רשת נגד יונים לבניין

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי התקנת רשת נגד יונים לבניין

היונים מקננות בבניין שלכם? נמאס לכם להיתקל בצואת יונים במסתור הכביסה, בגג או במרפסת? זה הזמן להתקין רשת נגד יונים לבניין. התקנת רשת יונים לבניין מבצעים רק דרך פשפשג'וק. התקנת רשת מהחומר האיכותי ביותר בשוק על ידי מרחיק יונים מקצועי ומוסמך עם אחריות מלאה.

התקנה של רשת נגד יונים בבניין מאפשרת לכם ליהנות מטיפול מקיף של מפגעי היונים. אם בעבר היו שיטות הרחקה אכזריות אשר כללו השמדה של היונים היום ניתן למצוא מגוון רחב של שיטות להרחקת יונים ובין היתר רשתות. כאשר ההתקנה נעשית בצורה מקצועית ניתן לוודא כי היונים לא יגרמו נזק.

רוצים להתקין רשת נגד יונים לבניין? הגעתם למובילים בהרחקת היונים בעיר!
רשת יונים מהחומר האיכותי ביותר בשוק 
✅
התחייבות בכתב להרחקת היונים לתקופה ארוכה מאוד ✅
מגוון שיטות להרחקת יונים ✅
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ✅
מעל 20 שנות ניסיון בתחום ✅
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות ברחבי הארץ להיפטר מהיונים.רשת יונים לבניין

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הנה חלק מהתקנות רשת יונים לבניין שביצענו לאחרונה

התקנת רשת יונים בבניין היא צעד משמעותי בהרחקת המטרדים המעופפים שאוהבים לקנן בבניינים. אצלנו בפשפשג'וק מתקינים את הרשתות האיכותיות בשוק העשויות מהחומרים העמידים ביותר עם שירות הכולל אחריות. ביצענו כבר אלפי התקנות בכל הארץ ולפניכם טבלה המציגה את חלק מפעולות התקנת רשתות נגד יונים שביצענו לאחרונה כמו גם מחיר השירות:
*(כאן ניתן לראות פעולות הרחקת יונים אחרות שביצענו)

התקנת רשת יונים לבניין שביצענו לאחרונה:אופן ההתקנה:מחיר השירות:
התקנת רשת בבניין 4 קומות בגבעתייםהתקנו רשת יונים מתקדמת על צד הבניין ובכך מנענו את קינון היונים בבניין.3,000 ₪
התקנת רשת נגד יונים בבניין 7 קומות בהרצליההתקנו את רשת שקופה נגד יונים בארבעת הצדדים של הבניין ובכך מנענו באופן מוחלט את קינון היונים בבניין.9,000 ₪
התקנת רשת נגד יונים ומיינות בבניין 10 קומות בהרצליה.התקנו רשת מונופילמנט מיוחדת נגד יונים ונגד מיינות על גבי 2 צידי הבניין.8,000 ₪

*תוספת חיטוי וניקוי של צואת יונים משתנה בהתאם לגודל השטח הצריך חיטוי ומצב המקום, הצעות המחיר ניתנות בנפרד עבור כל מסתור ומסתור בהתאם למצב הספציפי שלו באותו הרגע, כמובן שכמות הצואה במסתור וצפיפות המסתור משפיעים על הצעת המחיר, במידה ואנחנו מבצעים את העבודה לכמות גדולה של מסתורים המחירים עבור הניקויים ינועו בין 200-400 ש"ח לכל מסתור.

מהי רשת יונים לבניין?

התקנה של רשת יונים לבניין נחשבת לאחת השיטות הטובות ביותר. מדובר בשיטה שאינה פוגעת ביונים אלא רק גורמת להרחקה של היונים. התקנת הרשת מבטיחה את ההרחקה של היונים והיונים בוחרות לקנן באזורים אחרים. הרשת מתאימה לגידור של חללים בהם היונים מוצאות מסתור כמו מסתורי כביסה או פתחי אוורור. 

אפשרות להתקין בכל בניין: כיום אפשר להתקין את הרשת בכל בניין. ההתקנה חייבת להתבצע על ידי מומחה בתחום בשל העובדה כי מדובר בעבודה בגובה. 

סגירה של החללים: יש לסגור את החללים השונים בבניין באמצעות רשת רק לאחר ההרחקה של היונים. 

חשוב לאתר את קני היונים: חשוב ביותר לאתר את קני היונים ולהרחיקם וכן חשוב לבצע חיטוי את האזור. 

ניקוי לשלשת: נוסף על זאת, יש לנקות את הלשלשת וכן לדאוג לפתיחה של פתחי הניקוז אשר נסתמו כתוצאה מהלשלשת.

ישנם סוגים שונים של רשתות להרחקת יונים

על מנת להרחיק את היונים מהבניין ניתן למצוא מספר רשתות שונות: 

רשת פוליאתלין: רשת יונים לבניין מסוג זה נחשבת לחזקה ועמידה במיוחד. הרשת עשויה מחוטים של פוליאתילן ועמידה מפני מזג האוויר. 

רשת שקופה: רשת מסוג זה נחשבת לפתרון יעיל במיוחד אבל נחשבת פחות עמידה בהשוואה לרשת רגילה. מדובר בפתרון אפקטיבי במיוחד המתאים למקומות מוצלים. 

על מנת ליהנות מהתקנה אפקטיבית, ראוי לשכור את השירות של איש מקצוע בתחום אשר יהיה ביכולתו לבחון את הסביבה ולהחליט על התקנת הרשת  המתאימה ביותר.

מה כוללים השלבים של התקנת רשת נגד יונים לבניין?

ישנם מספר שלבים הכוללים התקנת רשת יונים לבניין: 

הגעה לבית הלקוח על מנת לבצע מדידות: על מרחיק היונים להגיע לבית הלקוח במטרה לבצע מדידות של החללים בהם מעוניינים להתקין את הרשת.  שימו לב, ללא מדידות התוצאה  עשויה להיות לא מתאימה ויהיה קושי בהרחקת היונים כאשר הרשת לא תהיה במידה המתאימה. 

הכנת הרשת: בשלב הבא, צוות מקצועי מכין את הרשת בהתאם למידה המדויקת לרבות גזירות וחיזוקים במטרה לתלות את הרשת. הכנת הרשת נחשבת לאחד השלבים החשובים והחיוניים ביותר. 

הרחקת היונים: רגע לפני התקנת הרשת חשוב ביותר להרחיק את היונים מהמקום.  ניתן לבצע ניקיון יסודי של המקום על מנת להבטיח את ההרחקה של היונים. 

קדיחה של חורים בקירות: בשלב הבא המתקין קודח חורים בקירות במטרה להבריג את הווים. 

מתיחה של הרשת: בשלב הבא יש להשחיל את הכבל על הווים במטרה למתוח את הכבל כדי לגרום לרשת להיות יציבה. במידה והרשת לא תהיה יציבה, היונים עשויות לסבול. 

מחיר התקנה: נציין כי מחיר ההתקנה אינו זהה אלא משתנה בהתאם למספר פרמטרים כמו למשל סוג הרשת, מורכבות העבודה וגם הציוד הנדרש. לעתים יהיה צורך בביצוע עבודה בגובה ולצורך כך יש לעשות שימוש בסנפלינג או מנוף .נציין כי המחיר הממוצע להתקנה של רשת מתחיל מ-600 ש"ח ומעלה. 

אחריות: בסיום ההתקנה המתקין מעניק אחריות על ביצוע העבודה, כך במקרה של שאלות או צורך בהתקנה נוספת יהיה למי לפנות. האחריות מאפשרת לכם לדעת כי ההתקנה בוצעה על ידי בעלי מקצוע אשר דואגים להתקנה איכותית.

שאלות ותשובות בנושא רשת נגד יונים לבניין

האחריות על הרשת תקפה ל-9 שנים שבהן ביקורים נוספים לתחזוק הרשת במקרה הצורך הן ללא עלות.

אנו מספקים שירות זה כבר למעלה מ-15 שנים, כל הלקוחות שלנו מרוצים וניתן לראות את כמות ההמלצות הגדולה ברחבי הרשת.

כמובן, ישנן דרכים נוספות להרחיק יונים כמו התקנת פסי דריכה או התקנת דוקרנים המתאימים יותר או פחות בסיטואציות שונות. אך לרוב הפתרון האידאלי להרחקת יונים בבניין הוא התקנת רשת.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם