לוכד נחשים בתל אביב

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד נחשים בתל אביב

נתקלתם בנחש בסביבתכם? דבר ראשון התרחקו ממנו ואל תתקרבו, רק שמרו על קשר עין, לאחר מכן הזמינו לוכד נחשים בתל אביב, לוכד מקצועי עם ניסיון רב שילכוד את הנחש במהירות וירחיק את הסכנה משטח הבית או העסק שלכם. אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירות לוכד נחשים עבור תושבי תל אביב כבר שנים רבות, אנו עושים זאת על הצד הטוב ביותר, מגיעים במהירות לכל לקוח ולקוח ולכל סוגי הלקוחות, וכל זה במחירים משתלמים.

לאור העלייה בחום בתחילת הקיץ ניתן להבחין בנחשים בעיר תל אביב. אם ראיתם נחש בבית, יש לקרוא לאיש מקצוע לוכד נחשים בתל אביב אשר יגיע לצורך לכידה של הנחש באמצעות האמצעים המתקדמים העומדים לרשותו. מכאן אם ראיתם נחש, הרי לא כדאי לנסות ללכוד אותו בכוחות עצמכם אלא להשאיר את העבודה לידי מומחה בתחום.

זקוקים ללוכד נחשים בתל אביב? הגעתם ללוכד המקצועי ביותר בעיר!
לכידת נחשים במהירות וביעילות עם 100% תוצאות 
✅
שירות מהיר מעכשיו-לעכשיו תוך 30 דקות ✅
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ✅
מעל 20 שנות ניסיון בתחום ✅
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר למאות לקוחות בתל אביב ללכוד את הנחשים.לוכד נחשים בתל אביב

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הנה חלק מהפעולות שביצענו נגד נחשים בתל אביב

אנו בפשפשג'וק מספקים שירותי לוכד נחשים בתל אביב עבור תושבי העיר כבר זמן רב, אנו מגיעים במהירות לכל קריאת שירות שנפתחת בתל אביב בזמן ממוצע של כ-30 דקות, הנה חלק מפעולות לכידת הנחשים שביצענו עבור המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי עבור תושבי העיר:

*כאן ניתן לראות פעולות הדברה בתל אביב שביצענו

לכידות נחשים שביצענו בתל אביב:תיאור העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת נחש במבנה נטוש בתל אביבהגענו ללכוד נחש בתוך מבנה נטוש בתל אביב, איתרנו את הנחש ולכדנו אותו במהירות.550 ₪
לכידת נחש בחוף בתל אביברוחצים בחוף דיווחו על נחש, לוכד הנחשים הגיע במהירות ולכד אותו.500 ₪
לכידת נחש במרכז קניות בתל אביבלוכד הנחשים הגיע למרכז הקניות ולאחר סריקות במקום לכד את הנחש.600 ₪
לכידת נחש במחסן עסק בתל אביבדיווחו לנו על נחש שנמצא בתוך מחסן, הגענו במהירות, איתרנו אותו לאחר חיפושים רבים ולכדנו אותו.750 ₪

מתי להזמין לוכד נחשים בתל אביב?

לשאלה מתי להזמין לוכד נחשים בתל אביב התשובה היא בתום שנת החורף. 

התעוררות מתרדמת: בסיומה של שנת החורף הנחשים מתעוררים משנת החורף שלהם בשל ההתחממות. 

מתעוררים לחיפוש אוכל: לאחר תרדמת בעונת החורף, הנחשים מתעוררים רעבים ולראייה ניתן לראות כי בלוטות הארס שלהן מתמלאות. 

חיפוש אחר מקום חם: כאשר הנחשים מתעוררים הם מנסים למצוא מקום חם ולכן ניתן לראותם בבתים בגינות ובטבע. 

איתור מקורות מזון: לנחשים יש חוש ריח מפותח ויש ביכולתם לגלות מקורות מזון ממרחק. אם המזון נמצא בבית, הרי הנחשים בקרבת המקום יאתרו את המזון. נחשים נמשכים למכרסמים שונים כמו למשל חולדות או אוגרים או ציפורים. 

זיהוי מקום המסתור: בעת ההגעה של לוכד נחשים עליו לזהות את מקום המסתור. אם יש לכם בית פרטי, הרי לוכד הנחשים יתחיל בחיפוש הנחש במקומות כמו ערימות גזם או פלטות עץ.

כיצד תרחיקו נחשים באופן עצמאי?

אם נתקלתם בנחש וברצונכם להרחיקו מהמקום, הרי תוכלו לעשות זאת באמצעות מספר דרכים: 

חתול: החתול נחשב לצייד אשר אינו מבחין בין חיה מועילה לבין צעצוע ולכן החתול נחשב ליעיל במיוחד כאשר ברצונכם להרחיק את הנחש מהאזור. 

דאגו לאטום את הבית: אם אין לכם חתול בבית, אבל הבחנתם בנחש, עדיין יש מה לעשות. תוכלו לבצע איטום מקיף בבית. הנחשים ידועים כחיה בעלת כושר מצוין – הנחשים יכולים לטפס ולהגיע למקומות גבוהים במיוחד ויכולים להזדחל דרך מקומות קטנים. על מנת למנוע את ההופעה של הנחשים בבית. לצורך כך, חשוב ביותר לסגור את כל הפתחים בבית ולדאוג לרשת את כל החלונות בבית במטרה לא לאפשר לנחשים להיכנס לבית.

מתי יש לקרוא ללוכד נחשים מוסמך?

אין ספק כי הפגישה עם הנחש אינה נעימה ועשויה לעורר חששות כבדים בקרב רבים. בניגוד אליכם, לוכד נחשים בתל אביב הוא בעל מקצוע אשר רכש הכשרה מתאימה בתחום ויש ביכולתו ללכוד את הנחש בצורה מקצועית. 

שמרו על קשר עין: אם הבחנתם בנחש, הרי כדאי לא לנסות ללכוד את הנחש לבד, אבל כן אפשר לשמור על קשר עין ולוודא כי אתם מבחינים בנחש עד להגעה של לוכד נחשים מקצועי. עד להגעה של לוכד הנחשים חשוב לתת לנחש לזחול ולהקפיד לזהות את המסלול שלו. 

במקרה של הכשה: כאשר מדובר על הכשה על ידי נחש, חשוב ביותר לקרוא ללוכד מוסמך על מנת להתפנות ולטפל בהכשה כמה שיותר מהר על מנת לא לגרום נזק בריאותי. טיפול מהיר עשוי למנוע החמרה במצב ולכן חשוב להגיע לקבלת טיפול רפואי אשר במסגרתו יש לקבע את המקום המוכש. נוסף על כך, חשוב ביותר לא לחתוך את מקום ההכשה וגם לא לנסות להניח חוסם עורקים. 

לכידה תוך הקפדה על כללי זהירות: לוכד נחשים מוסמך יקפיד לבצע את הלכידה תוך הקפדה על כללי הזהירות הדרושים ועבודה עם בגדי עבודה מתאימים וציוד מתקדם כמו לוכדן. הקפדה על כללי הזהירות הדרושים תאפשר ללוכד לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וללכוד את הנחש במטרה לאפשר לכם לחזור לשגרה.

שאלות ותשובות בנושא לכידת נחשים בתל אביב

לוכד נחשים בתל אביב יגיע אליכם תוך פחות משעה, אנו מגיעים ללקוחותינו בממוצע תוך כ-30 דקות.

אנו מספקים שירותי לוכד נחשים בתל אביב כבר למעלה מ-15 שנים, ניתן למצוא עלינו אינספור המלצות ברשת האינטרנט.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו