התקנת רשת נגד יונים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה

סובלים מיונים שמקננות באזור מסתור הכביסה [מרפסת שירות] או במקומות אחרים בבית? אנו בפשפשג'וק מבצעים התקנת רשת נגד יונים ביעילות ובמקצועיות, הרשתות שלנו הן האיכותיות ביותר, ההתקנה האיכותית שלהן גורמת לרשת להישאר תלויה שנים רבות [עם אחריות בכתב] ולמנוע מהיונים להיכנס פנימה לצמיתות. לקוחות רבים כבר יודעים שכאשר מדובר בהתקנת רשת להרחקת יונים – אנחנו החברה המובילה בתחום, ניתן לראות זאת לפי כמות ההמלצות המפרגנות עלינו ברחבי הרשת.

היונים משתלטות את הבניינים ומקוננות במקומות שונים כמו על הגגות או במסתורי כביסה. הנוכחות של היונים נחשבת בלתי נסבלת במיוחד בשל הרעש , הלכלוך וגם בשל המחלות השונות אשר היונים מעבירות. לכן, יש צורך למצוא פתרון בדמות התקנת רשת נגד יונים אשר תמנע את הכניסה של היונים לבית וכתוצאה מכך היונים לא יהוו מטרד עבורכם.

רוצים להזמין התקנת רשת נגד יונים? הגעתם למובילים בהרחקת יונים!
התקנת רשת איכותית ביותר שנשארת תלויה לנצח 

התחייבות בכתב להרחקת היונים לתקופה ארוכה מאוד 
אני מספקים גם שירותים נוספים כמו ניקוי מסתור הכביסה 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ להיפטר מהיוניםהתקנת רשת נגד יונים

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הנה חלק מפעולות התקנת הרשתות שביצענו

אנו בפשפשג'וק נקראים לבצע פעולות רבות בתחום התקנת הרשתות, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מההתקנות שביצענו לאחרונה עבור לקוחותינו, הפירוט כולל את המחירים אותם גבינו מלקוחותינו בסיום השירות [המחירים אינם כוללים ביצוע ניקוי לשלשת יונים]:

התקנת רשתות שביצענו:תיאור העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
התקנת רשת במסתור כביסההתקנו רשת במסתור כביסה נגד יונים, בכך מנענו מהיונים להמשיך ולהיכנס אל תוך המסתור.1,000 ₪
התקנת רשת במרפסת שירותהתקנו רשת במרפסת שירות בצורה ר', מנענו מהיונים להמשיך ולהיכנס אל תוך המרפסת לנצח.1,350 ₪
התקנת רשת במרפסת שמשהתקנו רשת במרפסת השמש ע"י סגירה של כל המרפסת באמצעות שימוש ברשתות איכותיות.1,800 ₪
התקנת רשת בחלוןהתקנו רשת נגד יונים בחלון של מבנה אליו היו נכנסות יונים רבות דרך התריסים.400 ₪

אילו סוגי רשתות קיימים

רשת שקופה: ניתן למצוא היום רשת שקופה המגיעה במגוון רחב של מידות. חשוב לזכור כי ככל שהעובי של החוט יהיה עבה יותר, כך הרשת תהיה חזקה יותר. כאשר התקנת רשת נגד יונים מתבצעת בצורה טובה ואיכותית קשה להבחין ברשת. נדגיש כי רשת אחת יכולה להגן על מקומות רבים מפני כניסה של יונים ונחשבת לפתרון אפקטיבי ביותר עבור הרחקת יונים מקצועית. כאשר הרשת מותקנת היטב קשה להבחין בה ממרחק של מספר מטרים. רשת להרחקת יונים אחת יכולה להגן על מקומות רבים מפני בעלי כנף, והיא הפתרון החסכוני ביותר להרחקתם מאזורי הקינון, מסתורי כביסה ועוד.

רשת בצבע אבן: מדובר באמצעי פופולרי להרחקת יונים במקומות שונים בבית כמו במסתורי כביסה או מערכות מיזוג אוויר. כאשר הרשת עשויה מחומר בשם פוליאתילן היא נחשבת עמידה ביותר בתנאי השטח ומאפשרת להרחיק את היונים בצורה אפקטיבית. רשת מתוחה בגודל המתאים נחשבת לפתרון איכותי לבעיה של היונים.  כמו כן. הרשת עמידה בפני קרני  UV ואינה סופגת מים או נרקבת.

יתרונות של התקנת הרשת

התקנת רשת נגד יונים כוללת לא מעט יתרונות כאשר אנו נפרט את היתרונות כעת:

ידידותי עבור היוניםאין מדובר בפתרון הגורם כאבים ליונים ופוגע ביכולת התעופה שלהן, אלא פתרון הומני אשר גורם להן להתרחק מהמקום ולחפש מקום אחר לקינון.

יעילות לטווח ארוך: מדובר על פתרון אפקטיבי לטווח ארוך. היום ניתן למצוא שלל רשתות איכותיות המחזיקות מעמד לאורך זמן רב ועמידות בתנאי מזג האוויר. כאשר ההתקנה מתבצעת בצורה אפקטיבית,הרי הרשת יעילה לאורך תקופה ארוכה ואין חשש מפני כניסת יונים לבית.

מחיר: בהשוואה לשיטות האחרות של הרחקת יונים הכוללות אמצעים הגורמים אי נחת ליונים וגם נחשבים יקרים יותר, רכישת רשת לצורך הרחקת יונים אינה נחשבת יקרה במיוחד.

התקנת רשת נגד יונים על ידי בעל מקצוע

התקנת רשת נגד יונים תעשה באמצעות בעל מקצוע מיומן אשר לו ניסיון רב בתחום על מנת שתהיה לכם האפשרות ליהנות משקט והיונים לא יהוו מטרד עבורכם. הנה מספר סיבות לבחור באיש מקצוע לצורך ההתקנה:

מהירות: איש מקצוע בעל ניסיון רב יבצע את עבודת ההתקנה במהירות האפשרית תוך שמירה על בטיחות במידה והוא יידרש להגיע למקומות גבוהים לצורך התקנת הרשת.

בחירת רשת מתאימה: איש מקצוע בעל ניסיון רב בתחום יבחר רשת מתאימה בהתאם למבנה והמאפיינים השונים של הסביבה במטרה לאפשר את ביצוע ההרחקה בצורה הטובה ביותר. בחירת רשת מתאימה נחשבת לאמצעי הטוב ביותר להרחקת יונים ואילו בחירת רשת שאינה מתאימה עשויה להוביל לאי הצלחה של העניין.

ציוד מקצועי: במידה ויהיה צורך להגיע למקום גבוה במטרה להתקין את הרשת, מרחיק יונים מקצועי יעשה שימוש בציוד מתקדם כמו סנפלינג על מנת לבצע את ההתקנה בצורה בטוחה ככל הניתן. רק מתקין רשת מקצועי אשר לו הציוד הדרוש יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר וימנע ממצב של תאונה ביתית אשר עשויה להתרחש כאשר לא מבצעים את ההתקנה בצורה מקצועית.

אחריות על העבודה: מרחיק יונים מקצועי אמנם יגבה סכום כסף לא זול על העבודה, אבל יאפשר לכם לקבל אחריות על ביצוע העבודה. במידה והרשת לא תהיה אפקטיבית ולא תסייע בהרחקה של יונים, הרי יהיה לכם כתובת ותוכלו לפנות אליו לצורך התקנה נוספת. אין ספק כי מדובר ביתרון משמעותי בהשוואה להתקנה עצמית.

שאלות ותשובות בנושא התקנת רשתות נגד יונים

התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה עולה בדרך כלל בין 500-1200 ש"ח תלוי בגודל המסתור.

אנו נותנים תעודת אחריות בכתב אשר מבטיחה כי היונים יורחקו והרשת תישאר תקינה למספר רב של שנים.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם