הדברה כימית

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה כימית בפריסה ארצית

מחפשים חברה שתעשה עבורכם הדברה כימית? ברוב המקרים אתם בוודאי מתכוונים להדברה שתחזיק לתקופה ארוכה ותחסל את המזיקים מסביב לבית, אנו בחברת פשפשג'וק עושים את זה כבר עשרות שנים ומעניקים תמיד ללקוחותינו אחריות בכתב בסיום תהליך ההדברה, לא בטוחים עדיין? מוזמנים לקרוא מאות המלצות עלינו ברחבי הרשת מלקוחות כמוכם.

הדברה כימית זוהי הדברה שנעשית על ידי שימוש בחומרים בעלי רמת רעילות גבוהה מאוד, חומרים שיחסלו את המזיקים אך עלולים לסכן גם אותנו, חשוב להתייעץ עם מדביר מוסמך לפני שאתם בוחרים להזמין שירותי הדברה כימית, עוד פרטים אודות ההדברה ניתן למצוא בהמשך הכתבה.

הדברה כימית או כל שירותי הדברה אחר החל מ-149 ש"ח
הדברה יעילה עם 100% תוצאות באחריות!
חייגו אלינו עכשיו 050-672-2020 זמינים 24/7.
רוצים לדעת איזה סוג הדברה אתם צריכים? חייגו אלינו ונסביר לכם מה מומלץ עבורכם.

הדברה כימית

 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

מהי הדברה כימית

מהי הדברה כימית? הדברה כימית זהו חומר כימי שנחשב לחזק הרבה יותר מהחומרים ה"ירוקים" אליהם אנו רגילים, חומרים אלו עלולים לפגוע בבריאות האדם ומסוכנים לו מאוד במידה ולא ייזהר מהם וישמור על הוראות הבטיחות שקיבל ממדביר המוסמך להשתמש בחומרים אלו, ברישיון ההדברה צריך להיות מצוין שלמדביר אכן יש את אישור השימוש בקטגוריה "איוד בגז".

 שמעתם על המקרה שבו נהרגו ילדים קטנים בירושלים מחומרי הדברה? אלו בדיוק החומרים האלה, אז מהי בדיוק הדברה כימית? מה היתרונות שלה ומה החסרונות שלה? מתי אנחנו כן נרצה להשתמש בהדברה כימית? כל אלו במאמר שלפניכם, אל תפספסו את זה.

הדברה כימית
הדברה כימית

 

הדברה כימית לעומת הדברה ביולוגית

אז מה ההבדלים בין הדברה כימית לעומת הדברה ביולוגית? איך נבחר באיזה מהן להשתמש? הרבה מתבלבלים ומשתמשים במונח "הדברה ביולוגית", מונח זה הוא מונח הדברה עתיק שאין לו שום תועלת לפעולות ההדברה בהם נרצה להשתמש בדירה שלנו, הדברה ביולוגית זוהי בעצם הדברת מזיק אחד על ידי שימוש במזיק אחר, למשל כולם יודעים שנחשים אוכלים עכברים, גידול נחש במקום שבו יש הרבה עכברים יכול לשמש אותנו במקרה הזה ולהיחשב כהדברה ביולוגית אבל אף אחד לא ירצה לגדל נחש בדירה בשביל להיפטר מעכבר קטן, בדרך כלל מבצעים הדברה ביולוגית בחקלאות, זה לא סוג הדברה שתוכל לפתור לנו בעיות תיקנים או נמלים בדירה.

*לקריאה נוספת על הדברה ביולוגית

הדברה כימית יתרונות וחסרונות

האם נרצה להשתמש בהדברה הכימית בדירה שלנו? להדברה כימית יתרונות וחסרונות רבים, כאן נפרט עליהם בדיוק:

הדברה כימית יתרונות:

1)היתרון הראשון בשימוש בהדברה כימית הוא תוצאה מיידית – במידה ויש לנו בעיה בעסק למשל של תיקן גרמני – חומרים ירוקים יתקשו להתמודד עם התיקנים ולחסל אותם בבת אחת, החומרים הכימיים מסוגלים לכך.

2)פיתרון בעיות קשות – נגיעות קשה של פשפשי מיטה בבית למשל, פשפשים שנמצאים בחפצים ובספרים יהיה קשה מאוד להדביר אותם ללא שימוש בהדברה כימית או בפעולות איוד, ההדברה הכימית תוכל לעזור לנו להתגבר על בעיית הפשפשים.

3)מחיר – לרוב השימוש בפעולות הדברה כימיות יהיה זול יותר כי הוא לא ידרוש תחכום ויצירתיות מצד המדביר.

4)חקלאות – יעיל מאוד לריסוסים חקלאיים בשטחים פתוחים ויכול לעשות עבודה מצוינת נגד המזיקים הידועים במשקים.

הדברה כימית חסרונות:

1)נזק לאדם – שימוש לא נכון בפעולות הדברה כימיות עלול לגרום נזק חמור לאדם ואף למוות, מיותר לציין ששימוש נכון ויעיל בשיטה הזאת תוך שמירה על הוראות הבטיחות אינו מסוכן ואפשרי בהחלט.

2)השארות החומר בקרקע – החומר אשר נחשבים לחומרים ידידותיים לאדם מסוגלים להיספג בקרקע לתקופה ארוכה מאוד בניגוד לחומרים הכימיים שייעלמו מהשטח תוך זמן קצר.

3)חוסר יעילות עבור בעיות נפוצות – החיסרון הגדול ביותר של ההדברה הכימית היא חוסר היעילות של ההדברה אל מול המזיקים הנפוצים כמו התיקנים והנמלים, ההדברה הכימית כן יכולה לפתור את הבעיה אבל אין לה צורך ותמיד יעדיפו את ההדברה הפשוטה והירוקה שתעשה לנו עבודה טובה הרבה יותר.

4)זמן כניסה לשטח המרוסס – זמן הכניסה לשטח המרוסס הוא ארוך בהחלט ויכול לנוע בין 12 שעות ל3 ימים, אף אחד לא ירצה לשהות מחוץ לדירה שלו כל כך הרבה זמן.

היכן משתמשים בהדברה כימית

היכן ישתלם לנו להשתמש בהדברה כימית? הרי יש הרבה סיכונים וחסרונות.
אנו נשתמש בהדברה כימית בדרך כלל ב3 מקרים:

1)חקלאות – בחקלאות ישנם המון סוגי מזיקים בדומה מהדירה שלנו למשל, לא התאימו הדברה לכל מזיק ומזיק ולכן המון מהמזיקים בחקלאות יהיו עמידים לחומרי ההדברה הפשוטים, ההדברה הכימית תוכל לעשות עבודה טובה בתחום הזה ולחסל אותם.

2)עסקים – עסק שירצה לפתור מהיום למחר נגיעות קשה של תיקן גרמני למשל יוכל להשתמש בשירותי הדברה כימית כדי להתגבר על הבעיה אחת ולתמיד.

3)פשפשי מיטה – כפי שציינו בעיה של פשפשי מיטה הינה בעיה קשה שלרוב נצטרך להשתמש בחומרים המוגדרים כימיים ובשיטות איוד בגז על מנת לפתור אותה לחלוטין ובצורה הטובה ביותר.

הדברה כימית לעומת הדברה ירוקה

אז מהם ההבדלים בין הדברה כימית לעומת הדברה ירוקה ? כפי שציינו הדברה כימית היא הדברה חזקה מאוד ועלולה לפגוע באדם, לעומת זאת הדברה ירוקה הינה הדברה פשוטה שכמעט ואינה מסוגלת לגרום לנזק בריאותי לאדם, בהדברה כימית נצטרך לצאת מהבית לפרק זמן ארוך של בין 12 שעות ל3 ימים ואילו בהדברה ירוקה נצטרך לצאת מהבית בין שעה אחת לארבע שעות בלבד, ההדברה הכימית היא חזקה מאוד אבל ברגע שפעולות ההדברה מסתיימות היא יותר לא משפיעה על המזיקים ואילו הדברה ירוקה נספגת בקרקע וממשיכה "לעבוד" תקופה ממושכת לאחר ביצוע פעולות ההדברה.

שאלות ותשובות בנושא הדברה כימית

הדברה כימית זוהי הדברה חזקה בהחלט הכוללת שימוש בחומרים כימיים ומסוכנים, לרוב אין צורך בכך וניתן לפתור את בעיית המזיקים בעזרת הדברה ירוקה שכמעט ואינה רעילה לאדם.

גם הדברה כימית וגם הדברה ביולוגית הן שיטות הדברה ישנות, בהדברה כימית משתמשים בחומרים מסוכנים ורעילים מאוד ללא צורך ברוב המקרים, בהדברה ביולוגית אנו משתמשים ביצורים חיים אחרים בכדי לחסל את המזיקים.

99.9% מהלקוחות צריכים הדברה ירוקה, ישנם מקרים קיצוניים כמו בהדברת פשפשי מיטה שבהם צריכים להשתמש בהדברה כימית.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו