לוכד נחשים באשדוד

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד נחשים באשדוד

נתקלתם בנחש בחצר הבית או בשטחים שמסביב לביתכם? עליכם להזמין במהרה לוכד נחשים ! אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירותי לוכד נחשים באשדוד במהירות האפשרית, הלוכדים שלנו מגיעים לכל מקום בתוך כ-30 דקות בממוצע, כל הלוכדים המועסקים על ידינו, מחזיקים ברישיון ובהסמכה המתאימה ע"י רשות הטבע והגנים, הם יודעים בדיוק מה לעשות ואיך לבצע את הלכידה במהירות מבלי להשאיר לנחש סיכוי לברוח.

אם הבחנתם בנחש בשעת לילה מאוחרת, הרי חשוב ביותר לקרוא לשירות של לוכד נחשים מקצועי. לוכד נחשים באשדוד צריך להיות זמין עבורכם בכל שעות היממה ולהגיע עם הציוד המתאים. שימו לב, לא כדאי לנסות ללכוד את הנחש בכוחות עצמכם מחשש להכשה אשר עשויה להסתיים בבית חולים.

מחפשים לוכד נחשים באשדוד? הגעתם ללוכד המקצועי ביותר בעיר!
לכידת נחשים במהירות וביעילות עם 100% תוצאות 

שירות מהיר מעכשיו-לעכשיו תוך 30 דקות 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר למאות לקוחות באשדוד ללכוד את הנחשים.לוכד נחשים באשדוד

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הנה חלק מהפעולות שביצענו נגד נחשים באשדוד

אנו בפשפשג'וק מקבלים פניות רבות מתושבי אשדוד בתקופת הקיץ לספק להם שירותי לכידת נחשים ברחבי העיר, אנו מספקים את השירותים הללו גם למגזר הפרטי וגם למגזר העסקי והמוסדי בפריסה ארצית, בטבלה שלפניכם ניתן לראות חלק מפעולות לכידת הנחשים שביצענו לאחרונה עבור תושבים בעיר אשדוד:

*כאן ניתן לראות פעולות הדברה באשדוד שביצענו

לכידות נחשים שביצענו באשדוד:תיאור העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת נחש בחוף הים באשדודרוחצים בחוף נתקלו בחולות שליד אחד החופים בנחש, לוכד הנחשים הגיע למקום במהירות ולכד את הנחש.500 ₪
לכידת נחש במרכז קניות באשדודהלוכד הגיע למקום וביצע סריקות לאיתור הנחש, לאחר מכן לכד אותו.600 ₪
לכידת נחש צפע בשטח של דירה פרטית באשדודהוזמנו להגיע ולכוד נחש בשטחה של דירה פרטית בעיר אשדוד, לאחר חיפושים איתר הלוכד את הצפע מתחת לדק בחצר ולכד אותו.700 ₪
לכידת נחש בחצר בית פרטי באשדודהוזמנו להגיע וללכוד נחש בחצר בית פרטי, זיהינו את הנחש ולכדנו אותו במהירות.500 ₪

מיהו לוכד נחשים מקצועי?

לוכד נחשים באשדוד נחשב לאיש מקצוע אשר עשוי במקרים מסוימים להציל חיים של אנשים אשר הוכשו בידי נחש ןנזקקו לאחר מכן לקבלת טיפול רפואי בבית החולים. כאשר מדובר על מפגש עם נחש ארסי, הרי החשש והנזק משמעותיים בצורה גדולה ולכן אין מקום לטעויות אלא להזמין איש מקצוע בתחום. במסגרת עבודתו של לוכד נחשים מקצועי הוא יגיע עם הציוד המתאים ללכידה של הנחש: 

בגדי עבודה: על הלוכד להגיע עם בגדי עבודה מיוחדים ולא בגדים רגילים על מנת ללכוד את הנחש. הגעה עם בגדי עבודה מאפשרת ללכוד לבצע את העבודה בצורה טובה ללא כל חשש מפני פגיעה. 

ציוד מגן: נוסף על זאת, על הלוכד להיעזר בציוד מגן אשר יסייע לו ללכוד את הנחש בצורה מהירה ויעילה. הציוד אשר הלוכד מגיע עימו מסייע לו להתגונן מפני הכשה של הנחש. 

לכידה באמצעות שק: לוכד הנחשים יעשה שימוש במכשיר מיוחד בשם לוכדן המיועד ללכידה של נחשים ולאחר מכן יניח את הנחש בשק.  המטרה של השק היא להבטיח כי הנחש לא יברח למקומות אחרים. 

שחרור של הנחש בטבע: בהתאם לחוק, הנחש נחשב לחיה מוגנת אשר חל איסור לפגוע בה. פגיעה הנחש עשויה להוביל לתשלום קנס כספי או אפילו מאסר ולכן על הלוכד לבצע את הלכידה ואחר מכן להקפיד ולשחרר את הנחש במקום פתוח בהתאם לנהלים המקובלים של שמורת הטבע. עליו לעמוד בקשר עם הפקחים על מנת לשחרר את הנחש במקום מותר על פי החוק.

לוכד נחשים 24 שעות ביממה

על לוכד הנחשים להיות זמין עבור הלקוחות שלו בכל שעות היממה, בין אם מדובר על שעות הבוקר או בין אם מדובר על שעות הערב ובכל יום במטרה לסייע להם. אין לדעת מתי הנחש צפוי להגיע לביקור ולכן חשוב ביותר להיות מוכנים עבור הלקוחות. 

מוכנות לכל תרחיש: על לוכד הנחשים להיות מוכן לכל קריאה ולכל תרחיש ולהגיע בזמן הקצר ביותר. 

יצירת רוגע: הימצאות של לוכד נחשים בבית מאפשרת לדיירים להרגיש רוגע ולכן במסגרת עבודתו עליו להרגיע את הדיירים בבית ולגרום להם להרגיש נינוחים. 

בטחון: זאת ועוד, במסגרת עבודתו לוכד הנחשים צריך לאפשר לדיירים להרגיש תחושת בטחון. כאשר הוא נמצא באזור הם יכולים להיות רגועים ולדעת שיש מי שמבצע את פעולת הלכידה בצורה הטובה ביותר.

למה כדאי לקרוא ללוכד נחשים מיומן?

הבחנתם בנחש בבית? לא מומלץ לנסות ללכוד את הנחש בכוחות עצמכם, אבל כן חשוב לשמור עם הנחש על קשר עין על מנת לסייע ללוכד לאתר אותו בצורה מהירה ביותר. ישנן מספר סיבות אשר בגינן יש לקרוא לשירות של לוכד נחשים באשדוד אשר מיומן בעבודתו: 

הכשרה מקצועית: במסגרת עבודתו לוכד נחשים מוסמך עובר הכשרה מקצועית ויש ביכולתו להכיר את כל הזנים השונים של הנחשים. 

בחינה של סביבת המגורים: יתרה מזאת, לוכד נחשים מקצועי יבחן את כל סביבת המגורים וגם את הסביבה הרחוקה יותר על מנת לאתר את הנחש. 

שימוש בציוד מתקדם: במסגרת עבודתו לוכד נחשים מקצועי יעשה שימוש בציוד מתקדם על מנת לבצע את הלכידה בצורה הטובה ביותר.

שאלות ותשובות בנושא לכידת נחשים באשדוד

לוכד נחשים באשדוד יגיע אליכם תוך פחות משעה, אנו מגיעים ללקוחותינו בממוצע תוך כ-30 דקות.

אנו מספקים שירותי לוכד נחשים באשדוד כבר למעלה מ-10 שנים, ניתן למצוא עלינו אינספור המלצות ברשת האינטרנט.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם