה נגד יונים. אנו נספק לכם אחריות מלאה בכתב לאחר השירות.

בבניינים שונים קיימת מרפסת שמש פתוחה אשר היונים בוחרות להקים בה קן. הקמת הקן פוגעת באנשים המתגוררים בבניין המשותף הן מבחינת לכלוך רב במקום והן מבחינת מחלות שונות המועברות על ידי היונים.

לצורך כך, הרחקת יונים מהמרפסת נחשבת שירות חיוני למדי והיא נעשית בדרכים שונות כמו למשל באמצעות התקנת רשת.

רוצים להזמין הרחקת יונים מהמרפסת? הגעתם למובילים בהרחקת יונים!
שימוש באמצעי ההרחקה המתקדמים ביותר שמבטיחים 100% תוצאות 

התחייבות בכתב להרחקת היונים לתקופה ארוכה מאוד 
אני מספקים גם שירותים נוספים כמו ניקוי צואה של יונים 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ להיפטר מהיוניםהרחקת יונים מהמרפסת

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הנה חלק מפעולות הרחקת היונים שביצענו מהמרפסות

אנו בפשפשג'וק ביצענו הרחקת יונים ממרפסות רבות ברחבי הארץ, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק משירותי ההרחקה שסיפקנו עבור לקוחות שסבלו ממטרד יונים במרפסת, בטבלה ניתן לראות גם כן איך ביצענו את ההרחקה וגם מהם המחירים שגבינו מלקוחותינו בסיום השירות:

הרחקות שביצענו מהמרפסות:תיאור העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
הרחקת יונים ממרפסת שמש ע"י פסי דריכההתקנו פסי דריכה נגד יונים בכל המקומות במרפסת אליהם היונים היו מגיעות, ההתקנה בוצעה על פני 15 מטר אורך.1,800 ₪
הרחקת יונים ממרפסת שירות באמצעות רשת נגד יוניםביצענו התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה, ע"י כך מנענו מהיונים להמשיך ולהיכנס פנימה.1,300 ₪
הרחקת יונים ממעקה של מרפסתהרחקנו את היונים מהמעקה ע"י התקנת דוקרנים נגד יונים, באמצעות כך מנענו מהיונים להמשיך לגשת ולהתיישב על המעקה.700 ₪
הרחקת יונים מפרגולה של מרפסתהרחקנו את היונים מהפרגולה באמצעות פריסת רשת מעל לפרגולה שמנעה מהיונים להמשיך ולגשת אליה.1,500 ₪

שיטות להרחקת יונים מהמרפסת

היונים משאירות לכלוך רב,  עושות רעש בשעות הצהריים ומעבירות מחלות שונות ואף כינים לדיירים המתגוררים במקום. הרחקת יונים מהמרפסת נחשבת לפעולה הכרחית על מנת לא לחלות ולא לסבול מלכלוך רב. קיימות מספר שיטות הרחקה:

דוקרנים: דוקרנים מהווים אמצעי הרחקה נגד יונים וניתן למצוא כיום מגוון רחב של דוקרנים בין היתר זולים יקרים, קטנים או גדולים אשר יכולים להיות פתרון משמעותי להרחקה של היונים. הדוקרנים אינם גורמים כאב ליונים אלא רק מהווים אמצעי הרחקה אידיאלי.

רשתות: אחת השיטות האיכותיות ביותר היא התקנת רשת נגד יונים, אפשר להתקין את הרשת וכבייכול "לסגור" את המרפסת מפני כניסה של יונים. התקנה מקצועית ואיכותית לא תאפשר ליונים כל דרך להיכנס אל תוך חלל המרפסת ובכך תרחיק אותם לצמיתות וב100%.

פסי דריכה: שיטה זו נחשבת לחדשה בתחום, פסי דריכה אלו שמותקנים במרפסת על קורות ומעקות ירחיקו את היונים בעזרת זרמים חשמליים, בכל מגע עם פס הדריכה היונים יקבלו זרם חשמלי בעצמה נמוכה, מה שיאותת להן כי כאן זה לא מקום טוב עבורן וכדאי להן להתרחק. חשוב לציין כי הזרם אינו פוגע כלל ביונים, הוא פשוט לא יאפשר להן להמשיך ולעמוד על פסי הדריכה.

חומר לגירוש יונים: ניתן לעשות שימוש בחומר לגירוש יונים אשר אפשר לשים אותו על המרפסת. רגע לפני השימוש בחומר, יש להקפיד על אמצעי בטיחות הכוללים כפפות בין היתר במטרה לא להיחשף לחומרים. אמנם, אין מדובר בחומרים רעלים כי המטרה היא להרחיק את היונים ולא להרעיל אותן, אבל חשוב להקפיד על הבטיחות.

תרסיס לסילוק יונים: כיום ניתן לקנות תרסיס לסילוק יונים המיועד להרחקה של יונים. ניתן לעשות שימוש בתרסיס במקומות בהן היונים דוגרות וכך לסלק אותן מהאזור של המרפסת. חשוב ביותר להקפיד על הוראות הביטוח טרם הבחירה בתרסיס.

רגע לפני הבחירה באחת השיטות, חשוב לבחון את היתרונות והחסרונות של השיטות השונות במטרה לבחור את השיטה המתאימה ביותר. בחינת היתרונות והחסרונות של כל שיטה תאפשר לבחור את השיטה המתאימה ביותר מבין השיטות הקיימות. ניתן אף להתייעץ עם מומחה בתחום על מנת לבחור את השיטה הטובה ביותר בהתאם לשהייה של היונים.

הרחקת יונים ממרפסת שירות
הרחקת יונים ממרפסת שירות

הרחקת יונים מהמרפסת על ידי מקצוענים בתחום

הרחקת יונים מהמרפסת תעשה על ידי מומחה בתחום במטרה להרחיק את היונים לצמיתות. אחת הדרכים להרחיק את היונים לצמיתות היא באמצעות שימוש ברשת. הנה מספר יתרונות של בחירה באיש מקצוע לצורך הרחקה של יונים:

ניסיון: עבור אנשים שאינם מנוסים בתחום, הרחקה של יונים עשויה להיות פעולה מסובכת למדי, כי היונים נחשבות עקשניות במיוחד והן מוצאות את הדרך חזרה אל המרפסת. עם זאת, כאשר מדובר על מרחיק יונים מקצועי אשר לו ניסיון רב בתחום, הרי ניתן להיות בטוחים כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

אחריות: מרחיק יונים מקצועי ידאג להעניק אחריות על ביצוע העבודה לתקופה ממושכת, כך במידה ויהיה צורך לפנות אליו שוב, תוכלו לדעת כי יש לכם כתובת מתאימה לטיפול בבעיה.

אמצעי הרחקה בלתי נראה: השימוש ברשת נחשב אפקטיבי ביותר כי הרשת אינה נראית לעין.

שיטה ירוקה: התקנת רשת מאפשרת הרחקת יונים בצורה בטוחה וירוקה. מדובר בשיטה במסגרתה אין כל פגיעה ביונים או סכנה לאיכות הסביבה. אין מדובר בשיטה מכאיבה ליונים אלא מהווה רק אמצעי הרחקה אפקטיבי.

יעילות: התקנה של רשת נחשבת לשיטה יעילה ביותר בהשוואה לשיטות אחרות.

התייעצות עם לקוחות קודמים: על מנת לבחור את המרחיק הטוב והמקצועי ביותר, כדאי לשוחח עם לקוחות קודמים אשר יסייעו בבחירה באיש המקצוע המתאים. כדאי לשאול אותם שאלות שונות לגבי הבחירה באמצעי ההרחקה המתאים ביותר, לשאול לגבי תודעת השירות- האם מדובר בבעל מקצוע אשר לו תודעת שירות גבוהה והאם הוא מקשיב לצרכים של קהל הלקוחות שלו.

שאלות ותשובות בנושא הרחקת יונים מהמרפסת

בדרך כלל כאשר מדובר במרפסת שירות אנו נשתמש ברשתות, כאשר מדובר במרפסת שמש זה מאוד תלוי, ניתן להשתמש ברשתות, דוקרנים ופסי דריכה – תלוי במקרה.

זה מאוד תלוי מה השטח בו אנחנו צריכים לטפל, המחירים משתנים מאוד וזה יכול להתחיל ב100 ש"ח בלבד ולהיגמר ב1,500 ש"ח.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם