לוכד נחשים בחיפה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד נחשים בחיפה

התקלות עם נחש זה בוודאי מפתיע ולא נעים, אך אל דאגה – אנחנו בפשפשג'וק נוכל לשלוח אליכם במהירות לוכד נחשים בחיפה, מקצועי ומיומן, בעל ניסיון ורישיון ע"י רשות הטבע והגנים. אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירות זה ללקוחותינו כבר מספר רב של שנים, אנו עושים זאת במקצועיות רבה, ומגיעים אל הלקוחות במהירות האפשרית (כ-30 דקות בממוצע).

במקרה בו הבחנתם בנחש באזור המגורים שלכם בחיפה, הרי הדבר מחייב קריאה לבעל מקצוע מומחה- לוכד נחשים בחיפה אשר יגיע ובאמצעות הידע והציוד המקצועי שלנו יבצע לכידה של הנחש. במקרה בו מדובר על נחש ארסי, אנשים עשויים להימצא בסכנה ולכן קיימת חשיבות עליונה לדאוג להזמין בעל מקצוע בתחום.

רוצים להזמין לוכד נחשים בחיפה? הגעתם ללוכד הכי מקצועי בעיר!
לכידת נחשים במהירות וביעילות עם 100% תוצאות 

שירות מהיר מעכשיו-לעכשיו תוך 30 דקות 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר חיפה ללכוד את הנחשיםלוכד נחשים בחיפה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הנה חלק מהפעולות שביצענו נגד נחשים בחיפה

אנו מקבלים פניות רבות מתושבי העיר חיפה בבקשה לבצע עבורם לכידת נחשים, תושבי העיר יודעים שכאשר ישנו נחש באזור, יש רק כתובת אחת לפנות אליה, והכתובת הזו היא אנחנו. לפניכם ניתן לראות חלק מפעולות לכידת הנחשים שביצענו לאחרונה באזור העיר חיפה, ניתן לראות גם את פירוט השירות והמחירים שגבינו מלקוחותינו בעיר:

*כאן ניתן לראות פעולות הדברה בחיפה שביצענו

לכידות נחשים שביצענו בחיפה:תיאור העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת נחש בתוך מבנה נטוש בחיפהדווחנו על נחש שנמצא בתוך מבנה נטוש בחיפה, הגענו במהירות, איתרנו אותו ולכדנו אותו.500 ₪
לכידת נחש צפע בשדה בחיפהדווחו על נחש שנמצא בתוך שדה בחיפה, הגענו במהירות, זיהינו ולכדנו אותו.450 ₪
לכידת נחש צפע בשטח של דירה פרטיתהוזמנו להגיע ולכוד נחש בשטחה של דירה פרטית בעיר חיפה, לאחר חיפושים רבים בלילה הצלחנו למצוא נחפש צפע וללכוד אותו.850 ₪
לכידת נחש במקלט של בנייןהוזמנו להגיע וללכוד נחש בתוך מקלט של דירה, זיהינו את הנחש ולכדנו אותו במהירות.500 ₪

ציוד ללכידת נחשים

במקרה של לוכד נחשים בחיפה עליו להגיע עם הציוד הדרוש לביצוע הלכידה כמו כלי עבודה שונים וכן ציוד אחסון מתאים בו ניתן לאחסן את הנחש עד לשחרורו בטבע. בגדי העבודה שלו חיוניים ביותר על מנת לבצע את הלכידה בצורה אפקטיבית.

מה כוללת עבודתו של לוכד הנחשים

במסגרת עבודתו של לוכד נחשים בחיפה הוא מבצע בדיקה מקיפה של הבית ובוחן היטב מקומות בהם הנחש עשוי להסתתר- אדמה אשר ביכולתו להתחפר בה או רהיטים ישנים או גרוטאות ישנות. במסגרת התפקיד שלו הוא מזיז בצורה עדינה את הפריטים השונים על מנת לבדוק האם הנחש נמצא שם או במקום אחר על מנת לזהות את מקום המסתור שלו ולמנוע מאנשים להתקרב אליו. רבים אינם יודעים זאת, אבל מרבית הנחשים לא ממש מעוניינים בקרבה עם בני אדם והם מעדיפים לברוח.

הכשרה של לוכד נחשים

במסגרת ההשכלה שלו לוכד נחשים לומד לזהות סוגי נחשים שונים ומפגין בקיאות בדרכי לכידה על מנת לבחון היטב את סביבת המגורים במטרה לאתר את הנחש או להיות בטוח שהוא זחל למקום רחוק מטווח המגורים.  בשל העובדה כי נחשים נחשבים לחיה מוגנת בטבע, אסור להרוג אותם אלא יש לדאוג ללכוד אותם ולשחרר בטבע.

היתקלות עם נחש

במקרה של היתקלות עם נחש הדבר עשוי להסתיים בהכשה ולכן קיימת חשיבות רבה להסתייע בשירות של לוכד נחשים מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום. הכשה נחשב למצב חירום אשר דורש פינוי לבית חולים, בייחוד כאשר מדובר על נחש ארסי והארס שלו עשוי להיות מסוכן. במידה ויש לכם אפשרות לצלם את הנחש, הרי זה יכול לסייע ללוכד הנחשים. במידה והנחש הכיש אתכם, חשוב מאוד לא להשתהות אלא לקרוא מיד לשירות של מגן דוד אדום. בהתאם לסוג הנחש, הצוות הרפואי יחליט על קבלת הטיפול המתאים ביותר. במקרה בו הנחש אינו ארסי, הפגיעות חיצוניות וחלקן אף צורבות אך חולפות תוך זמן קצר.

תנו ללוכד הנחשים לבצע את העבודה

לוכד נחשים מקצועי יבצע את הלכידה של הנחש בצורה המקצועית ביותר תוך שימוש בכלים המקצועיים העומדים לרשותו ואף יגיע במהירות האפשרית לביצוע הלכידה על מנת לא לגרום לאנשים לחכות זמן רב. כאשר מדובר על לכידה של נחש, כל דקה חשובה ולכן על הלוכד להגיע במהירות האפשרית.

לכידת נחשים מחיר

לכידת נחשים אינה פעולה אשר המחיר עבורה אחיד אלא מדובר על פעולה מורכבת המצריכה את הכלים המתאימים ואת הידע המתאים .לפיכך, המחיר נקבע בהתאם למורכבות הפעולה וזמן הלכידה. מחיר עבור לכידת נחשים מתחיל מ-500 ש"ח ומגיע גם ל-800 ש"ח.

לכידה של נחשים 24 שעות ביממה

ישנם מקרים בהם יש צורך להזמין לוכד נחשים בחיפה בשעות הלילה המאוחרות.  כמו בעלי מקצוע אחרים העובדים מסביב לשעון, כך גם לוכד נחשים המציע שירות בכל שעות היממה לקהל הלקוחות.

לוכד נחשים 24 שעות ביממה יגיע למקום על מנת ללכוד את הנחש בצורה הטובה ביותר. בין אם מדובר בשעות הבוקר המוקדמות או בין אם מדובר בשעות הערב המאוחרות, לוכד הנחשים יגיע בכל שעה נתונה על מנת לסייע לכם.

שאלות ותשובות בנושא לכידת נחשים בחיפה

לוכד נחשים בחיפה יגיע אליכם תוך פחות משעה, אנו מגיעים ללקוחותינו בממוצע תוך כ-30 דקות.

אנו מספקים שירותי לוכד נחשים בחיפה כבר למעלה מ-10 שנים, ניתן למצוא עלינו אינספור המלצות ברשת האינטרנט.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם