לוכד נחשים ברמלה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד נחשים ברמלה

נחשים בדרך כלל יוצאים לקראת עונת הקיץ ואפשר להיתקל בהם בהרבה מקומות. כשזה קורה יש צורך בשירותיו של לוכד נחשים ברמלה. לוכד נחשים מקצועי המוסמך על ידי רשות הטבע והגנים ללכידת כל סוגי הנחשים, ארסיים ושאינם ארסיים. לוכד נחשים דרך פשפשג'וק ילכוד את הנחש במהירות וביעילות. אז הזמינו עכשיו לוכד נחשים ברמלה.

נתקלתם בנחש ברמלה? ההמלצה היא לא לנסות ללכוד את הנחש בצורה מקצועית. לכידה של נחש מצריכה ידע רב וגם הסמכה מטעם רשות הטבע והגנים. לוכד נחשים ברמלה אשר עבר בהצלחה את הקורס ולמד את התכנים בקורס יבצע את הלכידה בצורה טובה. אם ראיתם נחש- חשוב ביותר להתקשר מיד ללוכד נחשים מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום אשר יגיע עם מכשור מיוחד לצורך הלכידה.

צריכים שירות של לוכד נחשים ברמלה? הגעתם למקום הנכון!
לכידת נחשים במהירות וביעילות עם 100% תוצאות 

הגעה מהירה תוך 30 דקות 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק
לוכד מקצועי ומוסמך 

מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר למאות לקוחות ברמלה ללכוד את הנחשים.לוכד נחשים ברמלה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הנה חלק מהפעולות שביצענו לאחרונה נגד נחשים ברמלה

אנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר רמלה כבר שנים רבות, כשבמהלכן ביצענו בין היתר גם פעולות לכידת נחשים ברמלה. לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות לכידת הנחשים שביצענו עבור תושבי העיר, השירות ניתן לכל סוגי הלקוחות (הפרטי, העסקי והמוסדי) במהירות האפשרית ובמחירים הוגנים:

*כאן ניתן לראות פעולות הדברה ברמלה שביצענו

לכידות נחשים שביצענו ברמלה:תיאור העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת נחש במתנ"ס ברמלהדווח לנו על נחש במתנ"ס ברמלה, לוכד הנחשים הגיע במהירות, איתר את הנחש ולכד אותו.500 ₪
לכידת נחש בבית קפה ברמלההנחש שנכנס למטבח בית הקפה מהכניסה האחורית הסתתר מתחת לנירוסטה שבמטבח, אך הלוכד איתר אותו במהלך הסריקות ולכד אותו.600 ₪
לכידת נחש בשטח של דירה פרטית ברמלההוזמנו להגיע ללכוד נחש בשטחה של דירה פרטית ברמלה, לאחר חיפושים איתר הלוכד את הנחש במרפסת שבחצר ולכד אותו.700 ₪
לכידת נחש במגרש כדורגל ברמלהדווח לנו על נחש במגרש הכדורגל ברמלה, הלוכד הגיע ואיתר את הנחש במלתחות, שם גם לכד אותו.500 ₪

היתר ביצוע עבודה של לוכד נחשים ברמלה

היות ולכם אין את הניסיון הדרוש בלכידה של נחשים, רצוי להזמין איש מקצוע לצורך הלכידה. לעיתים נחשים שאינם ארסיים עשויים לחקות התנהגות של נחשים ארסיים במראה, מה שמכונה בשפה מקצועית בשם מימיקריה. חוסר הזיהוי עשוי להוביל למקרי הכשות אשר היו עשויים להימנע כתוצאה מהזמנת לוכד נחשים מוסמך אשר יש ביכולתו לזהות את הסוגים השונים של הנחשים וכך למנוע מצב של הכשת נחש והזדקקות לטיפול רפואי. 

רגע לפני שאתם מזמינים לוכד נחשים ברמלה, חשוב ביותר לבדוק כי אתם מזמינים את איש המקצוע הטוב והמקצועי ביותר. היום ניתן למצוא לא מעט מומחים בתחום לכידת נחשים, אבל אין ספק כי קיים דגש על היתר ביצוע עבודה. כאשר לוכד נחשים יציג בפניכם היתר ביצוע עבודה תדעו כי מדובר במקצוען אמיתי אשר סיים בהצלחה קורס של רשות הטבע והגנים. על לוכד הנחשים לעמוד בהצלחה בכל הבחינות מטעם הרשות להגנת הטבע על מנת לעבוד בהצלחה בתור לוכד נחשים. 

שימו לב, אי אפשר לעסוק בלכידה של נחשים ללא היתר עבודה כי הדבר נחשב לעבירה של החוק. חשוב לבחון כי לוכד הנחשים אשר הגיע למקום בעל כל האישורים הדרושים. לכידת נחשים ללא ניסיון עשויה להסתיים בהכשה ולכן חשוב לשים דגש על היתר עבודה.

עבודה עם תיאום פקח של שמורות הטבע האזורי

הידעתם? נחש נחשב לחיה מוגנת על פי חוק וחל איסור לפגוע בנחש. לפיכך, במסגרת העבודה של לוכד נחשים ברמלה עליו לעבוד בתיאום מלא עם פקח של שמורות הטבע האזורי במטרה לשחרר את הנחש בשמורות הטבע בהתאם לחוק. 

לאחר פעולת הלכידה אשר תתבצע בתום איתור מקום המסתור של הנחש ולכידתו באמצעות לוכדן ייחודי המבטיח את הלכידה של הנחש בצורה הטובה ביותר- לכידתו מאזור הראש במהירות והנחתו בשק על מנת לא לאפשר לו לברוח.

מהי ההכשרה של לוכד נחשים ברמלה?

לוכד נחשים ברמלה הנו איש מקצוע אשר עבר בהצלחה קורס מטעם רשות הטבע והגנים ועמד במבחנים השונים על מנת לעבוד בתור לוכד נחשים. במסגרת הלימודים הוא צובר ידע רב ומיומנות הדרושה ללכידת הנחשים. במסגרת הלימודים הוא עובר הכשרה מעשית ותיאורטית הכוללת תרגול רב. הנה חלק מנושאי הלימוד: 

סוגי הנחשים בישראל: בישראל ניתן למצוא 41 מינים של נחשים ובין היתר נחשים ארסיים ונחשים שאינם ארסיים. 

מנגנון ההכשה והארס: נוסף על זאת, הוא לומד על מנגנון ההכשה והארס על מנת לסייע לאנשים אשר הוכשו מהנחש עד לפינוי לבית החולים. 

היכרות עם הציוד: במסגרת הלימודים, הוא לומד להכיר את הציוד המיועד ללכידה של הנחשים על מנת לעשות בו שימוש. 

הגשת עזרה ראשונה: במקרה של הכשת נחש, עליו לדעת כיצד להגיש עזרה ראשונה עד לקבלת טיפול רפואי מקיף. 

שחרור הנחש בשמורת טבע: לאחר הלכידה עליו לשחרר את הנחש באחת משמורות הטבע. לצורך כך יש ללמוד את הנהלים המקובלים לשחרור נחש בשמורת טבע לרבות קבלת אישור מטעם השמורה בה הנחש עתיד להשתחרר.

שאלות ותשובות בנושא לכידת נחשים ברמלה

לוכד נחשים ברמלה יגיע אליכם תוך פחות משעה, אנו מגיעים ללקוחותינו בממוצע תוך כ-30 דקות.

אנו מספקים שירותי לוכד נחשים ברמלה כבר למעלה מ-10 שנים, ניתן למצוא עלינו אינספור המלצות ברשת האינטרנט.

מחיר לוכד נחשים נקבע לפי כמה פרמטרים, העיקריים שבהם הם: "האם היה צורך בביצוע סריקות וכמה סריקות?", ושעת הקריאה ללוכד.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם