התקנת דוקרנים נגד יונים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי התקנת דוקרנים נגד יונים [קוצים נגד יונים]

היונים מקננות על אדן החלון או על מעקות בבית או בעסק? אנחנו בפשפשג'וק יודעים לספק את הפתרון! התקנת דוקרנים נגד יונים במהירות וביעילות,הדוקרנים האיכותיים ביותר שיחזיקו מעמד לצמיתות. אנו עושים זאת במחירים הוגנים ביחס למחירים המקובלים בשוק ועם אחריות בכתב לאחר כל התקנה שאנחנו מבצעים.

היונים מהוות עבור רבים מטרד רציני בין היתר בשל המחלות אשר הן מעבירות ובשל הלכלוך הגורם עבודה רבה עבור אנשים רבים.

בדיוק בשל כך, ישנם אמצעים שונים המיועדים להרחקת יונים ובין היתר התקנת דוקרנים נגד יונים. היונים מתקרבות אל המשטח ונתקעות בדוקרנים ולא נשארות במקום. ניתן למצוא כיום שני סוגים של דוקרנים – דוקרנים מנירוסטה ודוקרנים מפלסטיק.

רוצים להזמין התקנת דוקרנים נגד יונים? הגעתם למובילים בהרחקת יונים!
התקנת דוקרנים איכותיים ביותר שנשארים לנצח 

התחייבות בכתב להרחקת היונים לתקופה ארוכה מאוד 
אני מספקים גם שירותים נוספים כמו ניקוי צואה של יונים 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ להיפטר מהיוניםהתקנת דוקרנים נגד יונים

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הנה חלק מפעולות התקנת דוקרנים שביצענו

אנו בפשפשג'וק מבצעים עבודות רבות בתחום הרחקת היונים ע"י שימוש בדוקרנים נגד יונים, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות התקנת הדוקרנים שביצענו לאחרונה עבור לקוחותינו בכל חלקי הארץ, בטבלה ניתן לראות גם כן את המחיר שגבינו מהלקוחות שלנו בסיום ההתקשרות:

התקנת דוקרנים שביצענו:תיאור העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
התקנת דוקרנים על אדן חלוןהתקנו דוקרנים באורך מטר אחד בלבד על אדן חלון בו היונים היו מקננות ובכך הרחקנו אותן. בנוסף ביצענו ניקוי לשלשת יונים מהחלון.350 ₪
התקנת דוקרנים על מצלמה של עסקהתקנו דוקרנים על מצלמה של עסק עליה היונים היו מתיישבות באופן קבוע ובכך הרחקנו אותן.320 ₪
התקנת דוקרנים על מעקההתקנו דוקרנים על מעקה במרפסת של דירה, אורך המעקה עליו בוצעה ההתקנה הוא כ-10 מטרים.750 ₪
התקנת דוקרנים על חומה של ביתהתקנו דוקרנים על חומה של בית, אורך החומה כולה הוא כ-45 מטרים.2,200 ₪

סוגים של דוקרנים נגד יונים

התקנת דוקרנים נגד יונים כוללת שימוש בדוקרנים מסוגים שונים וכעת נפרט את הסוגים השונים:

דוקרנים מנירוסטהדוקרנים העשויים נירוסטה כוללים את בסיס הדוקרן העשוי הן מנירוסטה או מחומר בשם פוליקרובנט – מדובר בחומר שקוף וסינטטי אשר נחשב עמיד לפגעי מזג האוויר. החלק העליון של הדוקרן עשוי קוצים ארוכים מנירוסטה אשר ניצבים במספר זוויות שונות ולא בצורה ישרה בלבד. ניתן להבחין במספר סוגים של דוקרנים העשויים נירוסטה:

דגם N: מדובר בדגם הכולל  שתי שורות של דוקרנים ומיועד להתקנה במקומות צרים כמו למשל מעקות או גגות או צינורות.

דגם Z: דגם זה כולל שלוש  שורות של דוקרנים ומתאים להתקנה במקומות הכוללים מרווח בינוני כמו למשל אדן החלון או מזגנים.

דגם W: מדובר בדגם הכולל ארבע שורות של דוקרנים ומתאים להתקנה במקומות הכוללים מרווח בינוני כמו למשל גגות או מרפסות. בהשוואה לדגמים האחרים, מדובר בדגם אפקטיבי למדי הכולל מספר רב של דוקרנים וכך נמנעת מהיונים אפשרות לקנן.

דוקרנים מפלסטיק: נוסף על כך, ניתן למצוא גם דוקרנים מפלסטיק הנחשבים זולים יותר. מדובר בדוקרנים אשר יושבים בזווית ישרה וכך היונים עשויות להצליח לקנן. הפלסטיק מתייבש במהירות בה בעקבות החשיפה לשמש ואף צובר רטיבות.

שיטות להתקנת דוקרנים נגד יונים

קיימות שיטות התקנת דוקרנים נגד יונים וכעת נפרט על השיטות השונות:

הדבקה:  קיימת אפשרות להדביק את הדוקרנים באמצעות שימוש בדבק ייחודי הכולל בסיס סליקון בשם סיקה- מדובר בהדבקה יעילה ואפקטיבית לאורך זמן, אך מחזיקה זמן קצר יותר בהשוואה להתקנת דוקרנים באמצעות קדיחה.

קדיחה: מדובר בשיטת התקנה אשר כוללת קדיחה והברגה של הדוקרנים הנחשבת עמידה לאורך זמן רב. חשוב להבין על איזה משטח מתקינים את הדוקרנים בעת הבחירה בקדיחה. קדיחה של דוקרנים נגד יונים בצינור ברזל לא תחשב אפקטיבית במיוחד בשל הפגיעה בצינור ולכן חשוב ביותר להבין את הסביבה ולדעת בדיוק מהו המקום המתאים ביותר לבצע את הקדיחה במטרה להרחיק את היונים.

התקנת דוקרנים נגד יונים באמצעות מתקין מקצועי

אמנם יש אפשרות לבצע התקנת דוקרנים  נגד יונים באופן עצמאי ללא סיוע של מומחים בתחום ובאמצעות רכישת חומרים באופן עצמאי, הדבר יעיל במיוחד במקומות נמוכים ובהתקנה פשוטה במקום כמו אדן החלון. ניתן לקנות דוקרנים באופן עצמאי, אך עליכם להביא בחשבון כי התקנה מקצועית ולאורך זמן רב יש לעשות רק עם מתקין מקצועי בעל ניסיון רב בתחום.

עמידות: בבואכם להזמין מתקין מקצועי, אתם יכולים להיות בטוחים כי תזכו להתקנה מקצועית אשר תהיה עמידה לאורך זמן רב ולא תצטרכו לראות את היונים בבית.

בחירה בשיטה המתאימה: מתקין מקצועי יבחר את השיטה המתאימה ביותר- בין אם מדובר בדוקרנים מנירוסטה או בין אם מדובר בדוקרנים מפלסטיק בהתאם למקום והסביבה. במסגרת עבודתו הוא יבחן היטב את המקום בו יש להתקין את הדוקרנים ויבחר להתקין את הדוקרנים המתאימים ביותר.

התקנה בגובה: כאשר מדובר על התקנה במקומות גבוהים יותר, חשוב ביותר לוודא כי ההתקנה מתבצעת באמצעות שימוש בציוד מקצועי כמו סולם או סנפלינג בהתאם למקום והנגישות.

שאלות ותשובות בנושא התקנת דוקרנים נגד יונים

המחיר עבור התקנת דוקרנים נגד יונים הוא לפי מטר, המחיר הוא בין 70-100 ש"ח למטר כשמינימום ההזמנה הוא 250 ש"ח.

כן, אנחנו נותנים אחריות לתקופה ארוכה מאוד בה אנחנו מבטיחים כי הדוקרנים ימשיכו לפעול לצורך הרחקת היונים.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם