איוד בגז

איוד בגז זוהי אחת מפעולות ההדברה המסוכנות ביותר, פעולה זאת מצריכה רישיון הדברה מיוחד, מיומנות ומקצועיות רבים בתחום ושמירה על כללי הזהירות.
בעבר שמענו על מקרים בהם נפגעו אנשים כתוצאה משימוש בחומרי איוד בגז לכן שימו לב היטב כי המדביר אותו אתם בוחרים הוא באמת אדם שאפשר לסמוך עליו כי יידע לעשות את הפעולות הללו בצורה הנכונה והמדויקת ביותר.
המשיכו לקרוא את המאמר הבא לצורך הבנה מעמיקה יותר בתחום האיוד מזיקים בגז.


איוד בגז

 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

תולעי עץ או חרקי עץ חודרים לדירה כשקונים רהיט חדש מעץ או מביאים עציץ חדש הביתה, במוצרים אלו עלול להיות חרקי עץ או ביצים של חרקי העץ, כל הרהיטים שמגיעים לישראל עוברים תהליך של איוד כבר בשדה התעופה אך יש אפשרות כי הביצים שרדו את תהליך האיוד או שהתהליך בוצע על פני שטח גדול של הרבה רהיטים וחלק מהתולעים שרדו.

תולעי העץ ניזונים מהעמילן שנמצא בתוך העץ, הם מכרסמים אותו ויוצרים חורים בעץ, זה יכול להיות בדלת או בחלון מעץ, בשולחן, במשקוף או בכל רהיט העשוי מעץ, ניתן לשמוע את רעש הכרסום של התולעים אם מתקרבים לרהיט הנגוע.

שימו לב כי כאשר מדובר בהדברת טרמיטים לא מומלץ לבצע הדברה באמצעות איוד בגז מכיוון שהטרמיטים נמצאים מתחת לאדמה וטיפול ברהיט נגוע לא יפתור את הבעיה מהשורש.

תהליך האיוד הוא תהליך שבו יש חובה להוציא את הרהיט הנגוע מהבית ולטפל בו בתוך מחסן סגור הרמטית המיועד לביצוע פעולות איוד, למחסן מוחדר גז שחודר לגוף החרקים דרך הנשימה וקוטל אותם.
הגז משוחרר באופן איטי ולאחר כ-10 ימים שבהם הרהיט יהיה בתוך אותו המחסן אפשר יהיה להגיד בוודאות כי החרקים ברהיט חוסלו.

מתי עושים איוד בגז

יש לנסות לפתור את הבעיה באמצעות ריסוס עוד לפני שאתם מנסים לחסל את המזיקים באמצעות איוד בגז, ישנם מקרים קלים בהם הריסוס יעשה עבודה מצוינת ויחסל את המזיקים ובכך ימנע מכם הוצאות מיותרות עבור פעולות איוד וגם יחסוך לכם את הטרחה שבהוצאת הרהיט מהבית למשך עשרה ימים.

לעומת זאת ישנם מקרים בהם כבר ניסיתם פעולות ריסוס שונות ברהיט הנגוע וסימני הכרסום של התולעים עדיין נמשכים, במצב כזה לא יהיה מנוס מביצוע פעולות איוד בגז ברהיט הנגוע.

איוד בגז בארונות או רהיטים

כיום ניתן לבצע איוד בגז בכל רהיט באשר יהיה, לוקחים את הרהיט מהבית לתוך מחסן המיועד לביצוע פעולות איוד בגז ושם מטפלים ברהיט הנגוע, ניתן לבצע פעולה זאת גם בארונות בגדים כבדים וגדולים וגם בשידות או במזנונים קטנים יחסית. בכל מצב פעולת ההדברה ברהיטים השונים תהיה אותה פעולה, גם משך הפעולה יהיה באותו אורך זמן.

איוד בגז מחיר

המחיר של איוד בגז הינו יקר ואמור לכלול בתוכו את הובלת הרהיט והחזרתו לדירת הלקוח לכן מומלץ קודם לכן לנסות פעולות הדברה רגילות באמצעות ריסוס ואם פעולות אלו לא צלחו לא תהיה ברירה אלא לבצע איוד בגז לרהיט הנגוע.
מחיר איוד בגז יתחיל ב650 ש"ח כוללת הובלת הרהיט הלוך ושוב על מנת לא להטריח את הלקוח בפעולות מסובכות אלו.

לאחר התשלום הרהיט יילקח מהדירה ויוחזר לאחר כ-10 ימים נקי ממזיקים, תינתן אחריות כי אין מזיקים באותו הרהיט אך לא ניתן לתת אחריות לכל הדירה מכיוון שאנו לא יודעים אם אכן יש עוד תולעים ברהיטים האחרים.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם