הדברה ירוקה לחולדות

תוכן עניינים

החולדות הן מטרד גדול מאוד לאדם, הן פוגעות ברכושו על ידי כך שהן עלולות לכרסם כבלים של מוצרי חשמל ותשתיות או לאכול מהמזון שלו, עלולות גם לפגוע בבריאותו על ידי העברת מחלות או נשיכות ובהחלט פוגעות באורח חייו, אז איך מתמודדים עם החולדות שחוזרות פעם אחר פעם ונכנסות לבית? האם יש לזה פתרון חד משמעי שיגרום להן להפסיק להגיע? ומה לגבי הדברה ירוקה לחולדות? כל התשובות בכתבה הבאה.

 

הדברה ירוקה לחולדותהדברה ירוקה לחולדות

הדברת חולדות ירוקה

רבים האנשים אשר משתמשים בשנים האחרונות במושג "הדברה ירוקה" שכן במקרה של הדברת חולדות אין מושג כזה "הדברת חולדות ירוקה" מהסיבה הפשוטה שלא משתמשים בחומר ריסוס נגד חולדות בניגוד למה שרוב האנשים חושבים, בהדברה מסוג זה משתמשים ברעלים או במלכודות כך שבכל מקרה לא יכול להיגרם בהדברות אלו נזק לאדם מכיוון ששיטות אלו פוגעות בחולדות דרך מערכת הדם – רעל קיבה (רעלים) או פגיעה פיזית (מלכודות) בניגוד לריסוס שפוגע בחרקים דרך מערכת הנשימה ובכך עלול לסכן גם אותנו.

כאשר אנו מבצעים הדברה באמצעות רעלים אנו נפזר תיבות האכלה בצורה אחראית ונמקם אותם קשורות בצמוד לקיר עם רעל בתוכן, רק חולדות או עכברים מסוגלים להיכנס לתיבה ולאכול מהרעל ובכך אין חשש לבעלי חיים נוספים בדירה.

אם נבחרת לבצע הדברה בעזרת מלכודת (במקרים בהם יש רק חולדה אחת) אנו נמקם את המלכודת (כלוב או קפיץ) בצמוד לקיר עם פיתיון מתאים במקום בו ראינו גללים של החולדה ואנו יודעים שהיא פעילה בו, בדרך כלל בשעות הלילה בהן החולדה פעילה היא תילכד במלכודת.

קראו עוד על הדברת חולדות

להרחיק חולדות לצמיתות

אנו למדנו לעומק את נושא החולדות וכיום אחרי המון שנות ניסיון בתחום אנו יודעים איך להרחיק חולדות לצמיתות, בדרך כלל בבתי קרקע גדולים באזורים מסוימים בארץ החולדות לא מפסיקות להגיע, הן כבר ממזמן הפכו למשהו שבשגרה, אז איך אנחנו גורמים לחולדות להפסיק להופיע כשיש כל כך הרבה?

אנו נכין מערך הדברה סביב היקף הבית בעל 2 טבעות, הטבעת הראשונה היא שטח הבית והחצר, הטבעת השניה היא השטח שמקיף את הבית מבחוץ, בכל טבעת נשים בצורה אחידה מחושבת ומבוקרת תיבות האלה (תיבות אליהם רק עכברים וחולדות יכולים להיכנס) עם רעל בתוכן, כל החולדות בסביבת המגורים שלנו יאכלו מהרעל וימותו, נבדוק את התיבות מדי שבוע ונמלא את הרעל במידת הצורך ובכך נוכל להבטיח תוצאה איכותית ומאוד ומקסימלית בהדברת החולדות, כשהאחרון שבהם ימות החולדות לא יוכלו להמשיך להתרבות בסביבת מגורינו ובכך נוכל לדעת שנפטרנו מהן להרבה זמן.

הדברה ירוקה לחולדות מחיר

כאשר אנו מבצעים סקר שוק לפני הזמנת הדברה ירוקה לחולדות עלינו לדעת  שהמחיר משתנה לפי כמות החולדות או השירות אותו נבקש.

המחיר עבור לכידת חולדה שונה מהמחיר עבור הדברת חולדה מכיוון שלכידה מצריכה מהלוכד לתפוס אותה מידית והדברת חולדה גורמת לכך שהחולדה תיתפס או תמות בימים הקרובים.

לכידת חולדה מחיר – 500-700 תלוי בקושי ובשעה, בשעות הלילה הקטנות המחיר אף עלול לטפס מעבר למחיר שצוין, עבור סכום כסף זה המדביר ילכוד את החולדה ויוציא אותה מביתכם.

הדברת חולדה מחיר – המחיר עבור הדברת חולדה ינוע בין 350-500 ש"ח, עבור סכום כסף זה ישאירו לכם בשטח אמצעי הדברה כגון מלכודות ורעלים והחולדה תמות או תלכד במהלך הימים הקרובים.

הדברת חולדות מחיר – הדברה של יותר מחולדה אחת תדרוש מהמדביר להציב כמות גדולה של תיבות האכלה ורעלים ואולי גם לבוא מספר פעמים בשביל לפתור לחלוטין את הבעיה, מחיר הדברה כזאת ינוע בין 500-1000 ש"ח תלוי במספר החולדות ובקושי הטיפול בשטח.

לכידת כמה חולדות מחיר – אם אתם רוצים לבצע לכידה לכמה חולדות שמטיילות לכם בדירה המחיר עבור לכידת חולדה אחת הינו כ-500 ש"ח, המחיר עבור לכידת כל חולדה נוספת יהיה כ-200 ש"ח נוספים ואילו אם מדובר בשעת לילה מאוחרת המחיר צפוי לטפס מעבר למחיר שצוין.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם