ריסוס לבית עשה זאת בעצמך

אם חיפשתם איך לבצע ריסוס לבית בעצמכם ללא עזרה של מדביר מוסמך הגעתם למקום הנכון.
אנשים רבים מדי קיץ נאלצים לבצע טיפול בדירתם עקב ביקור של מזיקים לא רצויים, רוב האנשים יחייגו למדביר שיבוא ויפתור את הבעיה אך אם אתם חלק מאותם אנשים שמעוניינים לבצע את ההדברה בעצמכם וללמוד לבד איך להיפטר מהחרקים בדירה המאמר הזה הוא במיוחד בשבילכם, אל תפספסו אותו.

הדברה עצמית לג'וקים

עם הקיץ מגיעים לא מעט ג'וקים לבית או בשפה המקצועית תיקנים או תיקן אמריקאי, אם גם אצלכם ביקר תיקן כזה לאחרונה ואתם רוצים לדעת מה עליכם לעשות תעקבו טוב אחר ההוראות ותדעו איך לבצע הדברה עצמית לג'וקים.
1)התיקנים אוהבים מקומות מעופשים ומלוכלכים, בדרך כלל בארון שירות מתחת לכיור שבמטבח – אנחנו לא מקפידים לנקות את הארון והתיקנים מרגישים שם בנוח, חשוב מאוד לשמור על המקום נקי ומאוורר.
2)לא לאפשר להם להיכנס – איך התיקנים נכנסים לדירה? או דרך החלונות או דרך פתחי הניקוז בדירה, לדאוג לשים רשתות בחלונות כדי שתיקנים או כל מזיק אחר לא ייכנס, אפשר לקנות בטמבוריה או בחנות של כלי בית פלסטיק שיכסה את פתחי הניקוז דרכם עוברים המים במבטיה או בכיורים ובכך נמנע מהתיקנים לעבור שם.
תיקנים רבים מצליחים לחמוק גם כן מתחת לדלת הכניסה לבית בבתי קרקע – לוודא שאין רווח גדול ואם צריך לקנות סף לדלת שימנע מהתיקנים להיכנס.
3)ריסוס – לקחת חומר ריסוס שקנינו בסופר ולרסס בפינות הבית המועדים לפורענות – בארון שירות עליו דיברנו, בפינות בסלון, במטבח, ובשירותים והמקלחת.

*במידה ועשיתם את השלבים והבעיה לא נפתרה כנראה שתצטרכו סיוע של מדביר מוסמך – אל תהססו לפנות אלינו.

רוצים לדעת יותר? קראו כאן על הדברת תיקנים

הדברה עצמית לנמלים

מטרד נמלים הוא בהחלט מעצבן וקשה לפיצוח למי שאין מושג בהדברה, אנחנו כאן כדי ללמד אתכם איך לעשות נכון את תהליך הדברה עצמית לנמלים.
הרבה חושבים "יש לי נמלים בשיש כי תמיד יש שאריות של סוכר ונס קפה" יש לנו חידוש עבורכם – אם לא היה לכם נמלים בדירה גם אם היה סוכר ונס קפה כל הזמן על השיש לא היו מגיעות לשם נמלים מסיבה פשוטה שאין נמלים בדירה, הנמלים אכן נמשכות לסוכר אבל זה רק מכיוון שכבר מצאו את הדרך לבנות קן בדירה שלכם.
1)ברוב המקרים מטרד הנמלים יהיה בשיש או בשולחן האוכל, נסו לראות איפה הן נמצאות כל הזמן ומהיכן הן מגיעות.
2)איך להדביר את הנמלים? בכדי לעשות את זה נשתמש ב2 שיטות יחדיו כדי להשיג תוצאות טובות יותר.
2.1)נשתמש בחומר הדברה שקנינו בסופר – כל תרסיס הדברה שמיועד לנמלים, נרסס כמות גדולה בחריצי השיש או בחריצי הפאנלים מהם הנמלים יוצאות, נדאג שיישאר חומר הדברה כמאין שלולית באזור בו ריססנו כדי שהחומר יחדור לתוך הקן ויחסל אותו.
2.2)נקנה בטמבוריה ג'ל להדברת תיקנים, נמרח את הג'ל בפינות השיש ובצירי הארונות בהם אנו רואים את הנמלים, הנמלים לוקחות את

 הדברה עצמית

הג'ל איתן אל תוך הקן ומאכילות את המלכה ובכך גורמות לחיסולו של הקן.

*במידה ועשיתם את השלבים והבעיה לא נפתרה כנראה שתצטרכו סיוע של מדביר מוסמך – אל תהססו לפנות אלינו.

רוצים לדעת יותר? קראו כאן על הדברת נמלים

 


הדברה עצמית

הדברה עצמית לתיקן גרמני

יש לכם תיקן גרמני בדירה או בעסק? בהחלט בעיה, הדברה עצמית לתיקן גרמני הינה פעולה קשה ומסובכת, גם לנו המדבירים לא פשוט בכלל לטפל בבעיות של תיקן גרמני, התיקנים נמצאים בתוך סדקים, חריצים ומנועים של מוצרי חשמל, איך אתם בכל זאת יכולים לנסות ולהדביר אותם בעצמכם?
1)התיקן הגרמני נכנס לכם לדירה בדרך כלל מקרטונים של מעברי דירות או מוצר נגוע שהבאתם לתוך הדירה.
2)קנו בטמבוריה הקרובה לביתכם ג'ל להדברת התיקן הגרמני, התיקנים ניזונים מהג'ל ומתים, מכיוון שהם אוכלי כל התיקנים המתים הופכים להיות מזונם של התיקנים החיים, כשתיקן חי אוכל תיקן שמת מהרעלה הוא מורעל גם כן ומת ובכך הפעולה נעשית יעילה פי כמה.
3)קחו כל חומר הדברה שקניתם בסופר ותרססו במקומות שהתיקנים רובצים בהם ויוצאים מהם, בדרך כלל סדקים וחריצים כלשהם במטבח, תנסו לעשות את הפעולה הזאת בצורה הטובה ביותר כי היא חשובה ביותר בהצלחת תהליך הדברת התיקן הגרמני
*הדברת התיקן הגרמני קשה ביותר, ייתכן כי לא תצליחו לעשות זאת בעצמכם – זאת בכלל לא בושה 🙂

*במידה ועשיתם את השלבים והבעיה לא נפתרה כנראה שתצטרכו סיוע של מדביר מוסמך – אל תהססו לפנות אלינו.


רוצים לדעת יותר? קראו כאן על 
הדברת תיקן גרמני

הדברה עצמית לפשפשי מיטה

יש לכם בדירה פשפשי מיטה? בהחלט הסתבכתם – פשפשי מיטה זהו סיפור לא פשוט בכלל, אפשר אפילו לקרוא לו מסובך, הפשפשים מטילים ביצים בתוך סדקים וחריצים בקירות, בתוך המזרנים ולעתים אפילו בתוך תעלת החשמל, גם אנחנו המדבירים מתקשים לנצח אותם (אבל תמיד מנצחים), הנה כמה שיטות למניעת פשפשי מיטה בדירה שלכם:
1)טיולים – אם הייתם בטיול באכסניה מפוקפקת או במדינה במזרח הרחוק והייתם שם במקומות עם תנאי מחיה ירודים סביר להניח ששם יש פשפשים, אם נעקצתם במהלך השהייה באותם מקומות הגיוני שנעקצתם מפשפשים, אותם פשפשים עלולים להיכנס למזוודות ולתיקים ולתיקים ובכך להגיע לדירה שלכם, במקרה כזה יש לרוקן את המזוודה ולנקות אותה היטב לפני שמכניסים אותה חזרה לדירה, לכבס את כל הבגדים שהיו בה ולוודא שאין שם שום חרקים.
2)חפצים נגועים – הרבה פעמים נתקלנו במקרים בהם אנשים קנו מזרן משומש, אותו מזרן היה נגוע בפשפשי מיטה ובכך הפשפשים הגיעו ישירות למיטה שלכם, היזהרו לקנות מוצרים משומשים, במיוחד כאשר מדובר במוצר רגיש כמו המזרן שלכם.

אם אתם מחפשים איך אפשר לבצע הדברה עצמית לפשפשי מיטה סביר להניח שלא תמצאו תשובות אמיתיות בנושא מכיוון שאין לכם שום אפשרות להצליח לעשות זאת – הפשפשים עמידים לחומרי הדברה ויש להשתמש בחומרים מאוד חזקים שרק לנו המדבירים מותר לקנות, בנוסף יש להשתמש במכשירים מיוחדים כדוגמת קיטור ולהשתמש באבקה רעילה לטיפול בתעלות החשמל בדירה, אלו לא פעולות שאדם שאינו בעל מקצוע מסוגל לבצע, בהדברת פשפשי מיטה יש לקחת חברה מנוסה בפרט בתחום הזה ובעלת תיק עבודות רחב בנושא.

רוצים לדעת יותר? קראו כאן על הדברת פשפש המיטה

הדברה עצמית לעש

לא מפסיקים לראות מעופפים איטיים ומעצבנים באזור המטבח? אלו הם העשים, רוצים לדעת איך אפשר לבצע הדברה עצמית לעש ובכך להיפטר מהם? עקבו אחר ההוראות:
1)אם יש לכם הרבה עשים במטבח זה מצביע על כך שיש מוצר נגוע במזווה שלכם, מדובר בקטניות, אורז, פסטה או כל מוצר כזה או אחר שנשאר פתוח או לא נסגר כראוי והעשים מתרבים בתוכו, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לברור את מוצרי המזון ולחפש את המוצר הנגוע, גם אלו שאתם לא בטוחים לגביהם – הכל להשליך לפח האשפה.
2)מדבקות פורומון – תלכו לטמבוריה הקרובה לביתכם ותרכשו מדבקות פורומון לעש, העשים נמשכים למלכודת הדבק ונדבקים בה ובכך אנו נמעיט את אוכלוסיית העשים בדירה, שימו לב ששימוש במלכודת ללא יישום ההוראה הראשונה עליה כתבנו לא תוביל לתוצאות טובות של ההדברה שכן העשים ימשיכו להתרבות, המלכודת תתמלא בעשים וכבר לא תהיה אפקטיבית ועשים חדשים כל הזמן יווצרו במוצר המזון הנגוע והבעיה תימשך.

 

*במידה ועשיתם את השלבים והבעיה לא נפתרה כנראה שתצטרכו סיוע של מדביר מוסמך – אל תהססו לפנות אלינו.

הדברה עצמית לחולדות \ הדברה עצמית לעכברים

כשמדובר בהדברת חולדות או עכברים רוב האנשים לא מזמינים מיד חברת הדברה (אלא אם כן החולדה רצה להם עכשיו בין הרגליים), אנשים רבים שחיים באזורים בהם יש לא מעט חולדות כבר למדו איך לעשות את זה נכון, יש לכם בדירה עכבר או חולדה ואתם רוצים לבצע הדברה עצמית? הנה כמה טיפים:
1)עכברים – העכברים הם קטנים ביותר, גודלם כגודל האגודל שבכף היד, במידה ואתם בטוחים כי זה מה שראיתם השתמשו במלכודת דבק – היא תעשה עבודה נהדרת, המלכודת מכילה ריח שמושך אותם והם ייתפסו במהרה.
2)חולדות – החולדות גדולות הרבה יותר מהעכברים כך שלא קשה להתבלבל, במידה וזיהיתם חולדה אנו ממליצים להשתמש במלכודת כלוב (מלכודת הומנית) כדי ללכוד אותה, במלכודת כלוב בשונה ממלכודת קפיץ לדוגמה החולדה לא תמות אלא רק תילכד כך שלא תצטרכו לראות דם ולפנות פגר של חולדה, מלכודת דבק לעומת זאת יעילה פחות מול החולדות שכן הן מסוגלות להשתחרר ממנה בחלק מהמקרים.
3)איך להציב מלכודת דבק לעכבר: את המלכודת לעכבר נשים באזור שבו ראינו קקי שלו או באזור בו אנו יודעים שהוא נמצא, נצמיד את המלכודת לדופן קיר או לדופן ארון מכיוון שהעכבר הולך בצמוד לדופן, על דבק המלכודת ניתן לשים במבה או גבינה צהובה אבל גם אם לא נשים כלום הוא צפוי להילכד מכיוון שבמלכודת כבר יש פיתיון בריח חמאת בוטנים.
4)איך להציב מלכודת כלוב לחולדה: את מלכודת הכלוב לחולדה נשים גם כן בצמוד לדופן כי גם החולדה תלך תמיד בצמוד לדפנות, בתוך המלכודת נשים פיתיון – ברוב המקרים מדובר בחולדת עליות ולכן נשים אבוקדו, במקרים אחרים בהם מדובר בחולדות חוף ולכן נשים פיתיון בשרי.

*מוזמנים ללחוץ על הקישור שנמצא כאן למטה בכדי לדעת מה ההבדל בין החולדות.

*במידה ועשיתם את השלבים והבעיה לא נפתרה כנראה שתצטרכו סיוע של מדביר מוסמך – אל תהססו לפנות אלינו.

רוצים לדעת יותר? קראו כאן על הדברת מכרסמים

לקבלת הצעת מחיר
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו