הדברה בביוב

תוכן עניינים

גרים בבית קרקע או שאתם מוועד הבית של הבניין? ידוע כי בכל שנה חשוב לעשות הדברה ואף יותר חשוב זה לרסס את הביובים בפרט, כידוע התיקנים מתרבים בביוב והדברה בביוב היא חשובה מאוד, ביצוע פעולות הדברה ללא ביצוע הדברה בתוך הביוב זוהי טעות מוחלטת שתמעיט ותפגע בפעולות ההדברה שביצענו.

הדברה בביוב 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

למה חשוב לרסס את הביוב

גם אם אתם שומרים על הבית נקי ומצוחצח ואפילו אם הבית חדש – באופן טבעי תיקנים או מה שנקרא "ג'וקים" מתפתחים בביוב, כל תעלות הביוב בסופו של דבר מחוברות אחת לשניה והתיקנים זורמים בהם כמו המים והלכלוך שזורמים בביוב.
אותם תיקנים יודעים להגיע מהביוב לדירות ב2 דרכים פשוטות:
הראשונה – במקרים רבים מכסה בור הביוב לא סגור כמו שצריך, תיקנים מצליחים להיחלץ החוצה, בשלב זה הם מתעופפים ומתפסים על הבניין ונכנסים לדירות דרך החלונות.
השניה – דרך נפוצה מאוד היא כניסה לדירות דרך צינורות הביוב של הדירות, גם לקומות הגבוהות הם מגיעים ללא קושי, התיקנים הם פעילי לילה ובשעות שאנו ישנים אין פעילות וזרימה של מים בבניין, התיקנים מנצלים זאת ורצים בתעלות הללו במהירות ובזריזות.
ביצוע פעולות הדברה בביוב הן חשובות מאוד, הרי התיקנים מתפתחים ומתרבים שם וריסוס בביוב יהווה פתרון לבעיה מהשורש, אם אתם גרים בבניין משותף יש לבדוק אם וועד הבית ביצע הדברה בבניין ולשאול בפרט האם המדביר שביצע את העבודה אכן ריסס את ביובי הבניין.

מה מושך ג'וקים

אנשים רבים מנסים לפצח את הנוסחה – מה מושך כ"כ את הג'וקים שהם נכנסים אלי הביתה?
התשובה לכך היא קצת מבלבלת – זה נכון שג'וקים נמשכים למקומות לחים ומעופשים בדיוק כמו בביוב, אבל אם הבית שלכם הוא לא ביוב זה אומר שתיקנים לא יכנסו? – לא מדויק, תיקנים יכנסו כל עוד ימצאו את הדרך, אין משהו מיוחד שמוביל את הדרך הזאת, הם אוהבים מקומות לחים ומעופשים ולכן שם הם יחפשו להתרבות ולהתפתח, בשעות הפנאי הם יצאו ממקומות אלו ויגיעו בין היתר לדירות המגורים שלכם.

הדברה בביוב מחיר

המחיר לביצוע פעולות הדברה בביוב הינו משתנה ותלוי במספר הביובים שיש לרסס.
כאשר אנו מבצעים הדברה בבניין או הדברה בבית קרקע אז פעולות הדברה אלו יהיו כלולות במחיר, במידה ואנו רוצים לבצע הדברה בביובים בלבד נעבוד על פי התמחור הבא:
הדברה בביוב אחד או שתיים – 100 ש"ח
הדברה בשלושה ביובים – 150 ש"ח
הדברה בארבע ביובים – 170 ש"ח
הדברה בחמישה או יותר ביובים – 200 ש"ח
*שימו לב כי במידה והביובים חסומים וצריך לבצע שחרור של פתח הביוב בעזרת כלים מיוחדים עלול להידרש תשלום נוסף עבור פעולה זאת.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו