הדברה לאולמות אירועים

אולם אירועים הינו מקום "קדוש", אנשים חוגגים שם את בר המצווה של הילד או בת המצווה של הילדה, את החתונה שלהם או את החינה, את הברית או הבריתה, במקום חגיגי כל כך הכל צריך להיות מסודר מתוקתק ונקי, חרקים או מכרסמים שיגיעו לביקור בזמן האירוע עלולים לחשוף את בעלי האולם לתביעות ענק ולפגיעה בשמם, איך ניתן להימנע מסיבוכים אלו מבעוד מועד? כמובן – ע"י ביצוע הדברה לאולמות אירועים באופן קבוע ושוטף[תחזוקה חודשית], כל המידע אודות פעולות ההדברה בכתבה הבאה:

הדברה לאולמות אירועים

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

הדברה לאולמות אירועים - למה כל חודש?

השאלה השכיחה ביותר בנושא הדברה לאולמות אירועים מגיעה מבעלי האולמות כמובן, "למה כל חודש?" "איך זה שבבית ההדברה מחזיקה שנה שלמה וכאן צריך כל חודש?" התשובה לכך היא ברורה ופשוטה, ככל שיש יותר שטח, ככל שיש יותר שאריות מזון וזבל, ככל שיש יותר פעילות במקום כך יש יותר מזיקים, מה גם שכפי שכתבנו בהקדמה למאמר זה "הכל צריך להיות מסודר מתוקתק ונקי", אי אפשר לקחת אפילו לא את הסיכון הקטן ביותר שפתאום יסתובב מכרסם או תיקן בין רגלי האורחים, זה עלול להוות מטרד קשה עבורם ולהרוס את האירוע אותו תכננו זמן רב.
אולמות אירועים עוברים[או לפחות צריכים לעבור] ניקיון יסודי מיד בסיום כל אירוע, ניקיונות אלו מחלישים את חומר הריסוס ומסלקים את פיתיונות ההדברה מה שמחזיר אותנו לאותה נקודה – לאחר זמן קצר נצטרך לבצע שוב את ההדברה ולכן באולמות וגני אירועים צריך לבצע הדברה בכל חודש, אגב – כל עסק אחר שמתעסק במזון צריך לבצע הדברה לעסקים בכל חודש גם כן.

הדברה לאולם אירועים – הביטו בסרטון הבא וצפו איך אנחנו עושים את זה עם 100% תוצאות!

מזיקים באולמות אירועים

אז לאחר שהבנו שצריך לבצע הדברה באולמות אירועים השאלה הנשאלת היא "הדברה נגד מה?" – "אילו חרקים צריך להדביר באולמות אירועים?", החרקים השכיחים והנפוצים ביותר באולמות אירועים הם מכרסמים למיניהם[הדברת חולדות, הדברת עכברים], הדברת תיקן גרמני[התיקנים הקטנים] נפוצה גם כן, גם הדברת ג'וקים[תיקן אמריקאי] מומלץ לבצע אחת לשלושה חודשים.
ישנן פעולות הדברה נוספות שיש לבצע כנגד מעופפים בגני אירועים כמו ברחשים יתושים ואפילו צרעות, באופן כללי המקום צריך להיות מתוחזק ומטופל כנגד כל סוגי המזיקים העלולים להופיע בשלב כזה או אחר.

הדברה לאולם אירועים מחיר

כל אולם וגן אירועים צריך לבצע הדברה, אז כמה זה יעלה לכם? תלוי בגודל האולם ובמיקומו, תלוי במצב המזיקים באזור ובאופן כללי בסופו של דבר המחיר נתון להחלטת המדביר או חברת ההדברה שלכם, זהו המחיר הממוצע עבור אולמות וגני אירועים:
הדברת אולם אירועים כנגד כל סוגי המזיקים בשטח של כ-500 מ"ר-דונם = 500 ש"ח לחודש.
הדברת אולם אירועים כנגד כל סוגי המזיקים בשטח של כדונם-2 דונם = 750 ש"ח בחודש.
הדברת אולם אירועים כנגד כל סוגי המזיקים בשטח של מעל ל2 דונם = כ-1000 ש"ח בחודש.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם