הדברה אורגנית

"שלום אנחנו רוצים לבצע הדברה אורגנית בגינה" אנחנו מקבלים שיחות רבות שמשפט הפתיחה בהם מתחיל כך, אנשים רבים נוהגים להשתמש במושג הדברה אורגנית, הם אינם יודעים בדיוק מה זה אומר – הם רק יודעים שזה בטיחותי יותר או פחות רעיל ולכן מעדיפים את השיטה הזו, אז מה זה בכלל הדברה אורגנית? קראו את המאמר הבא ואתם תדעו בדיוק!

הדברה אורגנית
הדברה אורגנית

הדברה אורגנית זהו מושג שנמצא בפיהם של הרבה אנשים, אותם אנשים מתכוונים ברוב המקרים להדברה עם רמת רעילות נמוכה לאדם או להדברה בטיחותית יותר כמו בהדברה ירוקה לדוגמה, למעשה המושג הדברה ירוקה והדברה אורגנית שווים זה לזה והכוונה של הלקוחות היא בדיוק אותה הכוונה – חומרים ידידותיים וללא ריח וללא סכנה לאדם, לתינוקות ולבעלי חיים.
החומר שבו אנו נשתמש בהדברות מסוג זה הוא חומר המופק מצמח – רעלן זה נקרא "פרטרואידים".
חומר זה ברוב המקרים מאפשר כניסה לדירה לאחר שעה בלבד לבני אדם (תינוקות רצוי שעתיים) וכ7-12 שעות לכלבים וחתולים.
לחומרים מסוג זה לרוב אין ריח והם אינם מסוכנים לבני אדם כמו החומרים הכימיים בהם היינו משתמשים פעם.

הדברה אורגנית ביתית

אם רוצים לבצע הדברה אורגנית ביתית ישנם 2 אפשרויות:
אפשרות א' – האפשרות המומלצת ביותר כמובן, שמחזיקה לתקופה ארוכה מאוד הכוללת אחריות בכתב עבור ההדברה והיא גם היעילה ביותר, זוהי האפשרות של הזמנת מדביר פרטי או חברת הדברה.
אפשרות ב' – ישנה אפשרות נוספת לבצע הדברה עצמית באמצעות חומרים שכולנו מכירים היטב – K300 וכדומה, חומרים אלו נחשבים לקבוצת חומרים לא מסוכנים כפי שציינו בתחילת הכתבה, אומנם החומרים הללו פחות יעילים בהרבה מהחומרים שאנו המדבירים משתמשים בהם, כמו גם יהיה קשה לרסס באמצעות הבקבוקון הקטן הזה בצורה רחבה בכל שטח הבית.

הדברה אורגנית לצמחים

רבים מחפשים חברה שתבצע עבורם הדברה אורגנית לצמחים מכיוון שיש להם צמחי מאכל בגינה או צמחים אחרים שהם לא רוצים לפגוע בהם, שימו לב כי החומרים בהם אנו משתמשים מופקים מצמחים והם לא פוגעים בהם כלל, הצמחים ימשיכו לצמוח ולפרוח גם אם הריסוס יפגע בהם כך שאין שום סיבה לדאגה.

הדברה אורגנית לירקות

כמו הצמחים כך גם הירקות לא נפגעים מהריסוס, במידה ואתם מגדלים ירקות ופירות בגינה אין לכם כל סיבה לדאגה, בנוסף – פירות אינם מסוכנים לאכילה במידה וחומר הדברה אורגנית פגע בהם, החומרים המרוססים ממסוקי הריסוס שפגעו בפירות או בירקות אלו בשדות חזקים פי כמה מהחומרים בהם אנו משתמשים, שטיפת הירק או הפרי בצורה יסודית לפני האכילה תספיק בכדי לאכול את אותם פירות וירקות ללא סכנה או חשש.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
התקשר עכשיו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם